Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Здравейте.Значи Фифата си ми вървеше ок преди да реинстална Windowsa,но след като го направих и сложих последните драйвъри за видео картата играта взе да се прецаква.Стартира се нормално и когато започне мача картината започва да прескача и не може въобще да се играе.Можете ли да ми кажете какъв е проблема и как може да се реши?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Здравейте хора! Аве имам едно проблемче. Значи дойде един човек и ми сканира компа с ф-прот и се опита да сложи най-новите update-и дето излизат там отдолу до часовника. Уж всичко наред. На следващия ден пускам фифа, всичко нормално,започва да зарежда и ме изхвърля в windows. Кажете как мога да си оправя играта. А и забравих да кажа, че вируса беше Worm_Netsky. Кажете дали е от update-тите, защото не се записаха. Изписами, че на успешно инсталнати. Кажете моля ви, ако знаете. Фифата ми е много ценна игра.

Благодаря ви много предвърително!

Link to comment
Share on other sites

Направих го 4 пъти и не става. Точно почне да зарежда и ме изхварля.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

oh pisna mi instalnah(ili pone se opitah da q instaliram) pone 15 puti taq fifa i mi kazva 4e lipsa nqkakuv fail; mix_(edi kvo si).ini

i ve4e mi ide da stro6a tazi 6taiga i da se grumna

help pls

igrata q svalih ot wareza i dage cue faila si go zapisah bez problem s neroto posle probvah i s daemon tools i pak bez problem taka 4e nz kvo da pravq

 

EDIT: na sedmoto nebe sum stana kat po 4udo mnogo se izvinqvan za tozi post

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

FIFA 2005 е доста по успешна от предните фифи и наистина е много яка игричка.FIFA 2005-пълна свобода на действие и е сравнително увлекателна.

Link to comment
Share on other sites

naistina tva e edna ot nai dobrite fifi daje nai-dobrata imash pulna vazmojnost za improvizacia i golovete mogat da vlizat ot vsqkade neshto koeto go nqmashe mnogo na predishnite fifi.moje bi ot EA trabva da se zamislqt za grafikata zashtoto ima oshte mn da napredvat otnosno neq.

Link to comment
Share on other sites

Аз се чуда нали да го инсталвам даже. Тва е подигравка с нас. Кой малумник не се сети да ни сложи. За пача на фифа 2004 ни имаше на мястото на някъв селски отбор, май беше Видима

 

Хаха присъстваме непряко във фифата. Просто от феновете на Локомотив се чуват възгласи против нас. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...