Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

Млън...Д******!

Айде да се събереме пак,ама тоя път сериозно!Щото иначе много тъпо така :(

Пък имам и нерви да избивам(дотука ПУ-то ме води със 2:0) :angry:

И ми се ще да се напоркаме

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Това го оставям на друг.Щото още никой не е казал кога е свободен.За мен няма особено значение :)

Link to comment
Share on other sites

една тъжна новина

“Джони Рамоун почина на 55”

 

На 16ти Септември, 2004 на възраст 55 години почина Джони Рамоун, един от легендарните основатели на пънк групата RAMONES. Това е поредната трагична смърт в групата, след като ДиДи Рамоун почина от свръхдоза през 2002 и Джоуи Рамоун през 2001 от рак. THE RAMONES бяха една от групите, които промениха светът на рокендрола. Промениха и много от нас.

Почивай в мир, Джони!

unitedandstrong.net

 

хайде са си направим среща събота или неделя ако е хубаво времето !!!

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK е изключвайте не я бройте тя е "лицемерка" му-ха-ха-ха .. на мен ми пука ако искате утре е почивен ден в 7 някъде на телевизора. Крейдейки аре ... и ти че да ти върна касетите !!!

Link to comment
Share on other sites

Окич.Тъкмо и аз имам да връщам касети :)

Био тъкмо и Нин да ти донесе там,к'вото сте се рабрали :)

Link to comment
Share on other sites

ето отказвачите и несериозниците си проличаха :Р ... майтап си правя, добре бре утре в 7 на телевизора на копчетата ... който има възможност да заповяда !!!

Link to comment
Share on other sites

Kreideiky вземи излъжи това момиче да излезне някой път с нас, на мен не ми свръзва :Р и без това едната касета беше за нея .. и две купета беше за нея .. ама тя нестига, че лицемерничи ами и лъже .. хич не се е засрамила ами злобно се кефи :L. все няма място на тоз варез да ти кача малко ПсихоБагажник :> хайде следващата седмица нова среща, да използваме топлото време !!!

Link to comment
Share on other sites

Kreideiky вземи излъжи това момиче да излезне някой път с нас, на мен не ми свръзва :Р и без това едната касета беше за нея .. и две купета беше за нея .. ама тя нестига, че лицемерничи ами и лъже .. хич не се е засрамила ами злобно се кефи :L.

Bio,хиено малка,правилно си се насочил! :rolleyes:

Не стига,че съм лицемерна,не стига,че лъжа,а сега,като капак на всичко и злобея.Ето каква съм аз.Малка гаднярка.

Поздрав специално за Kreideiky с The Cure-Closedown

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK danke!! :happy:

от мен: Тhе Cure - The last day of summer

 

bio дебни за свободно място, че моята касета с Психобагажник я няма нещо, а творчеството им е...ммм...уникално просто! :P

Link to comment
Share on other sites

Bio,въпрос:Имам една касета на Нова Генерация - 98-Завинаги.

Става ли да я рипнеш и да метнеш на уареза,че май я няма ;)

Link to comment
Share on other sites

еми понеже нали сме група КАЛЕ ... нека КАЛЕ да се превърне в К.А.Л.Е. (демек нещо като KMFDM->MDFMK) просто .. много съкращения и малко възраждане на темата.

К.А.Л.Е. - Крайно Анална Липса на Етика (това няма да е официално, мой страничен проек, надявам се да има последователи).

Трябва да си измислим нова среща HEKTIK обеща да дойде ако завали сняг :Р. Kreideiky трябва да ти върна касетите, че ме е срам вече прах хванаха.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще се включа и с един крак.Сняг-лошо,ставам агресивен като има сняг.Сняг в ушите на другите,в устите им,в носа,в гърбовете.Брутален съм. :woot

Link to comment
Share on other sites

Не стига,че заплашваш,ами и си виж постовете...666-the number of the beast...Лошо работа...агресор!!!

 

Поздрав за всички с една...абе по-специално за Naso: Дружбата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...