Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

Ь-малък са велика група :wub:

 

мдам, и аз съм голям фен

съжалявам че не я следих тази тема и съм пропуснал да вметна че и аз имам албума на касетка, но по-важното е че го имам и на MP3 - ако някой проявява интерес :)

 

а пък си търся ако някой има (на MP3, касетка имам) Агресор - една такава странна БГ група, с текстове за "реки от кръв", "червата на попа" и такива неща...

 

всъщност, така като си гледам старите касетки, се сещам че и Епизод май ги нямам на MP3 и затова отдавна не съм ги чувал

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Пийнахте ли,а хиени.Аз пренесох малко мебели за благото на ъндърграунда :woot Хайде разправяйте,пък по-нататък ще се видим

Link to comment
Share on other sites

Aз казах, че по-късно ще мина пак да ви видя, ама така се наорасках с китайско, че направо ми се опнаха очите...не знам как се завлякох вкъщи...

Сега 2 дни реанимация :)

Следващия път, ако има следващ път, ще съм с вас от началото до края!

Link to comment
Share on other sites

Прибрах се към 22ч и знаех,че е безсмислено да ви търся,но все пак минах през Ерофеев и Найлона,но ви нямаше.Не че знам как изглеждате,но поне от лика на Kreideiky имам предства.Е,нямаше ви. :( :cry Как си прекарахте???

Link to comment
Share on other sites

Аз малко се надрисках .. защото преди да отида на срещата пих 2 бири .. и тя стана една ... като се прибрах .. еба и лягам. бре срещата беше на ниво .. размениха се касети, дискове ... само Kreideiky не намаза нищо иначе бяхме на барчето на Енергото, аз за повече нямах сили ще ме извините повече няма да пия на такива срещи обещавам. Следващата седмица ... ще има пак, този път Black Winter Day няма да ми дава да пия .. само чай и бисквити. Това сме аз и Kreideiky

аре мързи ме да мисля повече .. чао

edit: следващия път тези дето не дойдоха ... ще ги .... ще черпят :>

next edit: почвам да рипвам Мъртви Поети, един приятел иска да ги слуша пък чак в София ще трябва да му ги направя на mp3 ... HEKTIK пропусна две купета. на-на-на-на-на-на ...

Link to comment
Share on other sites

Доволно беше-от ъндърграунда забихме чак в световната политика :)

Аз специално намазах с Две Купета-Хектик злобей :P

Общо взето-трябва да има по-често такива срещички :punk :punk

 

Хектик имаш ЛС,малко късно верно,ама все пак.

Link to comment
Share on other sites

дъвка с татуировки ... яко-о-о-о ...

следваща среща ще има ли бре ??? ако ще има предлагам да я организират HEKTIK и velvet_underground, за да не могат да се измъкнат .. пък ако се измъкнат ще им пилим на главите :>

Link to comment
Share on other sites

ако ще има предлагам да я организират HEKTIK и velvet_underground, за да не могат да се измъкнат .. пък ако се измъкнат ще им пилим на главите :>

 

С пила за твърди метали или "Вермахт"-ове по ребрата.

Ама-ха!Несериозници :P

Link to comment
Share on other sites

С пила за твърди метали или "Вермахт"-ове по ребрата.

Ама-ха!Несериозници  :P

O,o,o Agarvaen,пиле,чак ме стегнаха ребрата като ти прочетох изказването!

Link to comment
Share on other sites

Хм!Хектик я не се оправдавай с мене,ами се събирайте с велвета и дайте час,дата и място дето да бъде втората среща :)

Link to comment
Share on other sites

Велвета е на разположение всеки ден.Но тъй като има работещи хора предполагам,че е най-удачно да е събота или неделя.Може би тази седмица,а може би другата.Кажете вие.аз единствено се надявам да не ми се наложи тази събота и неделя да не ми се наложи да ходя до Девин да цепя на баба ми дървата.

Link to comment
Share on other sites

Аз вече ги нацепих на мойта баба така че съм свободен общо взето всеки ден...ако някой ме брои...ако и да не знам дали сам се броя...

Link to comment
Share on other sites

ами ... традицията повелява ... НЕДЕЛЯ 19:00 под телевизорът на копчетата ...

традицията повелява ... хайде .. ако на някой не му е удобно да казва то ясно че алабала.

Link to comment
Share on other sites

off topic:Agarvaen za holera..ne pro4etoh cqlata tema no dadoh search na vsqka stranica i holera ne izlezna zatova prdpolagam 4e nikoi ne ti e kazal kade moje da gi namerish...as gi imah na harda no gi istrih.. find.dir.bg pishesh holera i ti izlizat:P ka4estvoto e kofti mai ot kaseta e zapisvano no se 4uva :) ...nqkoi pesni mai ne sa celite ripnati ne sum siguren...tova e ot men

Link to comment
Share on other sites

Младежи и девойки, с Agarvaen предлагаме срещата да е в неделя в 19:00 на спирката на ПУ и после да запием в неговата квартира.Възражения некви?:)

Link to comment
Share on other sites

Младежи и девойки, с Agarvaen предлагаме срещата да е в неделя в 19:00 на спирката на ПУ и после да запием в неговата квартира.Възражения некви?:)

 

Не използвам едит-а щото ще стане голяма каша.За моята квартира за момента не е сигурно,понеже съквартиранта има други планове. :wacko:

Ама винаги може да се измисли нещо.Ще ви държа в течение. B)

Link to comment
Share on other sites

Мен ме отпишете. Точно малко преди тогава имам ангажимент. Приятно прекарване а онези двамцата да ги биете и от мен ако не дойдат...как ли ще ги биете ако не дойдат...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...