Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Трети пореден кръг е белязан с ужасни съдийски решения ("гол" за Челси при 1:0, "дузпа" за МанЮ при 0:0). Мисля, че най-добре за нервите и здравето ми е наистина да приема тези смешки за част от играта, защото иначе ще си нанеса трайни повреди. Друго решение е изцяло да спра да гледам мачове.

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се,че тея циркове дето стават в Англия през тоя сезон често надминават и патърдиите, които се получават около съдиите в мачовете на Реал и Барселона в Испания.

Link to comment
Share on other sites

След днешната издънка на Манчо и победата на Сити над Уулвс, явно спора за титлата ще се реши на 30 април в прекия двубой.

Големи злета са тея "нашите"...за две минути да им го втъкнат така...Бррр...

Link to comment
Share on other sites

След днешната издънка на Манчо и победата на Сити над Уулвс, явно спора за титлата ще се реши на 30 април в прекия двубой.

Големи злета са тея "нашите"...за две минути да им го втъкнат така...Бррр...

 

 

Да, това е целта на федерацията явно. Както Барса и Реал, така и в Англия. Толкова наредено ми се струват такива "случайности", че нямам думи.

 

Не че не се радвам на издънката на Ман Ю., но това е друга тема :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се надявам Сити да станат шампиони! Според мен би било подигравка с английския футбол, ако отбор, какъвто е в момента Юнайтед стане шампион! С толкова посредствена и безлична игра и тотална липса на каквито и да е било идеи.

Link to comment
Share on other sites

Какви идеи бе, Пеше? Стадо овце да пусна на терена - по-добра работа ще свършат. Най-малкото ще попасат и ще наторят... Тоя дрът фрол явно е по-голЕм от Юнайтед и до гроб ще ни резили....

Link to comment
Share on other sites

Видене, играчите, които има, или поне известна част от тях са по-добри от стадо овце, но той къдри някакви схеми, дето и аз не бих ги измислил... като на финала на миналогодишната ШЛ, да пуска 37 годишното крило Гигс да играе като стопер, за да спира Меси, Шави и Иниеста...

Link to comment
Share on other sites

К'во да кажеш..те са си трагични..мноого трагични..изобщо не заслужават титлата...За "великите" играчи в атаката им, пък няма смисъл изобщо да се говори....Смешници..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честно казано съм доволен! Щеше да е престъпление, ако този Юнайтед беше станал шампион. Голяма драма, страхотен мач на Етихад :)

Link to comment
Share on other sites

Е, такава драма никога не бях гледал. Преди началото на продължението на редовното време просто не виждах как Ман. Сити дори ще изравнят. Поздравления за новия заслужен шампион.

Link to comment
Share on other sites

Само една дума може да опише развръзката на този кръг/сезон - НЕВЕРОЯТНО! 100% съм сигурен, че утре ще плъзнат теории на конспирацията за начина, по който Сити взеха титлата :) Сър Фърги да яде марули! Честито на Манчини! А на Агуеро не знам какъв бонус трябва да му дадат за този гол :D

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам за бонуса, но трябваше да има двама играчи с червен картон.....За пореден път се доказа изключително слабото съдийство в Англия през сезона...

Иначе да, страхотна драма.Велик мач и за моя радост КПР-то остават...

Link to comment
Share on other sites

Почти чудото направиха КПР-то...а Юнайтед сами са си виновни...Те направиха чудото де.....да си изгубят преднината и съответно титлата...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...