Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Това е мое мнение и не ангажирам никого, но си мисля, че повечето тракат благодарения на "кадърните" монтажи.

Вътрешното тяло е доста голямо и при усукване е възможно да започне да тропа, а може и наистина да има дефектна партида.

От друга страна за този проблем се пише и при по-старите модели, а се съмнявам за 5-6+ години да не са установили/отстранили производствен дефект.

 

Link to comment
Share on other sites

Аз днес междудругото си поръчах поредноти Gree Fairy, да си имам. Вече е диагноза моето, 6-то Gree:lol:

Link to comment
Share on other sites

Жорка, така не се праи, батьовата... Аз изкарах близо 8 години с първото Мицубиши преди да почна масова покупка. :rofl:
Не че съм се съмнявал в съветите на Галицин, а после и на Петко, но преди да се гмурнеш така поне едно трябва да изкара гаранционния период без повреди :grin:

Link to comment
Share on other sites

Няма как да чакам 8 години и да кажа на тея вкъщи, стойте на жега или зимата умирайте от студ. Трябваше да се купува и да се ползва, защото другите варианти бият през кръста. За сега нямам никакви оплаквания и съм доволен.

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, jozo said:

Няма как да чакам 8 години и да кажа на тея вкъщи, стойте на жега или зимата умирайте от студ. Трябваше да се купува и да се ползва, защото другите варианти бият през кръста. За сега нямам никакви оплаквания и съм доволен.


Това с 8-те години беше по-скоро шеговито, а и при мен просто така се случи. Иначе още първите два сезона Мицубишито се доказа като зловещо куче, предвид в какви условия вирееше при нон стоп работа. Сега като се замисля и никога не е обслужвано! А тия китайчета дотук мога да гарантирам само за симпатична външност, иначе няма оплаквания засега .

Link to comment
Share on other sites

Определено и работят. Ся най-евтините им модели си имат недостатъци, но за това бяха и евтини. Сега вече най-големият им недостатък става цената. Първото ми Fairy го платих 1000 лв. днешната поръчка е на стойност 1500......

Link to comment
Share on other sites

В апартамента ползвах Fairy-та и честно казано нямам оплаквания от машините. 

Сметките бяха  в норми, а вкъщи се държи на високите температури. :D

Сега в къщата съм със ZS-W-та и съм много доволен. Извода е да не се четат задълбочено темите в Сетком. :)

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

Като цяло като почне някой да ми пробутва/критикува нещо на база интернет чукундурщини от форуми и прочее, то незабавно ми става ясно точно какъв неграмотен тъпак е... 
Иначе това, което искам да кажа е, че тия китайчета са толко млади като цяло, че им е рано за цялостна оценка... Някой говореше, че били шумни, но поне на мен не ми прави такова впечатление засега...
Разбира се само две-три денонощия съм спал в Павилиона с ако питате мен доста излишно мощния климатик, но не ми е попречил на грам. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Млади, млади, в момента са най-големият производител на климатична техника в света. Това не става от днес за утре.

 

Аз на Fairy-то си спя без никакви проблеми в Хисаря, в Сеткома казват, че бил шумен, ветрилник, не знам си какво. В Пловдив съм с G-tech и те са много по тихи, ако ме будеше климатика, трябва изобщо да не спя. То вечер са мотори, музика та чак стъклата се тресат, пърдялници от дърти Хонди, климатика да е зора .....

Link to comment
Share on other sites

Там е видно от километри, че доста хора се опитват да лансират определени марки и особено втората радост от Япония. 

 

Ако машините са толкова зле, както ги опосват, то всички трябва да накачат уруро-та по стените, но и те сигурно ще имат някой кусур. 

 

 

 

 

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Малко офтопик ще дойде това, но това Митсубиши дето го взех, нещо сдаде багажа. Без да съобразя му спрях тока от главния предпазител, докато работеше, че си връзвах едни контакти... климатика от тогава не реагира по никакъв начин на дистанционно или бутона на вътрешнито тяло.

Това да го казвам ли на техниците, или по-добре Трайчо Костов?

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, earache said:

Малко офтопик ще дойде това, но това Митсубиши дето го взех, нещо сдаде багажа. Без да съобразя му спрях тока от главния предпазител, докато работеше, че си връзвах едни контакти... климатика от тогава не реагира по никакъв начин на дистанционно или бутона на вътрешнито тяло.

Това да го казвам ли на техниците, или по-добре Трайчо Костов?


С нищо това ти действие не може да го повреди. Все едно да спре тока. И това ще им кажеш естествено - спря тока и после климатика не пали, а не - аз бутах бушони и угасна. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...