Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

Арсенал и Челси май правят мача на сезона до тукbiggrin1.gif

 

От друга страна Манчо май напипаха тактиката и влезнаха в ритъм - безинтересни и скучни мачове, победи с по 1-0 и накрая стават шампиони и играят поне полуфина в ШЛblink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Челси хубаво играят при Вияш-Боаш, ама защитата много им куца. И отделно според мен срещу МанЮ играха по-категорично и по-доминиращо.

Link to comment
Share on other sites

Ценна победа за Юнайтед. Безценна победа за Арсенал! Накрая чупиха каръка, предишни години винаги Арсенал играят прекрасно - Челси реализира головете. Жалко, че не гледах мача...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

От друга страна Манчо май напипаха тактиката и влезнаха в ритъм - безинтересни и скучни мачове, победи с по 1-0 и накрая стават шампиони и играят поне полуфина в ШЛblink.gif

 

trololol :lol:

Link to comment
Share on other sites

С ръка на сърцето мога да кажа, че ми е по-интересно да гледам мачовете на Арсенал, отколкото тези на Юнайтед. Манчо заприличват на Милан при Капело. Победи по един гол разлика и титли с посредствена игра...

Link to comment
Share on other sites

trololol :lol:

Кога ли ще налетят на някой отбор, да им вкара едно коше голове,за да се види,че са слабички много.Ама пък слаби,но бият,но пък са слаби,но пък бият :blink:

Link to comment
Share on other sites

Кога ли ще налетят на някой отбор, да им вкара едно коше голове,за да се види,че са слабички много.Ама пък слаби,но бият,но пък са слаби,но пък бият :blink:

 

победа с 10 на 0 и с 1 на 0 па макар и от измислена дуЗСпа в 98-мата минутa носи...точно така 3 точки. Приключих случая.

Link to comment
Share on other sites

победа с 10 на 0 и с 1 на 0 па макар и от измислена дуЗСпа в 98-мата минути носи...точно така 3 точки. Приключих случая.

 

Аз нямам против, нека си кретат в Англия и да бият с по 1-0, накрая пак ще има free win за Барса (тая година всъщност мисля, че Реал ще спечелят ШЛ) :P

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам против, нека си кретат в Англия и да бият с по 1-0, накрая пак ще има free win за Барса (тая година всъщност мисля, че Реал ще спечелят ШЛ) :P

 

ще видим...не, че съм най-големия футболен фен в тоя форум...ама па не ми пречи да си викам за Юнайтед :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

К'во да ги стяга.Според мен той е основната причина за представянията им в последните 6-7 мача.На полужив Нюкясъл и изгонване на Гутиерес в 78-ма минута и да не вкараш веднага трети нападател или офанзивен халф и за оставащите минути да им вземеш и малкото живот, емиии какво е това, ако не скодоумие...Абсолютен провал в тактически план..Тотален..

И налагането на такива дупки като Шрек и циганина..Особено Шрек, който миналата зима се тръшкаше като няк'во леке и искаше да си тръгне, и ревеше за кинти...Пък сега бил душата на отбора.Този келеш никога няма да бъде душата на отбора.На който и да е отбор, нещастник.Евала на Митко, че се държи абсолютно професионално и си играе на супер ниво(когато го пуснат де).Той би могъл да бъде наречен душата на отбора.Винаги ще измисли нещо, ще сътвори някоя магия, ще скрие топката на двама-трима защитници, ще направи the ultimate подаването...ще раздвижи играта...а такива рендета като Гибсън, Шрек, циганина, Македа....Те ли ще правят отбора..пффф.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че дъртака си е изпял песента на Театъра на Мечтите, но като един Силвио Берлускони не ще и не ще да пуска поста...

Link to comment
Share on other sites

Трябваше, когато беше на върха да се оттегли...Ако го направи сега, ще е признак на слабост, а той никога няма да си признае че е сгрешил.Просто его.

Тепърва предстоят много мачове и нищо не се знае, но си мисля, че тази година няма да продължат много напред в Шампионска лига (даже си мисля, че няма да минат и груповата фаза.И хикса им стига, но не се знае)и ФА Къп.Особено с тази игра....и с резултати от порядъка на едно - на мъка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Челси завърза интригата. Този сезон май ще е интересен :) По завързан от последните пет-шест години, когато интригата беше основно биполярна...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...