Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
добре ама ако имаш един скаут може да ти дава по 3 предложения на седмица и да си избираш?

 

п.с.:днеска за купата съм с един,който е 5ти в 3та група :bgrin: ако не пусне резервите нямам шанс

Я пак? Ако имаш 1 скаут на седмица може да имаш максимум 1 предложение независимо дали го приемеш или откажеш.

Ако имаш 2 скаута - максимум 2 предложения ако откажеш първото.

Ако имаш 3 скаута - максимум 3 предложения ако откажеш предишните 2.

 

Ако нямаш скаутове можеш да теглиш само по старата школа. Ако теглиш от някоя от 2те школи, то ти не можеш да теглиш от другата.

 

40те бона се дават само в старата школа... ако той планира да не я ползва, може да прекрати наливането там. Иначе при скаутите - първия ти струва 20 бона, всеки следващ по 10 бона. Само дето при скаутите парите се набиват на общата сметка "Временни" (Едит: всъщност може и на "Персонал" да е, не съм се зглеждал). А на старата школа се набиват като пари за "Младежки състав".

 

Хаха :).

Жалко,че трябва да чакаме до 17 годишна възраст.... За ся ми се оформя на мен един добър младеж, бекче, муцка :D

Но жалко, че чак след 2 сезона ще мога да го взема, а дотогава може да го убият.... :lol:

 

Трябва да чакаш минимум 1 сезон и той да има минимум 17 г за да теглиш играч, но това не значи, че не можеш да го оставиш в отбора ти за неговите 18 години и 120+ дни. Само да не направи 19, че получава безплатна карта за голф игрищата и той 100% ще се възползва от нея :)

 

:)

изпуснал съм едно "ли"...исках да питам дали трябва да имам 3 скаута за да ми дава 3 предложения :unsure:

трябвада са поразчета из форумите на хт ама се нямам време да са разрова хубаво :bgrin:

 

Ако искаш 3 предложения - да 3 скаута ти трябват. Но ако откажеш първия скаут след като видиш 2то не можеш да се върнеш на първото. По същият начин ако стигнеш до 3тия скаут, предложенията на предните 2 са загубени. Така че внимавай какво отрязваш :)

Link to comment
Share on other sites

Я пак? Ако имаш 1 скаут на седмица може да имаш максимум 1 предложение независимо дали го приемеш или откажеш.

Ако имаш 2 скаута - максимум 2 предложения ако откажеш първото.

Ако имаш 3 скаута - максимум 3 предложения ако откажеш предишните 2.

 

Ако нямаш скаутове можеш да теглиш само по старата школа. Ако теглиш от някоя от 2те школи, то ти не можеш да теглиш от другата.

 

40те бона се дават само в старата школа... ако той планира да не я ползва, може да прекрати наливането там. Иначе при скаутите - първия ти струва 20 бона, всеки следващ по 10 бона. Само дето при скаутите парите се набиват на общата сметка "Временни" (Едит: всъщност може и на "Персонал" да е, не съм се зглеждал). А на старата школа се набиват като пари за "Младежки състав".

:)

изпуснал съм едно "ли"...исках да питам дали трябва да имам 3 скаута за да ми дава 3 предложения :unsure:

трябвада са поразчета из форумите на хт ама се нямам време да са разрова хубаво :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно твърдението ти. Можеш да се обаждаш на 3ма, но само от един можеш да вземеш играч. Ако избереш предложението на първият скаут - да, само на 1 ще си се обадил. Но ако му откажеш и откажеш и на 2рият, имаш пълното право да се обадиш и на 3тият. Ако не вземеш и неговото предложение просто ще си валат тая седмица. Но това не значи, че си званял само на 1, нали?

 

А максималната бройка за скаутите е 3... не я плямпам тая бройка случайно.

 

Оф, иначе за купата паднах тежко... 2-6 от някъв от 4та. То бива страх неговото ама да мотси отбор от по-долна лига си е направо смях. Още повече, че беше дерби. Ако знаех, че така ще играе щях да го мотсна и аз, но уви. А садията ми даде и червен картон и като капак му изсипа 2 СЕ-та, които той отбеляза. Ама направих рекорд за отбора - 190 хатстатс при това на нормал и с някои играчи в кофти форма.

Link to comment
Share on other sites

Все тая да ти кажа. И на тримата да се обадиш, обясненията са бозави. Задал съм им на тримата да търсят различен играч и просто попълвам младежкия отбор. Въпроса беше що не мога да наема и трите предложения, тва ме дразни лекичко. А за обажданията е така както казваш, просто помислих че пита колко играча моеж да наеме. Мислех за съвсем други работи като отговарях.

 

Ако не вземеш и неговото предложение просто ще си валат тая седмица.

 

То и това ти твърдение не е вярно ма няма да го правим на въпрос :) Можеш да си дръпнеш играч от старата система за младежите :)

Link to comment
Share on other sites

Може и прав да си - не съм пробвал и не твърдя обратното, поне за момента :) Никога не съм я обичал старата школа, не съм я ползвал и няма да я ползвам :)

 

А за 3те обаждания... ми може криво да ти се вижда... ама аз си правих сметки, че след като събера играчите, които искам да тренирам след това около 1 сезон, че и повече, няма да имам смисъл да дърпам към школата. Просто бройките ще са фул. А ако можех да дърпам по 3ма на седмица щях да напълня състава за 5-6 седмици. Че ти за толкова време както се казва не можеш да видиш кой на кой пост играе. Проста сметка - за да разбереш дали нямаш звезда в отбора още от самото ти начало ти трябват минимум 3 седмици за да врътнеш 1 играч на всички позиции. Е как ще разбереш нещо за някой играч ако постоянно уволняваш и назначаваш играчи. Аз търсех някъв играч не помня какъв, но не и нападател... играча, обаче беше обешаващ според мен и го взех. Оказа се, че пича прави по 3 звезди и половина като нападател... Пък и е на 15 години и 30тина дена такаче до 17 г колко тренировка ще види... :) Ако очакваш, че всичко дето ти казва скаута е всичко и то точно като иформация за дадения играч - бъркаш. В тая школа се заляга много и на желанието на менеджърите да въртят играчите докато откяит з акой пост стават. Така например никой не е знаел, че в Сол Кембъл е дремел един "легендарен" (така да го наречем) защитник след като в началото на кариерата си е бил "лош" (в най-добрият случай) нападател. Та така и тук - задачата е: намери поста на твоя играч, ако има такъв :)

Link to comment
Share on other sites

И в това което казваш има логика, но от друга страна е по-добре да тестваш малко повечко играчи. Моите са каръци общо взето. Слабички са. Не че ме интересува чак толкова тоя младежки отбор, ама за фън ги въртя там да видим какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз лично съм в една от най-слабите 5-ти дивизии,в първенството играя само с резервите и продължавам успешно за купата-за 3-ти път стигам 5-ти кръг,а въобще този сезон не искам да влизам в 4-та.От началото на първенството от 3 мача съм играл 2 на ПИК и само с резервите и пак бия с много.Дивизията ми е мазало-от 4-та слиза бот,от 6-та 2 много слаби отборчета и има 2 нови отбора,а останалите са доста слабички за мен :punk А бе фантазия-как да искам да влизам в 4-та.....особено като стадиона ми е за 68 000,ама не съм го пълнил още.Вижте за кво става дума V.65

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми обясни как става работата с тия скаути при юношите? Имам трима, но от доста време не мога да се обадя на нито един и не получавам никаква информация за играчи... Дал съм указания...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни как става работата с тия скаути при юношите? Имам трима, но от доста време не мога да се обадя на нито един и не получавам никаква информация за играчи... Дал съм указания...

ами ако си теглел от младежкия,после не можеш същата седмица да теглиш и от школата.пък и при младежите трябва да имаш най много 16 играча,иначе не можеш да теглиш...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

с тая младежка школа май ударих много сериозна греда :bgrin:

спрях финансирането по старата система и сега ще мога тегля най рано началото на другия сезон...обаче какво ще изтегля-имам 3-4 играча дето сега ми дават по 4 звезди, но това всъщност май е почти нищо.ако реша да се връщам към старата система трябва да чакам към 2 сезона да почне да пада по нещо горе долу добро...абе направо ужас.то те и самите създатели май не са наясно какво са направили :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами тренираш ги тея играчи дето ти правят по 4 звезди и след 1 сезаон ще ти вадят по 7-8 звезди... или ти по старата школа за 16 седмици правиш повече от 4ма стабилни/отлични? Да не говорим, че тез новите може да са ти и с доволни 2рични.

Аз имам нападател дето е близко до 6 звезди на мач... 15г... докато стане на 17 ще има доволно пас и голов нюх...чист национал и доволна пачка за мен. Отделно аз парите не ги правя от младежите... тях си ги пуснах щото са още един мач на седмица.

Между другото има играчи които имат ограничение на възможностите си под отлично. Аз например така изтеглих посредствен (по мое мнение) вратар и той не мърда... всяка седмица ми се казва, че тоя играч е е неперспективен, че е хубаво да му се намери заместник и др такива. Въпреки, че е 15ка... та ако на някой друг също му се случи да го има в предвид :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе хора, някой от вас цъка ли bgliga ? Струва ми се приятна. Ако има тъкива- свирнете да правим приятелски.

Link to comment
Share on other sites

абе хора регистрирах се преди 2 седмици ,попълних всичко ама още не са ми пратили на мейла активацията или там квот трябва да получа някакви идей ?

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам... аз за около 2 седмици чакане и накрая получих следният е-мейл: "no-reply@hattrick.org Hattrick - Your team is activated".

При теб може да се наложи повторна регистрация в случай, че администраторите не са харесали нещо от детайлите които си писал.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си ги държа и двете школи, като мога да си ги позволя. Тази седмица се изнервих и си пуснах всички играчи за продажба, за което много ме е яд, защото имам около 6 милиона и повече и не ми трябват пари. Сега като ми се налеят още 1-2 милиона и ще забия всичко в стадион. ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1 000 000.

дам.нещата значи са на косъм :D

сега съм на -400к, тази сидмица съм гост, това значи че ще стана на -800/900к...после имам 2 поредни домакинства и трябва да избия.все пак стадиона ми е 55000 :P

Link to comment
Share on other sites

сори за двата поредни поста, но положението е зле доста

(-1 001 033) lv

колко време имам да оправя нещата :unsure:

Link to comment
Share on other sites

сори за двата поредни поста, но положението е зле доста

(-1 001 033) lv

колко време имам да оправя нещата :unsure:

 

Значи , админите ще ти пишат на страницата дето са ти "HT съобщенията" (Моят Hattrick) ,че имаш определен срок (май беше 1 седмица) да станеш пак по малко от 1 000 000 и да започваш да продаваш играчи :)

Но честно да ти кажа щом ти е такова положението земи пусни някой да се продава още от сега ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи , админите ще ти пишат на страницата дето са ти "HT съобщенията" (Моят Hattrick) ,че имаш определен срок (май беше 1 седмица) да станеш пак по малко от 1 000 000 и да започваш да продаваш играчи :)

Но честно да ти кажа щом ти е такова положението земи пусни някой да се продава още от сега ;)

пуснах двама :angry:

ама аз съм най големия тъпак...вчера вечерта зех двама играчи с луди заплати, за да бия днеска.не предвидих, че ще им платя две заплати за 24 часа :bgrin:

а най-тъпото е, че днеска падам 3-0 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...