Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Не ми се четеше цялата тема,така че може и въпроса който имам да се повтаря ,за което се извинявам предварително. Когато пусна играта започва да ми прескача като на развален телевизор. Играе се ,не блокирва ,върви нормално но картината прескача. Някой знае ли къде е проблема.Някакъв пач или фикс ,моята версия е на RELOADED ,не съм я теглил от вареза.

Link to comment
Share on other sites

При мен беше така докато не си качих DirectX 9.0 c ...

Но все още ми прави същия номер на там дето се тренира.

Нали има опция (не мога да се сетя как се казваше) да се бият фалове и др.

При мен само там е кофти.Но иначе сичко друго по играта е ОК.

 

Успех с оправянето на проблема... (може да е от видео каратата)

Link to comment
Share on other sites

Не ми се четеше цялата тема,така че може и въпроса който имам да се повтаря ,за което се извинявам предварително. Когато пусна играта започва да ми прескача като на развален телевизор. Играе се ,не блокирва ,върви нормално но картината прескача. Някой знае ли къде е проблема.Някакъв пач или фикс ,моята версия е на RELOADED ,не съм я теглил от вареза.

От драйвърите е. И на мен ми прескачаше, като бях с 53.03. Сега съм с 61.77 и е перфектно

Link to comment
Share on other sites

Програмата за първия кръг от квалификациите:които са на 29.10.2004г.

Група Е

 

21 часа Fenix-R_I_P 

Lokomotivcho-play_me 

KILLERINCHO-Drago_

 

22 play_me-Fenix 

Drago_-Lokomotivcho 

R_I_P-KILLERINCHO

 

23 Fenix-Drago_ 

Lokomotivcho-R_I_P

KILLERINCHO-play_me

 

P.S. Това са часовете в които искам да кажете  краиния резултат от мача!!!

 

За съжаление днес ще съм в нас след 22:30-23:00 и пропускам пръвите две срещи,така че казвам предварително и ако може срещите да се отложат за по-късен час (след 23:00).

Link to comment
Share on other sites

Не ми се четеше цялата тема,така че може и въпроса който имам да се повтаря ,за което се извинявам предварително. Когато пусна играта започва да ми прескача като на развален телевизор. Играе се ,не блокирва ,върви нормално но картината прескача. Някой знае ли къде е проблема.Някакъв пач или фикс ,моята версия е на RELOADED ,не съм я теглил от вареза.

Нагласи си го на 16 битов цвят от опциите!

Link to comment
Share on other sites

С Директ Х 9.0с съм още от преди да сложа играта. Видеокартата ми е Титаниум 4200 и един приятел със същата играе без проблем. Драйверите ми са последните 66.81 ,така че не мисля че е от тях... Само тва за 16бит и 32бит не съм го пробвал още. Иначе си прескача още от началното лого на EA Sports,а не само на фалове и тренировки...

Link to comment
Share on other sites

С Директ Х 9.0с съм още от преди да сложа играта. Видеокартата ми е Титаниум 4200 и един приятел със същата играе без проблем. Драйверите ми са последните 66.81 ,така че не мисля че е от тях... Само тва за 16бит и 32бит не съм го пробвал още. Иначе си прескача още от началното лого на EA Sports,а не само на фалове и тренировки...

Тогава за Титаниум пробвай или драйвъри 44.03 или на 16 бита

Link to comment
Share on other sites

2 кръг:30.10.2004 г

Група А

21 Pibata-Ruskia_bg

Jorji87-Izverga

Knockout7-XS

22 XS-Pibata

Knockout7-Jorji87

Izverga-Ruskia_bg

23 Jorji87-Pibata

Ruskia_bg-XS

Knockou7-Izverga

 

Група Б

 

21 Liverpool'Fan'1 -Lil Slim

Zamoth-Spister

goduerza-Zizzu''''

22 Zizzu''''-Liverpool'Fan'1

Goduerza-Zamoth

Spister-Lil Slim

23 Zamoth-Liverpool'Fan'1

Lil'Slim-Zizzu'''''

Goduerza-Spister

 

Група Ц

21 Botev1912-Boev

^^MITAKA^^-FriskoSDK

Kolev-The_Boy16

22 The_boy16-Botev1912

Kolev-^^MITAKA^^

FriskoSDK-Boev

23 ^^MITAKA^^-Botev 1912

Boev-The_Boy16

Kolev-FriskoSDK

 

Група Д

21 Golqmhaker-Lil Scrappy

Liquid-Blago_

Netska-Idem_ot_selo

 

22 Idem_ot_selo-Golqmhaker

Netska-Liquid

Blago_-Lil Scrappy

23

Liquid-Golqmhaker

lil Scrappy-Idem_ot_selo

Netska-Blago_

 

Група Е

21 Fenix-KILLERINCHO

R_I_P-Drago_

play_me-Lokomotivcho

22 Lokomotivsho-Fenix

play_me-R_I_P

Drago_-KILLERINCHO

23 R_I_P-Fenix

KILLERINCHO-Lokomotivcjo

play_me-Drago_

 

Група Ф

21 Rambo-Imhotep1

Rexus-_JVC_

22 ReqqeZ-Rambo

Imhotep1-_JVC_

23 Rexus-Rambo

ReqqueZ-Imhotep1

 

Група Г

21 D-Tox-Oggydog

SPAS4O-boogeymen'

22 Dulgia-D-Tox

Oggydog-boogeymen'

23 SPS4O-D-Tox

Dulgia-Oggydog

 

 

Група Х

31 21 Nesta_86-RAIDERZ

Arata-fifa2005

22 fifa2005-nesta_86

RAIDERZ-HBK

23 Arata-nesta_86

fifa2005-RAIDERZ

Резултатите и временото класиране след 23:30 часа!!!

Link to comment
Share on other sites

Група А

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1XS 7 5 3 +2

2Jorji87 5 2 1 +1

3Ruskia_bg 4 7 4 +3

4Pibata 3 0 0 0

5Izverga 2 4 5 -1

6 Knockout 1 1 6 -5

 

Pibata-Jorji87 0-0

XS-Knockout7 2-1

Ruskia_bg-Izverga 2-2

kN0ckou7- PiBaTa 0-0

Izverga-XS 2-3

Jorji87-Ruskia_bg 2-1

PiBaTa-Izverga 0-0

XS-Jorji87 0-0

Ruskia_bg-Knockout7 4-0

 

 

Група B

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1Zamoth 7 7 0 +7

2Spister 7 7 1 +6

3Liverpool 4 4 4 0

4Zizzu’’’’ 3 3 6 -3

5Lil Slim 1 0 6 -6

6Goduerza 0 0 9 -9

 

Liverpool'Fan'1 -Zamoth 0-4

Zizzu''''''-Goduerza 3-0

Lil'Slim-Spister 0-3

Goduerza- Liverpool'Fan'1 0-3

Spister-Zizzu'''' 3-0

Zamoth-Lil'Slim 0-0

Liverpool'Fan'1 -Spister 1-1

Zizzu''''''-Zamoth 0-3

Lil'Slim-Goduerza 3-0

 

Група C

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1Botev 19 9 7 0 +7

2The_Boy 6 7 5 +2

3Kolev 4 5 3 +2

4Boev 2 0 3 -3

5MITAKA 1 0 6 -6

6 FriskoSD 1 0 5 -5

 

Botev 1912-^^MITAKA^^ 3-0

The_Boy16-Kolev 1-5

Boev-FriskoSDK 0-0

Kolev-Botev1912 0-2

FriskoSDK-The_Boy16 0-3

^^MITAKA^^-Boev 0-0

Botev1912-FriskoSDK 2-0

The_Boy16-^^MITAKA^^ 3-0

Boev-Kolev 0-0

 

Група D

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1LilScrapp 9 8 1 +7

2Golqmha 7 7 1 +6

3 Liquid 4 5 3 +2

4Idem_ot 2 0 3 -3

5Blago_ 1 0 6 -6

6 Netska 1 0 6 -6

 

Golqmhaker-Liquid 1-1

iDeM_oT_SeLo-Netska 0-0

Lil Scrappy-Blago_ 3-0

Netska-Golqmhaker 0-3

Blago_-Idem_ot_selo 0-0

Liquid-Lil Scrappy 1-2

Golqmhaker-Blago_ 3-0

iDeM_oT_SeLo-Liquid 0-3

Lil Scrappy-Netska 3-0

 

Група E

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1 KILLERI 9 9 0 +9

2Fenix 6 5 6 -1

3Drago_ 4 5 3 +2

4play_me 3 2 5 -3

5Lokomoti 2 0 1 -1

6 R_I_P 1 0 6 -6

 

 

Fenix-R_I_P 3-0

Lokomotivcho-play_me 0-1

KILLERINCHO-Drago_ 3-0

play_me-Fenix 1-2

Drago_-Lokomotivcho 0-0

R_I_P-KILLERINCHO 0-3

Fenix-Drago_0-5

Lokomotivcho-R_I_P 0-0

KILLERINCHO-play_me3-0

 

Група F

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1Rambo 6 6 0 +6

2Imhotep1 6 6 0 +6

3ReqqueZ 4 3 3 0

4_JVC_ 1 0 3 -3

5Rexus 0 0 9 -9

 

 

Rambo-Rexus 3-0

Imhotep1-ReqqeZ 3-0

Rexus-Imhotep1 0-3

ReqqeZ-_JVC_ 0-0

_JVC_-Rambo 0-3

ReqqeZ-Rexus 3-0

 

Група G

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1 Dulgia 6 8 7 +1

2SPAS4O 6 11 2 +9

3Oggydog 3 2 5 -3

4boogeym 3 2 3 -1

5 D-Tox 0 0 7 -7

 

D-Tox-SPAS4O 0-5

Oggydog-Dulgia 1-4

SPAS4O-Oggydog 0-1

Dulgia-boogeymen`3-0

boogeymen`-D-Tox 2-0

Dulgia-SPAS4O 1-6

 

 

Група H

Ник Точки голове + голове - г.разлика

1 RAIDER 6 6 0 +6

2Arata 4 3 3 0

3NEsta_86 3 3 3 0

4Fifa2005 2 0 3 -3

5HBK 1 0 3 -3

 

NeSTa_86-Arata 0-3

RAIDERZ-fifa2005 3-0

Arata-RAIDERZ 0-3

fifa2005-HBK 0-0

HBK-NeSTa_86 0-3

fifa2005-Arata 0-0

Link to comment
Share on other sites

Spister! Mi to Idem'ot'selo kaza 4e mi dava pobedata. Toj se otkazva ot turnira.

Link to comment
Share on other sites

Искам само да благодаря на моите опоненти Lokomotivcho и KILLERINCHO които се направиха на ударени и дори не ми отговориха в IRC кога ще може да си изиграем мачовете.

Очертава се страхотен турнир.Пъривят кръг 70% служебни победи.

Link to comment
Share on other sites

Искам само да благодаря на моите опоненти Lokomotivcho и KILLERINCHO които се направиха на ударени и дори не ми отговориха в IRC кога ще може да си изиграем мачовете.

Очертава се страхотен турнир.Пъривят кръг 70% служебни победи.

Prisuediniavam se kum teb, no neka da razberem organizatorite...te sega se uchat, ako sled vreme ima drug turnir toi shte e po- hubav/DANO/...shte ima po- malko greshki v organizatziata....po dobre vsi4ki da se hvanem i da izmislim pravilata, ako ne da izpolzvame originalnite pravila na FIFA za podobni turniri

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че имаха достатъчно време да мислят.Турнирът беше обявен 20-ина дни преди да почне.Пък и нищо не им костваше да сложат "отложени срещи",след като промениха всички останали правила.Дори до снощи Spister говореше,че твърдо няма да има Х.днес питах какви са тея Х-ове и как точно ги нагласят,но отговор не получих.Всъщност получих "100 човека от форума ревнаха".Дори във правилата не са вписани мачове с Х-ове,а още стоят старите.

Link to comment
Share on other sites

ave tei rezultatai sa mlako strani...

 

ima predvid az sys lil slim ne sym igral pak ima edno 0 ; 0 :) za tva pak spister si e pisal slujeba s nego ;) nice! a i picha si kaza che petyk nia da e tuka. az sys slim si igrai machovete.

Link to comment
Share on other sites

Пичове не се сърдете, щото вчера в канала, и днеска във форума ще го напиша пак:"Карам точно по програмата". Както са написани мачовете за деня, така смятам да ги играя. Квото за мене, такова и за вас. Щото снощи чаках 3 часа да се появиш R_I_P и към 23.30 още те нямаше. Така че програмата за днеска е написана точно и ясно. Който не дойде 10мин след крайния срок за предаване на резултата губи служебно. Play_me с тебе трябваше да ми е втория мач, можеше да го играем по-рано, но аз ти обясних защо не можах. За довечера мачовете ги знаете кога са, така че всеки може да си направи сметка на времето за да не губи служебно. Аз ще съм на разположение и ще чакам в канала на турнира - #warez_fifa в UniBG. От 20.00 ще чакам. Така че който иска да си играе мачовете да не закъснява и да си прави сметка на времето!

Link to comment
Share on other sites

Да гадно е с тия служебни победи. По добре да се изиграват мачовете до края на квалификациите, от колкото тези служебни резултати

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO ти ме чака 3 часа ОК.Аз миналата вечер се опитвах да говоря с теб,писах ти,че сутринта ще съм тук,писах ти и че следобяд за 1-2 чса съм тук,но поне едно отговорче да беше писал.Пък и защо мача трябва да се играе няколко часа преди крайният срок?Нали е наша уговорка,т.е. когато и на двамата ни е удобно.Както и да е.

 

Днес имам 3 мача

R_I_P-Drago_

play_me-R_I_P - този го играх вчера и завърши 3:0.

23 R_I_P-Fenix

 

За остналите ще се опитам да дойда.

Link to comment
Share on other sites

R_I_P, според теб какво трябваше да направим, освен служебни победи ?

Да се кръстосат старите с новите програми ли ?

Защо някои винаги смятат, че организаторите са виновни ???

Докато има хора, които не четат правилата, правят flood в IRC, че нещо не им харесало, и се отказват от турнира след като е започнал - така ще бъде!

Неможе ние "гадните организатори", да стоим по цял ден в IRC, за да можем да отговаряме на въпроси, 70% от които безмислени и още 20% на които е отговорено в правилата, и никога да няма недоволни!

Мислите ли, че има много подобни турнири?

Честно казано аз намерих само един, който се играеше с оригинални копия на играта, а и освен това в него пишеше :

"Който не се яви в представеното време, автоматично отпада от турнира, а противникът му продължава!"

Разбирате за какво говоря нали ?

Link to comment
Share on other sites

Евала simabata с тоя си пост та признах.Той си е прав който са е появил се е появил, който не да бара ****** ( цензура )... турнира е предвиден от преди месец ( почти ) се някой от тия дето са със служебни загуби можеше да си отложи ( УЖ ) важните ангажименти.А колкото до това с отказалите се.Мен ми е се едно дали ще играя с него или не.Че имал лаг и се е отказал или пък щото нета такъв онакъв.Спасявайте се !!! Който няма да може да играе днеска simbata ( в mIRC - The_Boy16 ) и Spister ви приемат извиненията.

 

Нямам какво повече да кажа, бях крайно изчерпателен.Който не му харесва да не играе.

 

Благодарности към Организаторите !!! И peace ALL !!! Късмет във Втория Кръг ( довечара ). ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

урнира е предвиден от преди месец ( почти ) се някой от тия дето са със служебни загуби можеше да си отложи ( УЖ ) важните ангажименти.

А ве подмазвач малък,кво са прайш на големиа разбирач,а?Незнам ма колко си години,ама ти би ли си отложил ангажимент заради няква игра,А???

Link to comment
Share on other sites

А ве подмазвач малък,кво са прайш на големиа разбирач,а?Незнам ма колко си години,ама ти би ли си отложил ангажимент заради няква игра,А???

Аз бих казал преди да започне турнира, че няма да мога да участвам, поради ангажименти...А и имаш цял ден, за да си ги изпълниш и да играеш...

Link to comment
Share on other sites

Dalgiq айде викам дане разсъждаваш много.Аз днеска си имах работа.До ся съм минал 4-5 офиса за компютри.И си свърших работата.Следобед в 6 имам среща, и тая работа ще свърша и ще дойда навреме за турнира.Колкото до това за ангажиментите ви.Поне кажете че не можете 60 % от тея дето ги нямаше вчере даже не се бяха обадили (да не са и повече).А другото, което е не всеки ден се прави турнир както си й забелязъл предполагам.И щом си се записал 1 час за 3 мача ще отделиш.Ще ме прощавате ма вие явно нищо не разбирате.Хем сте се записа ли , хем имате работа.Ми като ще ви бият служебно по-хубаво недейте играйте...

 

Много сложно да отделиш време !!!

 

Поздрави !!!

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм си изиграл сичките мачове до ся ама винаги гледам да се разбера с противника кога ще играем,не се надявам той да не дойде в крайниа срок и през тва време да се скатавам.Тоя турнир е да играем един срещу друг за густо,не да робуваме на някви точки и служебни победи и след тва да се караме,нали???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...