Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

за съжаление аз също отпадам заминавам в Родопите !!! ако искате после ме биите и ме е*ете ... хайде със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Значи,традицията повелява и остава така-НЕДЕЛЯ,19:00Чч.ПОД ТЕЛЕВИЗОРА НА КОПЧЕТАТА.

Психар,не си най-малкия...Жената май е по-малка от тебе.Био и ти ли Бруте??Поне снимки да донесеш от Родопите(а къде ще ходиш,по-точно?)

 

Възражения?

По последни данни сме аз,BlackWinterDay,Psihara^^,Kreideiky(not sure),HEKTIK,velvet_underground.

Така ли е или бъркам? :online2long:

 

някой може ли да изкопае един фотоапарат? :confused

Link to comment
Share on other sites

Мога и аз да дойда за да повдигна възрастовата граница на мероприятието.

Agarvaen имам две книги (размер тухли 4-ки) които не са точно за темплиерите,но има много за тях ако те интересува ще ти ги донеса.Автори са историческия екип на BBC.

Link to comment
Share on other sites

Всеки,който доиде е добре дошъл(мале е****и изказването).Нека сме повече де :(

Психарчо мамин златин аз съм си винаги с кубинки :evil

 

Сигурни:

1.Аз

2.Black Winter Day

3.Psihara^^

4.Naso

донякъде:

1.Kreideiky(веднъж да ти напиша ника като хората :P )

2.Vladimir

3.Psihosys

Самотни бегачи:

1.HEKTIK

2.velvet_underground

Ще си лъсна кубинките за вас.ей!! :P

 

Май сме това.Тези,които съм сложил в "донякъде" не съм сигурен дали ще дойдат,щото не съм ги засякъл онлайн....

 

П.П.:Ако имате възможност отговорете преди 15:00,защото дотогава съм онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Да ти нося ли книгите ?

Донеси ги.Ти да искаш нещо?За да знам дали да ти донеса(макар че в момента нямам кой знае какво под ръка :( )

Link to comment
Share on other sites

...ъм..аз май ще се размина днес със срещата, или поне засега така се очертава,`щото почивните дни не се оказаха много почивни...но ако успея ще съм на Tv-то навреме...

Link to comment
Share on other sites

Имаше ли дошли? Пак добре. Политика политика бре душко кой ти я дава? Радвам се че сте прекарали добре. Айде за следващия път да се разберете нещо по друго щото неделя в 7 ми е невъзможностно. Впрочем кой дойде?

Link to comment
Share on other sites

ами ето ги Мъртви Поети !!! Качеството е малко зле .. ама за става за слушане .. не ми се занимаваше да им пускам разни филтри .. ако някой се интересува .. ще му дам wave-вете.

P.S. в Родопите беше страшна работа ... два дена спане на палатка ... 60 км преход Забърдо-Чудните Мостове-Персен-Лилково(объркахме пътя)-Бяла Черква. Снимки няма .. за подробности www.al4a.com :L

Много ми е интерестно дали HEKTIK и velvet_underground дойдоха на срещата ... :>

Link to comment
Share on other sites

Био,малък измамнико,бяхме на срещата с Велвет,ако искаш да знаеш! :online2long: :beerchug За разлика от теб! Жалко,че сега няма едно човече,което да се плези,защото щях да го сложа точно тук!!! Да знаеш,че ти се плезя...плез плез :music

Link to comment
Share on other sites

Браво на вас. Да сте ни живи и здрави. Щото то някои хора вече взеха да психясват от вас... Какви ли не истории се носят - че сте един и същи човек с два ника; че някой от вас е с различен пол от какъвто се представя... Абе изобщо време беше....

Link to comment
Share on other sites

аз още си мисля че ХЕКТИК е травестит :Р не съм я виждал пък на друг не вярвам :>

Link to comment
Share on other sites

Био,малък измамнико,бяхме на срещата с Велвет,ако искаш да знаеш! 

 

 

Така ли?Аз защо не ви видях на последната среща?Не дойдохте нито на Копчетата,нито в Евъргриина :angry:

Или бяхте духом с нас? :P

Няма значение...поне елате следващия път...ако има такъв :cry

Link to comment
Share on other sites

от къде дойде пък това:

стари приятелю!

познаваме ли се ?!? пък аз на Agarvaen вярвам, че не сте дошли !!! и срещи ще има още !!! Дайте дата за следващата моля

Link to comment
Share on other sites

Не,не се познаваме,но това не ти пречи да ме наричаш трвестит.А аз просто те нарекох приятел... :( При това стар.

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте стари приятели мои...нетравестити. Ако толкова наистина сте премрели един за друг дръжте се малко по-прилично моля. Със здраве.

Аз

Link to comment
Share on other sites

А,различни хора сме с HEKTIK,тя е жена все пак,а това ни отличава вече доста.Така че-край на мистерията.Е някой дойде ли на тази среща все пак?аз винаги имам желание да дойда,но все изниква нещо,което до такава степен ме задължава да го направя,че не остава време за срещата.Не бе,истината този път е,че пихме няколко дни и този ден също и още едно нещо,но няма значение.Следващия път ще се бия,за да дойда.

Link to comment
Share on other sites

и ти ли Бруте ... та за вас отстъпници измислете дата място и да ви видим, и двамцата. Не като миналия път да се правите на ударени и да ви чакаме 2-3 дена и накрая да направя аз пак срещата и да не дойда :>

Link to comment
Share on other sites

Давам срок на HEKTIK и velvet_undurgroun до 13.09.04 да дадат дата за срещата!!!Иначе ще има тотален игнор,забрана за употреба на алкохол,кафе,близалки и тоалетна хартия :angry: !!! А ! Забравих: и ще има публично порицание пред пенсионерите във Водолаза!Несериозници :angry:

 

Сега остава да сте ми взели думите на сериозно и направо ще пометна :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...