Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Напълно подкрепям мнението на samkijot .. това е супер нереалистична игра. независимо с кой играя.. играта е еднаква. вкарвам голове по един и същи начин, играчите ми седят и чакат паса да стигне до тях вместо да го посрещнат, финтовете са пълен фуш, а даже не може и вратаря да се прехвърли както можеше на предните версии. натискам А и играча я центрира на някой (нищо, че е сам срещу вратата.). просто нямам думи. ударите също са.... без коментар. тича момчето малко в ляво от лявата греда, натискам Д, за да стреля и давам за посока надолу и напред и какво прави нашето момче - бие в аута от другата страна на вратата, а ако не му задам надолу а само надясно... ще я бие от другата страна. толкова ли не можаха да им зададат на тия играчи да бият поне малко във вратата не мога да разбера.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Прехвърлянето става с Q+D. Иначе PES4 (WE8) вече ми харесва много повече от фифата. Много по-интересно и кефско. Точно когато най-малко очакваш може да ти вкарат гол, както и ти да вкараш от ситуация от която си мислиш че няма да стане нищо

Link to comment
Share on other sites

айде да ти напукам шушоните, щом мислиш, че съм слаб, а?  :devil

 

и един въпрос за тези, които ми хвалят gameplay-a - как така след отразен удар от вратаря, той застава на едно място и чака да му я "набутат", а?

Айде едно мулти да лепнем с тебе, ако си от Пазарджик в клуб, ако не - по IP ?

 

...а даже не може и вратаря да се прехвърли както можеше на предните версии. натискам А и играча я центрира на някой (нищо, че е сам срещу вратата.)

Първо разучете играта, после говорете, кое може и кое не!

Единият начин е както каза Ботев1912, а м/у другото почти във всеки мач вкарвам и със "А"....

Link to comment
Share on other sites

Аз супер зарибен по FIFA по принцип...за 2005 ,имам я от 3-4 месеца,играх я 3-4 седмици и сега си седи за украса.Е чат-пат си правя един мач.

Та гледам горе сте засегнали въпроса за геймплея.Наистина головете се вкарват еднотипно,играчите са като бавноразвиващи и т.н.

Това за Q+D сега го разбирам.Та...въпроса ми е има ли от къде да видя други такива комбинации,как да правя финтове и др. или да си налучквам? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

а бе, тъй като никъде не съм намирал soundtrack-а (то май официален release няма) с добро качество реших да си го дръпна от мулето ... и излезе доволно ~192kbps

ако някой проявява интерес, да свирка :P

Link to comment
Share on other sites

Айде едно мулти да лепнем с тебе, ако си от Пазарджик в клуб, ако не - по IP ?

Първо разучете играта, после говорете, кое може и кое не!

Единият начин е както каза Ботев1912, а м/у другото почти във всеки мач вкарвам и със "А"....

 

e как да я разуча тая игра като в хелп файла примерно не ги пише тия работи? имаше едно копче дето даже не го знам за какво е. C май беше. има го в настройките ама нищо не прави.

Link to comment
Share on other sites

Свалих си пач-а за съдийте и го пейстнах в C\Program files\EA games\FIFA 2005 обаче не ми даде да гозаменя както става с краковете.Така ли трябва да бъде или не? Не трябва ли да се пейстне в Мултиплеър на фифата.Защото с един приятел пробвахме без нет нарочно само с мрежа и страшно много лагва.

Link to comment
Share on other sites

Аз супер зарибен по FIFA по принцип...за 2005 ,имам я от 3-4 месеца,играх я 3-4 седмици и сега си седи за украса.

xaxaxa и при мен си е така по дяволите;((((( е аз играх доста повече от седмици,но вече много ми писна и прва по един мач на седмици :devil

.:::Т'ва е истината:::..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

има ли някой койт да ми отговори на горния пост.Деинсталирах и инсталирах на ново играта и на двата компа но сега направо ни изхвърля идеи

Link to comment
Share on other sites

Свалих си пач-а за съдийте и го пейстнах в C\Program files\EA games\FIFA 2005  обаче не ми даде да гозаменя както става с краковете.Така ли трябва да бъде или не? Не трябва ли да се пейстне в Мултиплеър на фифата.Защото с един приятел пробвахме без нет нарочно само с мрежа и страшно много лагва.

за пача е нормално да не ти иска replace

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Играта не е това, което очаквах. Не се различава по ништо освен по графика от останалите FIFA

не знам как може да очаваш нещо добро от FIFA :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой ако иска да играем мулти вечерта да пише ЛС да се разберем :) B)

Link to comment
Share on other sites

Играта не е това, което очаквах. Не се различава по ништо освен по графика от останалите FIFA

Фифа + "Графика"- Да, да!

 

Колкото до мултито- ртябва ли ми купен СД Кей за да играя онлайн??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Искам малко помощ ... какво е необходимо , за да се играе мултиплейър по ИП адреса и изобщо може ли и иска ли някакви пачове или нещо друго ... ?

Link to comment
Share on other sites

чакай ,че съм забравил вече.......значи Game modes/multiplayer/direkt ip и след тва тоя дето прави игра дава host,а тоя дето се включва трябва да даде add и да добави ип-то на хостващия и да даде connect :music

Link to comment
Share on other sites

Има : Host , Connect , New , Delete . Искам аз да направя играта и като дам "New" и там ми се появява място за име и ип адрес и като му дам ОК (след като съм написал име и мойто ип) се появява отляво , а този който иска да влезе в играта ми какво дава "connect" ли ?

Link to comment
Share on other sites

Има : Host , Connest , New , Delete . Искам аз да направя играта и като дам "New" и там ми се появява място за име и ип адрес и като му дам ОК (след като съм написал име и мойто ип) се появява отляво , а този който иска да влезе в играта ми какво дава "connect" ли ?

 

Ти като правиш игра даваш Host.А този срещу, които ще играеш в Add ти добавя името и IP-то... След, което ти си хостнал вече, той избира твоето име и дава Connect... И си цъкате.... Това е нищо сложно..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...