Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

v nai loshia sluchai ako turnira ne prodalji koeto shte e mnogo losho

trqbva da napravim nov sas seriozni igrachi da se pochva eliminasiite

no se pak sega sme pochna li i veche i bitrqbvalo veche da pochnat 8-mina 4-vart finalite a tam nqma da ima loshi machove

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
v nai loshia sluchai ako turnira ne prodalji koeto shte e mnogo losho

trqbva da napravim nov sas seriozni igrachi da se pochva eliminasiite

no se pak sega sme pochna li i veche i bitrqbvalo veche da pochnat 8-mina 4-vart finalite a tam nqma da ima loshi machove

Точно за това става въпрос. Тепърва идват интересните мачове

Link to comment
Share on other sites

Турнира няма да се спира!Говорим за в бъдеще! :blowup:

Link to comment
Share on other sites

I az sum 100% oba4e pri edno uslovie i to e da nqmam ma4ove ot 23.Ina4e v 8,9 i 10 ste igraq sus sifurnost.

Az sum NeSTa_86

BTW napravete nqkva liga ot 12-13 otbora i vseki sre6tu vseki,no programata da se znae predvaritelno o6te ot purviq den,a ne vseki den da se 4udi6 s koi igrae6.A 6t0 se otnasq do nagradata ........moje i bez nez 6t0t0 vse pak igraem za 60u,a ne za nagrada

4a{}

Link to comment
Share on other sites

... stiga da im jelaeshti. :)

 

gotov sym da se nagyrbia s praveneto na league stiga da iam jelaeshti.

 

tova koeto shte ia otlichava ot drugi che vseki shte poluchi pylno razbirane ot men. Niama da ima slujebni zagubi. nia da ima ne obmislini pravila( e moi da ima ama sha gi promenim vyzmojno nai-skoro) sicko shte se opitam da reglamentiram! Ako ima jelaeshti da mi se obajdat. Chuh che drugi shtiali da praviat liga ako iskat da obedenim usilia. Tova e. zamoth@abv.bg za jelaeshti ili v irc me namerete. Zamoth.

 

 

(i se pak go pravim za da moje da igraem fifa2005 ne da se razpraviame za rezultati)

 

konkurs :P za logo na ligata "Warez_League" nai-dobrite 3 shte izbera i vie shte izberete chrez vote pobeditelia. za pobeditelia... niama nagrada. ama pone sha stane izvesten :P nadiavam se da ima naviti da mi svyrshat mrysnata rabota lol

Link to comment
Share on other sites

... stiga da im jelaeshti.  :)

 

gotov sym da se nagyrbia s praveneto na league stiga da iam jelaeshti.

 

tova koeto shte ia otlichava ot drugi che vseki shte poluchi pylno razbirane ot men.  Niama da ima slujebni zagubi. nia da ima ne obmislini pravila( e moi da ima ama sha gi promenim vyzmojno nai-skoro) sicko shte se opitam da reglamentiram! Ako ima jelaeshti da mi se obajdat. Chuh che drugi shtiali da praviat liga ako iskat da obedenim usilia.  Tova e. zamoth@abv.bg za jelaeshti ili v irc me namerete. Zamoth.

(i se pak go pravim za da moje da igraem fifa2005 ne da se razpraviame za rezultati)

 

konkurs :P za logo na ligata "Warez_League" nai-dobrite 3 shte izbera i vie shte izberete chrez vote pobeditelia.  za pobeditelia... niama nagrada. ama pone sha stane izvesten :P nadiavam se da ima naviti da mi svyrshat mrysnata rabota lol

Да, лигата е тук.

Най добрите 16 в турнира, + ако има някой нов и сериозен влизат в Warez Champions League.

Zamoth, ако искаш можеш да се включиш да помагаш и ти!

Организатори на Warez FiFa Tournament :

Simbata (The_Boy16), KILLERINCHO, Spister, R_I_P !

 

Идеята за конкурс за лого е добра :P

Можете да пращате, който е добър в дизайна и има време...

Link to comment
Share on other sites

Да, лигата е тук.

Най добрите 16 в турнира, + ако има някой нов и сериозен влизат в Warez Champions League.

Zamoth : това "Warez Champions League", не е ли лига според теб ?

 

P.S.Идеята дойде първоначално от Spister :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

сигурно 1000 пъти е задаван този въпрос ,но не успях да го намеря из темата .. 25 страници е .. как може да се правят финтове освен този финт с Shift-a и възможно ли е да се върти топката при удари по време на игра ?

Link to comment
Share on other sites

сигурно 1000 пъти е задаван този въпрос ,но не успях да го намеря из темата .. 25 страници е .. как може да се правят финтове освен този финт с Shift-a и възможно ли е да се върти топката при удари по време на игра ?

При удар, топката автоматично се завърта, в зависимост от уменията на играча.

Фитовете се правят като натискаш Shift + комбинации от стрелките.

Link to comment
Share on other sites

s edin praitel si pravim mreja ama na men mnogo mi zasi4a az sam s D+ a toi e s D kade moje da e problema ne e v pc-to 6toto mi e 2.50 MHz 512 ram G-force fx5700 pomognete mi 10x predvaritelno

 

Moje da e ot driverite!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
s edin praitel si pravim mreja ama na men mnogo mi zasi4a az sam s D+ a toi e s D kade moje da e problema ne e v pc-to 6toto mi e 2.50 MHz 512 ram G-force fx5700 pomognete mi 10x predvaritelno

На 2.50 Мhz трудно ще тръгне :)

 

Velikiat : кажи на коя година искаш да е кариерата ? Дай е-майл.

Link to comment
Share on other sites

може ли някой да ми даде сейф за кариера щото правих формат и всичко затрих

www.simeon-nikolov.hit.bg/B. Career - Simo

 

С мидълзбро, 2-ра година, имаш купени Бербо и С. Петров :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...