Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

Много съм щастилива,ей!!!

Направо,не знам защо,но съм на седмото небе.Искам да дойда на тази среща и да ви разцелувам всичките.Дори био ще го целуна,ако го видя сега.Тц тц.

Заминавам за столицата обаче.Затова няма да дойда.Честно ви казвам.Поздравявам ви с depeche-the meaning of love.И-о-и ама той животът бил прекрасен,бе!Ей сега го открих аз това нещо.Ей в тази минутка.Много сте готини!

Айде-е-е :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Прибрах се преждевременно.Все пак си взех диска на Нови цветя и си го слушах сам.Не са нещо ново,нещо велико,но са направили нещо.Към петата песен прочетох това,което беше написано в книжката,стана ми адски мъчно,просто не ми се говори н а темата,че в България правенето на музика куца здраво.Шибана работа.bio,благодаря за диска,ще ти го върна на следващата среща или ще ти го доставя до вас.мамка му мръсна,много тъжно ми стана

Link to comment
Share on other sites

Срещата си беше направо върха,много съм доволен :woot

Започвам да си изпълнявам обещанията дадени на нея.За начало качвам две парчета на "Смъсловие галюцинации" Бездна и Лед

Надявам се да ви хареса.

Link to comment
Share on other sites

...леле мн ми харесаха!!...и отгоре на всичко ми напомнят на Cure :woot ....особено Бездна...Naso mnogo tnx!!

Link to comment
Share on other sites

....само ако се кефиш на Cure - Love Song ;)

Link to comment
Share on other sites

Мдааааа,аз ти казах,че ти си виновен да се зарибя по Cure.Кефят. :)

Ще си търся още :punk

Link to comment
Share on other sites

...леле мн ми харесаха!!...и отгоре на всичко ми напомнят на Cure :woot ....особено Бездна...Naso mnogo tnx!!

 

Нали ? :) Винаги си личи нещо което е направелно професионално,и аранжиментите,и самият запис.Ще кача доста техни неща,но ще става постепенно,установих,че съм си прицакал файловете ,тасега ги свалям наново по 2-3 песни на ден :cry

Иначе от тяхните парчета "Лед" ми е любимото.

Link to comment
Share on other sites

Така,в хода на темата ви препоръчвам Релси&Грес.

Има ги в mp3.online.bg

Пънкариика си е,но става за слушане :)

Link to comment
Share on other sites

тука и аз да докладвам. чух "Смъсловие галюцинации" - много добри и записа е доста чист. ето сега и моята част:

1.тук има клипове на Сектор Газа и един на Пекинска Патка

2. Аги (и за BWD) значи двете касети дето са с миксовете могат да се намерят на mp3.online.bg ето тук и тук, пак там има и Martin Gore. Сега за тези миксове - просто на нейната касетата и са разместени песните иначе аз чух една и съвпада напълно, ще сверя и останалите и ще ви кажа как е. Третата касета (която е с обложката) е от едни сетове дето .. за в боксове .. майката си трака сложна работа та това е 26-тия сет от 5 бокс. бре заредил съм го на опашката ще чакате !!! И така без да смачкам нито една касета съм готов :Р хи-хи-хи.

3. Kreideiky "Две Купета" са си това мисля, че не си объркал касетите ... едни скрибуцат там .. вият едни ужаст. Второ Национално Нищо доста добро, но още съм млад и не искам да се самоубивам .. след 5-тата песен си спрях. Ще ги чуя де. Иначе "Двете Купета" ще ги смачкам днес ако остане време.

едит: правописна грешка

Link to comment
Share on other sites

Смисловие Галюцинации хич не са лоши. Имам още едно тяхно парче - Вечно молодой. Не съм си правила труда да гледам дали го има из нета, така че някой ако го иска...

Link to comment
Share on other sites

....аз го искам, да..

...а и не ги намерих другаде освен тук

...така че ти благодаря предварително!

:) (ух, тая шапкаа..)

Link to comment
Share on other sites

Momcheta opravih go opravih goooooooooo. Shte me izvinite za shliokavicata ama v momenta drugo niama. Beshe mi mnogo priatno s vas i obeshtavam da idvam maksimalno na vsichki sreshti. Syglasen sym mnogo za K.A./\.E. Group. Pishete me ako shte ima takovta.

Link to comment
Share on other sites

Май ще си имаме още един член на нашата малка,спретната групичка :) .

Качих още три песни на Смисловие Галюцинации.Всичко качено до сега от мен и от многоуважаемата Summer са от албума 3000.Остават още 5 песни и ще е качен целият.Тогава ще кача и текстовете и описа с подреждането на песните.

http://free.bol.bg/nasoarr/Smislovi/

Понеже вчера цял ден се "разбивах" с руски рок качих и едно от най-любимите си парчета въобще.Групата е Алиса а песента "Сольнце встает" много горещо я препоръчвам на всички-супер текст и прекрасна мелодия.

ТУК

 

Супер съм доволен от клиповете на "Сектор газа","Колхознъй Панк" ме разби тотално.Много благодаря.

 

Agarvaen,чуй

ТОВА

Link to comment
Share on other sites

Хахаха,само името говори достатъчно - Баллада о дрерусском войне :)

Много благодаря - парчето е мноо яко :punk

Link to comment
Share on other sites

Pak shliokavica...

Naso kak da ne sym novo popylnenie kato tia dni otkak jenata e sofiiska tolkova nishto ne mi spori i tolkova se srutva vsichko, tolkova sym sduhan(deto se ne e sluchvalo otdavna) che da vidish tolkova gotini "novi" hora si e napravo vyzdigashto. E blagodaria vi.

Link to comment
Share on other sites

Ето ги и Две Купета съжалявам, че не са разделени на песни .. ама стана малко объркване и не мога да разбера ... номерацията на песните ... оставям тази задача на вас. Скоро ще има още Мъртви Поети !!!

P.S. нещо ми е сдухано и затова не пиша, чао

edit: Ако сте си свършили работа с клипове на Сектор Газа и Патките, ще ги изтрия, щото са 200MB :L

edit2: в момента качвам и Band Of Mad Women... Kreideiky ще ви светне повече за тази група.

edit3:гледах един сайт за gayskins и с малко кражби направих това:

kalebootlogo.jpg

сега като гледам маи трябва да е прозрачно .. дейба мамка му ...

Link to comment
Share on other sites

Био,яко е якоооооо :)

Ам ако си го сложа в подписа и ша има :"Too big" от страна на някой зъл мод :angry:

Link to comment
Share on other sites

bio,още веднъж благодаря за клиповете,може да ги триеш вече си ги свалих.Ако някой друг ги иска(на Agarvaen (а и на всихки)много горещо препоръчвам Ява и Колхозний панк)ще може да му ги дам на CD.

GeorgiK,не ставаше въпрос за тебе,ти си ветеран :D ,а за Summer.Ти "ревеш",че жена ти е в София,а какво да кажа аз като моята голяма любов е на 7000 км-една седмица в едната посока с влак(де да беше на "една туба бензин") ;),а на всичкото отгоре се е записала на курс по самоотбрана.

Link to comment
Share on other sites

Прав си Насо прав си. Ама така сме ние хората - мислим си все че сме най-важни и че нашто си е най-трудно. Знам че 120те километра(примерно) до София са нищо но не е разстоянието проблема. Е ако бяха 7000 щеше то да е проблема. Един вид имам с един проблем по-малко но рева като за 3 в повече. Еми...така е. Няма да се оправдавам. Просто ми липсва. И все пак след 15тина минути заминавам за София :D . Не знаех че съм ветеран но това звание някак си ме ласкае. Колкото до нови попълнения - ръцете широко разтворени та чак се допират зад гърба ми.

Link to comment
Share on other sites

един скандален клип на GG Allin гледайте и дерзайте .. човека е луд :Р

edit: специално за Савата поздрав с Психобагажник ... мамо мамо бе, ти не си добре, вчера предозирах аз със Савата завчас ... тралалала :>.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...