Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

А този срещу, които ще играеш в Add ти добавя името и IP-то...

Много съм зле :cry ... къде е това АДД ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Как мога да направя така че на едно PC да се играе от двама.Идеята е с две клавиатури на един монитор .Не успях да намеря опций в играта,а в един познат сме цъкали само че той е с джойстик има ли значение.Според мен би трябвало да си разпознава и другата клавиатура

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Sorry за смотания въпрос,но някой ще може ли да ме светне къде са настройките на играта.Искам да си оправя резолюцията и нивото на трудност,но никъде не виждам options :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Sorry за смотания въпрос,но някой ще може ли да ме светне къде са настройките на играта.Искам да си оправя резолюцията и нивото на трудност,но никъде не виждам options :confused :confused :confused

май беше my fifa еди кво си или нещо от сорта.влез там където пише my...

Link to comment
Share on other sites

Значи...играя го тва нещо от 2 седмици..Първо играх 2004 и горе долу биваше,макар че имаше много неща за доизкусуряване..но 2005 е най-величествената простащина която може да се срещне.Че не съм добър-не съм...обаче: да се спукам,не мога да уцеля вратата..простите футболистчета правят квот си искат..при абсолютно всеки рикушет топката отива при противников играч,противниците са като бълхи,цъкат си светкавично ( дори футболния гигант БЕЛА Петрич разцъква като картечница...) в 90% от времето се опитвам със всички сили да отмъкна топката от противника.. и това всичко на ниво аматьор !!!! :angry1 :angry1 :angry1 Е що за простотия е тфа бе майна....

Link to comment
Share on other sites

Значи...играя го тва нещо от 2 седмици..Първо играх 2004 и горе долу биваше,макар че имаше много неща за доизкусуряване..но 2005 е най-величествената простащина която може да се срещне.Че не съм добър-не съм...обаче: да се спукам,не мога да уцеля вратата..простите футболистчета правят квот си искат..при абсолютно всеки рикушет топката отива при противников играч,противниците са като бълхи,цъкат си светкавично ( дори футболния гигант БЕЛА Петрич разцъква като картечница...) в 90% от времето се опитвам със всички сили да отмъкна топката от противника.. и това всичко на ниво аматьор !!!! :angry1 :angry1 :angry1 Е що за простотия е тфа бе майна....

просто си много слаб или за 1 път играеш фифа...

Link to comment
Share on other sites

Просто за пътрви път играе подобна "игра" на трева ,щото тя тая е много различна от тази която цъка с френдовете в махалата ,а да не говорим за онова което гледа по телевизията.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аве хора, навити ли сте да направим един турнир на тази велика игра. По-добра е от 2007...

Link to comment
Share on other sites

Аве хора, навити ли сте да направим един турнир на тази велика игра. По-добра е от 2007...

Глупости.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Обоснови се и аз ще го направя. Нямам нищо против твоя турнир. Просто онази фифа някси много се различава и е малко по-трудна за игра. И защо, като натисна E си повежда топката много, вместо да спринтира с нея?

Link to comment
Share on other sites

Обоснови се и аз ще го направя. Нямам нищо против твоя турнир. Просто онази фифа някси много се различава и е малко по-трудна за игра. И защо, като натисна E си повежда топката много, вместо да спринтира с нея?

Има едно място , където си нагласяш контролите :)

Link to comment
Share on other sites

Да,а и не съм казал нищо против турнира ти ;)

Имах предвид,че ФИФА 2007 е много ама много по-добра и реална от ФИФА 2005.....Нищо против турнирът ти :)

Link to comment
Share on other sites

Аве хора, навити ли сте да направим един турнир на тази велика игра. По-добра е от 2007...

не вярвам много хора да я играят още,а и мисля че с всяка нова част фифата става все по добра и по добра

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм навит да направим. Макарче като цяло фифа 2005 е боза, но мултиплеъра на фифа 2007 не ми харесва. Мисля фифа 2005 е с най-добрия мултиплеър. За това си заслужава...

Link to comment
Share on other sites

Мисля фифа 2005 е с най-добрия мултиплеър. За това си заслужава...

направо страшен мултиплеър. Като играеш няколко игри и играта се бъгва и само рестарт на играта го оправя. Да не говорим, че можеш да махаш повторенията на домакина, а на госта понякога не може изобщо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...