Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

hora za kav pa4 govorite :confused

 

 

 

sorry!Vidqh

 

Iskah da vi pitam ne6to!!!Svalih si pa4a,no kato trugna da go instaliram i nali trqbva da mu zadam papka?Ama ne moga :confused :blink: :confused :blink: :confused :blink: !!!Samo mi e dadeno v C-to v pogram files i papka s imeto na pa4a!!!Molq wi pomognete

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Може би товае най-добрата игра от тази поредица.....

Link to comment
Share on other sites

FIFA 2005 i FIFA 2000 rulezzzz това са най-яките фифи излизали някога.Ама 2005 е много разцеваща! :woot  :D

аз пък ще кажа ,че 99 е най-добрата. фифа 2005 ти харесва много ? може би още не си играл пес 4..

Link to comment
Share on other sites

аз пък ще кажа ,че 99 е най-добрата. фифа 2005 ти харесва много ? може би още не си играл пес 4..

Играл съм я ФИФА 99 и не ми направи голямо впечатление!А освен тва тук става въпрос за ФИФА иначе ПЕС 4 и особенно WORLD SOCCER WINNING ELEVEN 8 INTERNATIONAL са много по яки от ФИФИТЕ! :D

Link to comment
Share on other sites

аз пък ще кажа ,че 99 е най-добрата. фифа 2005 ти харесва много ? може би още не си играл пес 4..

xaxa men puk pes4 uizob6t0 ne me kefi.Prsoto e nerealno!

 

abe hora sega go  svalqm toq patch i shte go instalna ama znaete li dali s nego dali shte moje da se igrae multiplayer

mi nqma da moje........po-to4no 6a moje ,no samo s takiva deto i te imat pa4a

Link to comment
Share on other sites

http://warez.ru:8080/FTP/GameZ/*Updates/FIFA.2005.BG.Patch/

радвай народе!! :punk

сега свалям да видим закво става въпрос

 

big 10x to WoLF_MaN

 

edit:

РАЗМАЗВАЩО !!!!!!!!!!

ПРОСТО НЕМОЖАХ ДА ПОВЯРВАМ НА Учите/Ушите! !!!! !!!

Истински плакати .. 1към1..екипи... ОТ ПУБЛИКАТА СЕ ЧУВАТ ПЕСНИТЕ ОТ АГИТКИТЕ НА БЪЛГАРСКИ !!!!!!!!!

ДАЖЕ В ГОРНИЯ ДЕСЕН ЪГЪЛ НА ЕКРАНА ИМА ЗНАКА НА КАНАЛ 1 И ОТДОЛО ПИШЕ "LIVE" :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя пач е пълна боза. Първо че ти бъгва от всякъде играта. Някой път имаш проблеми с сеифове, и най-важното не можеш да играеш мулти с човек който няма пача

Link to comment
Share on other sites

Тоя пач е пълна боза. Първо че ти бъгва от всякъде играта. Някой път имаш проблеми с сеифове, и най-важното не можеш да играеш мулти с човек който няма пача

хахах

сори ама "Ботев" май ги няма :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

лелеее, тая игра колкото повече я играя, толкова повече ме дразни. супер гнусна игра (а ма и аз съм един калмук дето продължавам да я джиткам). как тъпите ми футболисти да тичат към топката, а да не стоят на едно място и да я чакат тя сама да отиде до тях? като играя срешу арсенал или юнайтед само греди, вратаря всичко вади, а те всеки път вкарват, като излезнат на по-удобна позиция ... :angry1 с финтове ще ми минават последния в защита?!>!?!?!? къде бе ейййййй!!!! :angry1

писна ми!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

але хора помогнете ! тегля пача за BFL инсталирвам го имам отборите имам футболистите но плакатите и екипите си остават на шведските отбори.Някой може ли да ме посъветва кво да направа :(

Link to comment
Share on other sites

лелеее, тая игра колкото повече я играя, толкова повече ме дразни. супер гнусна игра (а ма и аз съм един калмук дето продължавам да я джиткам). как тъпите ми футболисти да тичат към топката, а да не стоят на едно място и да я чакат тя сама да отиде до тях? като играя срешу арсенал или юнайтед само греди, вратаря всичко вади, а те всеки път вкарват, като излезнат на по-удобна позиция ...  :angry1  с финтове ще ми минават последния в защита?!>!?!?!? къде бе ейййййй!!!!  :angry1

писна ми!!!!!!!!!!!!!!!!

Абе много се оплаквате бе!!!Айде стига!!! Като не те кефи играта играй си вънка пред блока футбол. А иначе тази фифа 2005 си е доста прилична- трудна /все пак иначе ще е скука/ по- добра от доста прехвалените ПЕС 1,2,3,4 поне според мен!

Link to comment
Share on other sites

Както и да е намерих си го,макар че хванах някъкав Worm :angry1

Инсаталирах го,сложих и някъв упдейт,обаче само имента са ми се променили,нито екипите нито знамената нито емблемите дори сега като играя и топката е изченала :laughing: :laughing: някой да знае как да го оправя :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
лелеее, тая игра колкото повече я играя, толкова повече ме дразни. супер гнусна игра (а ма и аз съм един калмук дето продължавам да я джиткам). как тъпите ми футболисти да тичат към топката, а да не стоят на едно място и да я чакат тя сама да отиде до тях? като играя срешу арсенал или юнайтед само греди, вратаря всичко вади, а те всеки път вкарват, като излезнат на по-удобна позиция ...  :angry1  с финтове ще ми минават последния в защита?!>!?!?!? къде бе ейййййй!!!!  :angry1

писна ми!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Verno si Kalmuk !! igrata si e super verno e trudna ama i ti ne si Player!!!

United Rullzz mnooo q 4e kato igraesh VS otbor ot po golqma klasa shte e mnogo po trudno az igraq ve4e nz koi sezon i sum vzel Man Utd i pravq rezultati ot sorta na 4-5 3-4 tva sa dva ma4a s Arsenal a Liverpool gi smazah s 0-7 za Word Class rezultati ti govorq !!! aide cukai i me4tai da se nauchish da igraesh!!! :angry:

 

Edit: Kupuvam Org. CD key!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Абе много се оплаквате бе!!!Айде стига!!! Като не те кефи играта играй си вънка пред блока футбол.  А иначе тази фифа 2005 си е доста прилична- трудна /все пак иначе ще е скука/ по- добра от доста прехвалените ПЕС 1,2,3,4 поне според мен!

 

.. ами дърт съм вече за да играя "пред блока" и за това си джиткам на компа :woot

 

... а иначе това е най-скапаната/тъпа/гнусна/недодялана/нереална и ... зарибена игра :excl: просто тя единствена все още се задържа на pc-то ми ... колкото и да я намирам за :sick

 

... а иначе за трудност не знам. аз с нотс каунти обирам по 2-3 купи на сезон и минимум 2 място .... някои отборчета направо ги газя :laughing: ... а gavin gordon is the man!

 

Verno si Kalmuk !! igrata si e super verno e trudna ama i ti ne si Player!!!

 

айде да ти напукам шушоните, щом мислиш, че съм слаб, а? :devil

 

и един въпрос за тези, които ми хвалят gameplay-a - как така след отразен удар от вратаря, той застава на едно място и чака да му я "набутат", а? нито реакция, нито възможност за контрол ... май май истинската игра 'ич не я чаткате нещо :D

превъзнасяте се, че можете да вкарате топката във вратата .... ама ако поне малко обърнете внимание как става това, друго ще говорите ... ама к'во ли ви обяснявам. за вас няма разлика дали играете на fifa или halflife

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...