Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

МЕн нь някой филми ми прекъсва звука и ми е много странно от какво от филмите или кодеците.

Нещо Defekt-но има, ама се чудя какво е... много ще съм ти признателен, ако прочетеш първият пост от тази тема. Там е обяснено, ако имаш проблем как да пишеш за него. Все пак ние тук сме си САМО хора - врачките и медиумите са в "Канал 2001"

Обясни ни на кои филми имаш проблем и с какви кодеци си, за да не се налага да си вадим кристалните топки и да гледаме в Фонтана на Галадриел.

Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми обясни каква е причината, че немога да си сваля Twin Peaks: Fire Walk With Me?? Свалям с FlashGet, но като почена да свалям ми дава Х-чето и край..:)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни каква е причината, че немога да си сваля Twin Peaks: Fire Walk With Me?? Свалям с FlashGet, но като почена да свалям ми дава Х-чето и край..:)

Филмът си се сваля и си работи - причината е при теб. Току що си дръпнах част от него и си го пуснах има си картина, има си звук. Провери си Download manager-а, с който сваляш.

Link to comment
Share on other sites

На някой друг, който е свалял Такси (2004) тръгвал ли му е филма, уж съм със най - новите кодеци на "Ace mega codec pack", а пък филма ми го дава размазано и на квадратчета, a клипчето към него в "samples" ми тръгва идеално. Ако причината не е в мен мога да кача на МPEG формат за 2 диска и субтитрите във вареза си пасват идеално. Тъкмо го свалих от арената, защото видях че от тук няма да стане

Link to comment
Share on other sites

На някой друг, който е свалял Такси (2004) тръгвал ли му е филма, уж съм със най - новите кодеци на "Ace mega codec pack", а пък филма ми го дава размазано и на квадратчета, a клипчето към него в "samples" ми тръгва идеално. Ако причината не е в мен мога да кача на МPEG формат за 2 диска и субтитрите във вареза си пасват идеално. Тъкмо го свалих от арената, защото видях че от тук няма да стане

Az go svalih dnes nqmam problemi.sloji si K-LITE codec az sym sys nego!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Много искам да гледам филма "Top secret", който би трябвало да се намира в http://www.warez.ru:8081/tmp/Top.Secret!.(1984)/

но го няма там. Къде ли е?

Някъде из тази тема бях писал, но в момента http://www.warez.ru:8081/tmp; http://www.warez.ru:8081/Movies0 не работят - до няколко дена ще се оправи това. Трябва да проверяваш. ;)

 

~EDIT~

За нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

Abe hora kak da se opravqm sas tia subtitri det sa RAR-nati

stavat po 7MB maina i neznam kvo stava ka4vam gi na BSplayera ama subtitri ne tragvat nqkoi moje li da mi obqsni po konkretno kak se pravi rabotata

 

i naitina si4ko e mnogo iako na movies@warez.ru ama nqma subtitri za baia film4eta samo tva e kofti ama to mislia 4e ne zavisi ot vas

i ako moje nqkoi da ka4i na Ocean'sTwelve nqkav DVD-rip 6toto s toia cam deto e mnogo kofti ka4estvo ni6to ne se vijda

 

mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Abe hora kak da se opravqm sas tia subtitri det sa RAR-nati

stavat po 7MB maina i neznam kvo stava ka4vam gi na BSplayera ama subtitri ne tragvat nqkoi moje li da mi obqsni po konkretno kak se pravi rabotata

 

i naitina si4ko e mnogo iako na movies@warez.ru ama nqma subtitri za baia film4eta samo tva e kofti ama to mislia 4e ne zavisi ot vas

i ako moje nqkoi da ka4i na Ocean'sTwelve nqkav DVD-rip 6toto s toia cam deto e mnogo kofti ka4estvo ni6to ne se vijda

 

mersi predvaritelno

 

за въпросните субтитри чети тук ... и не очаквай да са на български ;) обикновено, ако има някакъв инфо файл в директорията в него си пише

 

за DVDRip-овете ....... е как да се качи, когато не е излезнал, кaто release. аз поне не знам да могат да се качавт от нищото :D

всичко с времето си, са казали мъдрите хора :)

Link to comment
Share on other sites

Имаm проблем с филма The Ring of the Nibelungs (2004)

Вече два пъти го свалям и като се опитам да го отворя ми дава интернет експлорер ерор и всичко се скапва,а windolsa писка че може да имало вирус .Някой знае ли къде може да е проблема

Link to comment
Share on other sites

Имаm  проблем с филма  The Ring of the Nibelungs (2004)

Вече два пъти го свалям и като се опитам да го отворя ми дава интернет експлорер ерор и всичко се скапва,а windolsa писка че може да имало вирус .Някой знае ли къде може да е проблема

Проблема е при теб - филма си върви много добре и НЯМА вируси в него. С какво си сваляш филма и какви са ти кодеците?

Link to comment
Share on other sites

Проблема е при теб - филма си върви много добре и НЯМА вируси в него. С какво си сваляш филма и какви са ти кодеците?

Vaob6twe ne varvi dobre ne tragva gram .pri men e sa6tata rabota a vsi4ko e nared s kodecite taka 4e opravete go nai nakraia iskam da go gledam

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru:8080/Movies3/Critters.(1986)/

 

Критърсите нещо са бъгави :(

Филмът спира на 58-вата минута, а иначе ми дава размера на файла 700 МБ

При вас има ли такъв проблем или нещо се е прецакало при свалянето? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Знам, че не е за тука ама не искам за едно въпросче да отварям нова тема.

Някой знае ли кой епизод на "Похитени" беше с извънземното мумия, аз смятах-смятах и го изкарах 7 ама след като го свалих, видях че тоя епизод още не са го давали, така че има някакво объркване в номерацията. Ако може да ми помогнете ще съм ви много благодарен защото изтървах четири епизода докато бях в Пирогов, а не ми се свалят всичките серии.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че не е за тука ама не искам за едно въпросче да отварям нова тема.

Някой знае ли кой епизод на "Похитени" беше с извънземното мумия, аз смятах-смятах и го изкарах 7 ама след като го свалих, видях че тоя епизод още не са го давали, така че има някакво объркване в номерацията. Ако може да ми помогнете ще съм ви много благодарен защото изтървах четири епизода докато бях в Пирогов, а не ми се свалят всичките серии.

Няма объркване, просто по бТВ ги дават разделени. По принцип са десет епизода по 90 минути, което ме навежда на мисълта, че по бТВ са 20 по 45. Значи ако твоя е бил 7ми трябва да е първата част на 4ти от тези, качени в Уареза.

Link to comment
Share on other sites

Някой друг има ли проблем с филма Boa Vs Piton ,някъде около 8 минута има срив иначе върви перфектно през останалото време ,когато го прескочиш

Link to comment
Share on other sites

Във сектор Movies на филма Wanted (2003) линка за Download е към друг филм - Malibu's Most Wanted (2003).

Може да си дръпнеш тогава този - Crime Spree - едно и също е. ;)

Вече е оправен линка на Wanted - но скоро единият от двата по-горе описани от мен филми ще си замине, защото са едни и същи. ;)

И най-вероятно това ще е точно Wanted, защото в IMDb не е дадено като алтернативно заглавие, а сигурно това е поредното измислено заглавие от Александра!

Остани със здраве!

 

~EDIT~

На филма Dead End - в края или по-точно на 1:15:00 филма забива и дава грешка. Пробвах се да го фиксна с AVIFix, но и това не помогна - свалям го на ново, за да видя къде е проблема и дали мога да го подменя с безпроблемен филм.

Съжалявам за неудобството. :(

~EDIT2~

Изтеглих филма наново - проблема в 1:15:00 си беше пак там. :(

Link to comment
Share on other sites

nqkoi naskoro opitval li se e da svali taxi-x (N.Y.) 6tot dnes sutrinta trugnah da go svalqm i kum 10 h sutrinta na71 procenta sprq i ne e trugval do devet sleddobed dava mi temp..... service unveanle nqkoi da ne go e iztril be hora drugite filmi gi svalq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...