Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

пуснах двама :angry:

ама аз съм най големия тъпак...вчера вечерта зех двама играчи с луди заплати, за да бия днеска.не предвидих, че ще им платя две заплати за 24 часа :bgrin:

а най-тъпото е, че днеска падам 3-0 :lol:

 

аххаха

я дай ИД на тбора ти да те вида :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
поканен си (младежи) :)
cska86 red army са приели предложението ви за приятелска среща. Мачът скоро ще бъде напълно организиран.

Еее точно влезнах да приема поканата и някъв е приел моя покана. Сори, другата седмица...

Link to comment
Share on other sites

Самочувствието на отбора ми много се вдигна. До колкото знам това не е добре. Въпорса ми е как да го сваля? За психолозите пише че го вдигат?

Link to comment
Share on other sites

Самочувствието на отбора ми много се вдигна. До колкото знам това не е добре. Въпорса ми е как да го сваля? За психолозите пише че го вдигат?

Ми махни психолозите... и с 10 на 0ла да биеш ако нямаш психолози автоматично си пада доста бързо. Аз лично тоя сезон под 6 гола много рядко вкарвам, но си го контролирам по обясненият начин. А и то е важно само когато разликате между 2та отбора е над 4 места в класирането. Тогава отбора ти подценява другият и халфовата се представя по-слабо. Във всички останали случаи колкото е по-високо самочувствието толкова по-добре.

Link to comment
Share on other sites

ми ся съм първи и имам мач срешу 7-ия като гост. Лошото е че е 7и ама се опъна миналия мач на втория :). самочувствието ми е доста преувелечено. Не трябва да губя точки щото още един сезон в 6-та ша ма подлуди :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Някой за приятелски, че вече втора седмица не моа си намеря съперник :) (662656)

Отново търся спешно за приятелски, че имам амч в събота с един който има само 1 играч и следователно ще е служебно 5-0. ИД: 662656

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Еййй забранили са ми акаунта. Пратиха ми някъв майл че съм бил играл с 2 отбора, апък аз не съм!!! От 2 дни им пиша майли на bulgaria@hattrick.com, ама няма отговор. Я кажете кво да правя? няма ли общ майл на админите, че тия българските нещо не ебават :)...

И накой да каже ако е имал такъв проблем какво им е написал и дали са го оправили щото аз като им напиша че няма такова нещо и че е невъзможно май няма да повярват макар и да е така...

Link to comment
Share on other sites

Еййй забранили са ми акаунта. Пратиха ми някъв майл че съм бил играл с 2 отбора, апък аз не съм!!! От 2 дни им пиша майли на bulgaria@hattrick.com, ама няма отговор. Я кажете кво да правя? няма ли общ майл на админите, че тия българските нещо не ебават :)...

И накой да каже ако е имал такъв проблем какво им е написал и дали са го оправили щото аз като им напиша че няма такова нещо и че е невъзможно май няма да повярват макар и да е така...

Отнема май 2 седмици докато проверят случая :) Пиши във форума на играта... там поне ще ти отговорят.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Опааа каква голяма тема за ХТ имало тук :)

това Hallucinogen 1912 (666193) е моя отбор. Може да направим някоя контролка ако има желаещи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

А бе момчета-някой ако иска БГ халфове-един титаничен и 2-ма световна класа със стабилни пасове да пише да го обсъдим

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ако някой ползва hattrick ratings, нека да качи някъде exe - то или инсталационната папка, щото сайта им не работи, пък на мен ми се скапа програмата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
user: marmot

sec. code: krawa

 

някой ако го иска да праща пм

ейй.. ако толкова не ти тряа юзера ай наддай за този играч: 187955184

Пък ако имаш пари дай за този: 207857170. Гледай да не наддадеш и за двамата ..

Link to comment
Share on other sites

ейй.. ако толкова не ти тряа юзера ай наддай за този играч: 187955184

Пък ако имаш пари дай за този: 207857170. Гледай да не наддадеш и за двамата ..

и къв е смисъла да наливам пари на поне 2 пъти по-слаб отбор?

по-добре са откажи от смешното си отборче и поеми тоя - с един месец само е по стара милка ;)

Link to comment
Share on other sites

и къв е смисъла да наливам пари на поне 2 пъти по-слаб отбор?

по-добре са откажи от смешното си отборче и поеми тоя - с един месец само е по стара милка ;)

До сега си чаках двамата вратари да станат прекрасно. тия дни ще имам 5500к и с тях ще си оправя отбора.

Link to comment
Share on other sites

Разпродаваш всичко ... и затваряш отбора или влизаш 1 месечно .... и чакаш някой божи ден да ти се доиграе :>)

ми на мен ми се играе и си играя с отбора (660226) ;) тоя го направих за да тествам някой работи, ма приключих вече с тестовете, па той стана доста сериозен и предпочитам да не го убивам, ми да го дам на някой дето да се забавлява че има потенциала да иде в 5-та другия сезон с 42 точки :)

 

До сега си чаках двамата вратари да станат прекрасно. тия дни ще имам 5500к и с тях ще си оправя отбора.

найш га ша земеш 3мил на прекрасен вратар в края на сезона. за 2,5 са намират в началото на сезона ;)

Link to comment
Share on other sites

Е чак пък сериозен :) ... аз съм унищожавал отбор във вишата ....

А сега като нямам време съм продал всички играчи и съм някъде с 80 милиона :) и ще ходя в 5-та :)

Link to comment
Share on other sites

найш га ша земеш 3мил на прекрасен вратар в края на сезона. за 2,5 са намират в началото на сезона ;)

не казах че ще взема 3м, казах общо 5.5м. по 2.4 мисля да ги пусна, тва с 3-то беше моя грешка но е видях чак след като го пуснах... Имам и 3-ти вратар, който ще стане отличен тази седмица...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...