Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

Луда работа.... точно една минута се отделих от ТВ-то и два гола.... Ман Ю., направо не знам какво им е било... :)

 

Ама, ме е яд за Болтън... тц тц тц

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Сити предлагат на RVP 250 000 паунда на седмица. Ако сделката се осъществи, просто не ми се мисли какво ще стане с Арсенал следващия сезон.

Link to comment
Share on other sites

При тях идва Подолски. Четох сега, че ще му предложат Арсенал на Перси удължаване със 130 k на седмица от сегашните 70 и 5 млн. на ръка.

 

Манчини е глупак, продължава само да се натиска за нападатели и крила и все не му стигат, нищо че той прееба формата на Джеко. А в същото време не се освобождава от ненужните играчи, а само ги трупа и се чуди къде да ги пусне под наем, докато клуба продължава да им плаща 2/3 от огромните заплати. Благодарение точно на него Сити да изпуснат титлата точно накрая. През целия мач вместо да им каже нещо нещо и да ги нахъса, да ги "вдигне", той седи край тъчлинията и вика fuck you или мълчи.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Хмъ, интересно:Берба остава в Юнайтед.

 

Няма да остане Бербатов в Манчестър след 1 септември. За мен това е сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Дано да не остане! Ако пак ще търка скамейката, не му е там мястото. А Уейн и Уелбек ги видяхме какво направиха на Евро-то...

По-добре да играе в по-малък отбор като титуляр, отколкото в гранд-а като резерва..

А Берба наистина ме радва с играта си.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Покрай него и Уолкот иска да си ходи. Всеки сезон си тръгва някой важен играч. Като се замисли човек резултатите, постигани от Венгер, са си много добри на фона на този експорт на играчи.

Link to comment
Share on other sites

Ами като продължават да бъдат само производители така ще е..Трябва да станат и консуматори и да вземат някоя купа, да видим тогава дали ще си тръгват играчите.

Поне за мен, това е основен проблем на Арсенал.Произвеждат добри играчи и после продават.Бизнес...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

На никой, реално погледнато. Ама е малко тъпо, така да ги подкрепят милионерите... Не че някой от двата отбора ми е кой знае колко симпатичен, ама...

Link to comment
Share on other sites

Според мен Челси играха слабо и си практикуваха пак стария защитен стил(първото полувреме, когато всичко беше нормално), а говореха, че през новия сезон с новата селекция всичко ще е различно.

Link to comment
Share on other sites

Ама е малко тъпо, така да ги подкрепят милионерите...

Челси да не са бедни, горките :)

Всъщност червения картон ли имаш предвид като казваш "подкрепа"? Според мен си беше напълно заслужен.

Link to comment
Share on other sites

Те вече са свикнали всеки сезон да освиркват някой нов :D

Бербо явно пътува, ше видим и какво ще стане с бившото откритие Чичарито, който сигурно ще се озове в ролята на Бербатов на последна дупка на кавала.

 

Преди време след като купиха Бербатов от МанЮ казаха, че вече няма да дават големи суми за толкова стари футболисти и ще залагат на младостта и потенциала, а само няколко сезона по-късно нарушиха това, което казаха.

Лично за мен е мистерия защо точно към Перси се насочиха в крайна сметка.

Link to comment
Share on other sites

И защо точно нападател, при условие че в средата са само куци коне...Ама..., никой не знае.Съра пак си ги врътка некв'и...Пък и си мисля, че с тоя житен бегач Шрек и постоянно изпадащия в засади Грахчо, Перси може и да блесне, или пък да се превърне в поредния нападател на Манчо със съсипана кариера...

Link to comment
Share on other sites

Второто няма да ме учуди.

 

Не знам, изкупи на половината планета нападателите, а изключае Скоулс и може би Карик - един свестен разиграващ халф няма... Разни спринтьори по фланговете, Скоулс, Карик, Андерсон и Клевърли... И повече нападатели, отколкото на останалите постове...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...