Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Да, радвам се за Митко. Направи каквото можа. Де Хеа отново с ужасно представяне. Само на мен ли ми се струва, че Линдегаард пази в пъти по-стабилно?

 

И не само - Петров вкарва, Челси падат у дома..

Link to comment
Share on other sites

Челси пробваха някаква супер агресивна тактика с доста изнесена напред защита (нещо тип Барса), само че нямат нужните халфове за подобни изпълнения. Боаш ми е много симпатичен като мениджър, но не мисля, че ще се задържи повече от сезон в клуба.

Link to comment
Share on other sites

Съндърланд и съдията направиха най-хубавия подарък на Сър-а :D

 

EDIT:

Някой беше решил, че мачът завършва наравно и беше дал точката на Ман Сити:

 

Premier_League_1.jpg

 

Малко по-късно таблицата бе коригирана:

 

Premier_League_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Звездите на Челси на бунт срещу Вилаш-Боаш

 

 

 

Звездите на Челси са в открит бунт срещу мениджъра Андре Вилаш-Боаш и неговите методи на работа, разкрива "Сън". Според изданието, играчите на "сините" смятат, че техният наставник е тактически слаб и не може да се справи с футболистите от Висшата лига.

 

Върхът на безсилието на Челси бе загубата с 1:3 у дома срещу Астън Вила, а след нея няколко играчи са казали, че искат да напуснат клуба през януари.

 

Последният разрив между играчи и мениджър се е получил по време на коледното парти на отбора на тренировъчната база. Причината е, че Вилаш-Боаш е забранил на трансферирания в Китай Никола Анелка да присъства на партито.

 

В знак на подкрепа, играчите организирали собствено обедно парти за французина миналия петък.

 

"Момчетата смятат, че да забрани на Нико да присъства на обяда бе дребнаво и злобно. АВБ загуби съблекалнята и стана толкова зле, че някои играчи искат да се махнат сега", сподели източник, близък до клуба.

 

Анелка ще се присъедини този месец към новия си отбор Шанхай Шенхуа, а досегашните му съотборници организирали парти в китайски ресторант в Дорчестър.

 

 

source: http://gong.bg/view_...ticle_id=244629

Link to comment
Share on other sites

Да, четох. Ако е вярно това за Анелка - напълно ги разбирам. Отделно, показаното в мачовете хич не говори добре за този треньор. Струва ми се, че ще излезне най-слабия треньор на челси последно време...

Link to comment
Share on other sites

Да, четох. Ако е вярно това за Анелка - напълно ги разбирам. Отделно, показаното в мачовете хич не говори добре за този треньор. Струва ми се, че ще излезне най-слабия треньор на челси последно време...

Аз не мога да ги разбера тея хора! Аврам Грант изведе отбора до финал на ШЛ (нещо което никой друг треньор не направи) и го уволниха, а сега сменят треньори като за световноwacko.gif

 

От друга страна пък Арсенал вече са в топ 4, нещо което смятах за невъзможно след първите мачове от първенството и заслугата отново изцяло е на Венгер, който отново направи от нищо нещо. Тоя човек, ако шефовете на Арсенал му дадат достатъчно средства, за да не се налага да си продава всеки път топ играчите ще направи отново един непобедим отбор като Арсенал от близкото минало. Също така ще ми е много интересно как ще се включи Анри, тъй като според мен той вече е далеч от топ форма и това не е заради годините му, а заради първенството, в което играе сега.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Трагичниии, много трагични.

Просто не'ам думи.И съра пак се осра...да не говорим за ВЕЛИКИТЕ Шрек, и Грахчо...Циганина...Смееех, смех,смех.Една топка не могат да отиграят...Трагичниии, мнооо' трагични.

Link to comment
Share on other sites

И както казва един именит разбирач - нека погледнем табличката с коефициените :D :lol: :lol:

Доста доста "любопитни" резултати от 30.12 до днес :)

 

Дори извън шегата, почвам да ги подозирам....

Link to comment
Share on other sites

Такъв червен картон може да се свири само за Юнайтед! Жалко, щеше да се получи хубав мач, в крайна сметка ставаме свидетели на поредното неадекватно съдийско решение и то, разбира се, в полза на Манчестър Юнайтедconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

То нарушение няма, а тоя го изгони. Реши мача с това отсъждане. Браво на Сити, добре че накрая не му върза на Коларов. :D Второто полувреме безобразен Ютд, можеха да си решат мача при 3:0. A се достигна до там, та накрая САФ държи сметка на Фой, защо не е отдъдил втора дуспа.

Link to comment
Share on other sites

И абсолютния калиткар Шрек.....една дузпа не може да вкара.Да вземат да го махат вече.

Съдията реши мача рано-рано....Нарушение има, и то за картон, но не и червен.Ако циганина не беше подскочил, щяха да му събират крачетата с лопатки от терена.Но червен картон....

Link to comment
Share on other sites

То нарушение няма, а тоя го изгони. Реши мача с това отсъждане. Браво на Сити, добре че накрая не му върза на Коларов. :D Второто полувреме безобразен Ютд, можеха да си решат мача при 3:0. A се достигна до там, та накрая САФ държи сметка на Фой, защо не е отдъдил втора дуспа.

 

То трябваше да има дузпа и за Сити, ама както и да е. Получи се добър мач с много голове, ако не беше тоя червен картон щеше да е доста по-интересно biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Да, наистина май имаше дузпа за игра с ръка на Джоунс. Наистина хубав мач, ама накрая ако бяха изравнили кефа щеше да е голям.

Link to comment
Share on other sites

Те Юнайтед си спечелиха. Иначе правописа е спорен. Според уики е дуЗпа, ама там всеки неграмотник може да си пише, според гугъл пак е така, ама според преводача им е дуСпа. Не ми се търси по речници сега, но после ще проверя. Като се има в предвид, че идва от френски не е болка за умиране как ще се изпише.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...