Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

...аз пък чух за 'Виолетов Генерал', в София, някъде около 3-ти B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Ми разбрахме се в 8:14 на градинката на Джумаята да се срещнем с Митака и вече...натам. Който иска, да идва. Който не иска...да духа супата...или не печели...

Link to comment
Share on other sites

Концертът свърши.Аз отново отидох с огромните си очаквания да видя нещо,което искам да видя...пак не успях.Сигурно защото съм старомоден по отношение на Ревю.Започна със закъснение,свърши много бързо,всъщност не съм бил на по-кратък концерт на Ревю...както и на по-слаб-поне според мен.Започваме от мястото на събитието-Конюшните-може би твърде неподходящо за подобен род музика,всичките тези маси и глупости не се връзват някак.Нова вокалистка-Рони-която за мен беше неадекватна,нямаше сили да пее,съответно почти не се чуваше.Хаха,сега се сещам,че даже видях афиш,на който присъстваше Милена/каква организация,а/.Таа,Криси,която не се връзваше много в групата,леко ми се издигна в очите,просто се представяше много по-добре.Озвучаването ми хареса повече от предните пъти.Приъстващите-зад мен имаше някакви хора,които виеха като вълци,едно момиче ръмжеше като мечка,някой се провикваше "кор за Локо",другите май бяха нормални.Все повече се убеждавам,че Ревю и Нова Генерация си останаха в миналото..не ми се иска да е така,но май е.И всеки път си казвам,че няма смисъл да ходя на концерт,но знам,че и следващия път ще отида.Смахната работа.

Link to comment
Share on other sites

...+ малко pics

...аз съм доволен иначе - специално към тези хора никога нямам претенции и винаги се радвам, когато имам възможност да ги видя/чуя

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Поздрави от Сибир ! Сава ,тук по един канал често се върти един супер клип на Теодор Бастард - пустота ,щте се опитам да ти го запиша

Link to comment
Share on other sites

...хах, ам ти вярно ли си там?!

...ииии как е лятото в Сибир?? :bgrin:

...иначе за Theodor Bastard ще се радвам, да :smile:

...аз всъщност имам едно видео, live от някакъв клуб в Санкт Петербург - да не е същото?...или пък си е official видео някакво?

Link to comment
Share on other sites

...хах, ам ти вярно ли си там?!

...ииии как е лятото в Сибир?? :bgrin:

...иначе за Theodor Bastard ще се радвам, да :smile:

...аз всъщност имам едно видео, live от някакъв клуб в Санкт Петербург - да не е същото?...или пък си е official видео някакво?

 

Pozdravi na vsichki!

Sava ,za koncerta v koyto sa oblecheni kato arabi li govorish ?Tova za koeto razpravqh e animacionen klip ,neveroqten e ! Inache pyrviqt snqg padna na 27.08. :) Sega temperaturite sa okolo 13-15 gradusa,inache e super ,kato se vyrna shte govorq :)

 

GeorgiK,uspeh i priqtno prekarvane !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...