Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

За в момента нямам пари, но в близко бъдеще - ще го сменя B)

 

P.S. само да попитам : ако искам да тренирам разиграване, къси пасове или центрирания , треньорът ми трябва да е привърженик на атаката или да не е привърженик на нито едно от двете?

Link to comment
Share on other sites

За в момента нямам пари, но в близко бъдеще - ще го сменя B)

 

P.S. само да попитам : ако искам да тренирам разиграване, къси пасове или центрирания , треньорът ми трябва да е привърженик на атаката или да не е привърженик на нито едно от двете?

няма значение. това, че е привърженик на атака/защита/неутрален даваше някакви проценти в + към съответното звено в отбора ;)

Link to comment
Share on other sites

Продавам 2 митични халфа (24 и 29 години), 1 световна класа (27), 1 великолепен (25). :)

 

Иначе да се похваля, имам халф, който се готви за младежите. :) 17 години (прекрасно разиграване, задоволителен пас, задоволителна защита, отлично издръжливост) след 1 тренировка става изключителен. :)

Link to comment
Share on other sites

@frodo благодаря, значи няма значение какъв ще си наема следващия сезон :bgrin:

 

@Water4o_bg Великолепния и от световна класа кви заплати вземат и на какви парички можеш да ми ги дадеш? :unsure: :bgrin:

 

че имам нужда от 1 по-добър халф, но съм малко финансово затруднен за да си позволя някакъв елитен играч ;)

Link to comment
Share on other sites

Световната класа взима 26 376 лева/седмица, има специалитет, опит, лидерство, а великолепният, всъщност е брилянтен (моя грешка) и взима 13 000 лева.

 

Аз сега, ще пусна баража, ще остана още 1 сезон, ще го спечеля и сезона след него, ще търся директна промоция за 4та и 1/4 финал на купата. :) Ще си купя един титаничен вратар, 1 великолепен нападател с пас и 1 без пас, но със специалитет игра с глава, два защитника, и ще са ми се изтренирали останалите халфчета (включително проектонационалчето), все пак тези пари трябва да идат някаде. :D:D

Link to comment
Share on other sites

Боже мили ! :blink:

 

Ти направо план-схема си си направил кое, как, какво да направиш :lol:

 

Тоя твоя от световната класа бая ще ме бърка в джоба, а другият ще го пускаш ли на пазара? :huh: B)

Link to comment
Share on other sites

Боже мили ! :blink:

 

Ти направо план-схема си си направил кое, как, какво да направиш :lol:

 

Тоя твоя от световната класа бая ще ме бърка в джоба, а другият ще го пускаш ли на пазара? :huh: B)

щом не можеш да си позволиш стабилен тенер просто нема чалъм да си купиш подобен играч ;)

Link to comment
Share on other sites

По-добре недей, прав си - трябва да събера кинти за тренер, пък после да му мисля за екип :)

 

Значи да си наема привърженик на атаката, стабилно лидерство и задоволително ниво? (над милион и половина :wacko: )

 

(или да си взема задоволителнен тренер?) :huh:

 

P.S. питам, защото винаги тези треньори са ми били като в тъмна индия :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

По-добре недей, прав си - трябва да събера кинти за тренер, пък после да му мисля за екип :)

 

Значи да си наема привърженик на атаката, стабилно лидерство и задоволително ниво? (над милион и половина :wacko: )

 

(или да си взема задоволителнен тренер?) :huh:

 

P.S. питам, защото винаги тези треньори са ми били като в тъмна индия :bgrin:

всяко ниво повече на тренера намалява с приблизително една седмица за ниво повишаването на уменията на играчите. вече не много вярно защото има голямо значение от какво ниво дигат играчите

аз лично ти препоръчвам стабилен с лошо лидерство. в 5-та ако са задържиш вече ще ти требе по-високо лидерство на тренера, ма случи ли те се тва вече сам ша знаеш кво да правиш ;)

Link to comment
Share on other sites

TITAN4O ще ти дам един съвет. Незнам от колко време ти е отбора, но си вземи 3ма-4ма или 5ма за скил трейд, един тренер стабилно умение/лошо лидерство, и ще спечелиш бързо, достатъчно пари, за да направиш стабилен отбор за 5та дивизия (незнам дали вече си там или по-нагоре). :) Аз имам отбор от доста време, реших преди миналият сезон, да отпадна, да си изтренирам трейнитата, да продам миналите играчи, да си продам божественият вратар, сега и тези и ще събера стабилен капитал, за директно атакуване на 4та и на горен кръг за купата, но си карам с стабилно/лошо треньор. :) Вече е стабилно/ужасно, но като се кача, ще си направя един играч от отбора стабилно/стабилно тренер. :)

Link to comment
Share on other sites

аз препоръчвам задоволителен треньор в началото. като се купува играч със посредствено лидерство и задоволителен/стабилен опит. само тва гледаш, а не качествата. може и за 2хилки да земеш някой/аз така направих/. след една година го правиш треньор, а задоволителния - уво. тоя стабиляга с посредствено лидерство ти е идеален за 5-6 група...а като продадеш първата партида играчи, вече ще почнеш да се озърташ за стабилно/стабилно, но той ти е хем скъп на пазара, хем ти е 1.5 милиона да го направиш треньор/не съм много сигурен/.

успех :)

Link to comment
Share on other sites

@frodo: Според мен е много излишно, да си купува задоволителен тренер и да даде 150 000 и отгоре, а следващият сезон да го замени за стабилен с посредствено лидерство и да даде над 700 000, като може да си вземе един стабилно/лошо, който ако си разпредели правилно ПИКовете, нормалите и МОТСовете му върши перфектна работа, а ако си взима и играчи за скил трейд, бързо бързо ще направи отбор, годен за шампион за 5та, след 2 сезона защо не и за 4та ?

Link to comment
Share on other sites

малко недоразумение се е получило. имах предвид 1 календарна година, не един сезон в играта...аз си взех задоволителен и направих купен играч стабилен с посредствено на третия сезон някъде май. сега ще търся играч с възможност да стане стабилен/стабилен след време.

Link to comment
Share on other sites

не че нещо, ма искам да вида как някой атакува 4-та след 3 сезона. не че е невъзможно, но за да имаш здрава печалба от дейтрейда (в смисъл над 500к на седмица) ти трябват поне 20мил свободни.

и в тоя момент играта почва да става бреме, щото требе следиш пазара кат луд

е ма мен

Link to comment
Share on other sites

@Heller12a: Погледни този отбор 531441, става въпрос за предишният му собственик. :) Беше мой приятел, но в началото си играеше сам, после му обясних някой неща и започна със скилтрейд, погледни сезоните след този свършил на 29.06.2007. :) Имаше 2 милиона, даде 648 000 за трениор, даде 1 милион за стадион, останалото за трейнита за скил трейд. :) От -600 000, стана на 4,5 милиона, но после си затри отбора, след като загуби баража за 4та след дузпи. :)

Link to comment
Share on other sites

Треньор: Sumatra Santichai (от 31.05.2008)
Sumatra Santichai (11999549)

49 години и 96 дни, лошо състояние на формата, здрав

 

Треньор, притежаващ посредствено умение, който е привърженик на защитата.

Той е симпатичен човек, който е тих и почтен.

Има брилянтно ниво на опита и посредствено лидерско умение.

 

Следващ рожден ден: 03.10.2008

Националност: Prathet Thai

Общ индекс на качествата (ОИК): 0

Заплата: 601 lv/седмица включително 20% бонус

Притежател: PsyZone

Предупреждения: 0

Контузии: Здрав

 

Издръжливост: бедствено

Пазене: липсващо

Разиграване: липсващо

Подаване: липсващо

Крило: липсващо

Защита: липсващо

Голов нюх: липсващо

Статични: липсващо

 

18.06.2008 Отборът беше отстранен от купата в кръг 1, сезон 20

30.05.2008 PsyZone завърши на 4 място в VI.96, сезон 19

08.02.2008 PsyZone завърши на 8 място в VI.96, сезон 18

22.01.2008 Отборът смени собственика си, като TITAN4O пое управлението и го преименува на PsyZone

 

 

Това е по-важното :) Не гоня 5-та група B) Преди рядко влизах, за да си подредя играчите за мача, но от началото на този сезон станах по-редовен :lol:

 

 

От това което разбрах, значи си наемам 1 треньор с лошо лидерство и стабилно умение, без значение от това на какво набляга, взимам си 5-ма играчи на по 17-18 години и почвам да ги тренирам 2 сезона :)

 

Само не ми стана ясно какво значи "ПИКовете" и "МОТСовете" :unsure: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Това е по-важното :) Не гоня 5-та група B) Преди рядко влизах, за да си подредя играчите за мача, но от началото на този сезон станах по-редовен :lol:

От това което разбрах, значи си наемам 1 треньор с лошо лидерство и стабилно умение, без значение от това на какво набляга, взимам си 5-ма играчи на по 17-18 години и почвам да ги тренирам 2 сезона :)

 

Само не ми стана ясно какво значи "ПИКовете" и "МОТСовете" :unsure: :rolleyes:

 

Охарчил си се за треньор, който ти е излишен в 6та дивизия. :) ПИК = Play it cool (играй спокойно), МОТС = Match of the season (мач на сезона), надявам се знаеш, какво прави едното, какво другото. :)

Искам да те попитам какво тренираш, за да те ориентирам най-добре. :)

Link to comment
Share on other sites

Да знам ги за какво служат, но честно казано не им давам зор :) Оставил съм си ги на нормално да си плейвът :bgrin:

 

То освен духа да им пада/качва за друго служи ли им тази настройка при мач?

 

До преди седмица играчите ми тренираха защитни формации (някъде около сезон, може и повечко да е било (не помня)), а сега тренират къси пасове ;)

Link to comment
Share on other sites

Да знам ги за какво служат, но честно казано не им давам зор :) Оставил съм си ги на нормално да си плейвът :bgrin:

 

То освен духа да им пада/качва за друго служи ли им тази настройка при мач?

 

До преди седмица играчите ми тренираха защитни формации (някъде около сезон, може и повечко да е било (не помня)), а сега тренират къси пасове ;)

 

 

Явно наистина не го играеш много сериозно. :) Духа на отбора влияе на полузащитата повреме на мач, а тя определя мача на 75%. Мач на сезона, качва полузащитата с поне половин ниво, може и едно, но намаля духа на отбора на половина, нормално играят според духа, а ПИК-а смаля полузащитата, но кача духа. Тренирай нещо от главните умения - разиграване (разиграване), защита (защита), голов нюх (голов нюх), крило (центрирания), пазене (пазене), това са най-добрите тренировки, коя ти допада на теб? :) Къси пасове качва подаване, това е подниво, защото служи и за халфове и за защита и за нападатели и за крилата, но не го тренирай като основно. :)

Вече като избереш някое от тях, си има основни схеми и начини на тренировка и на игра, за да се тренират максимално много играчи. :)

Link to comment
Share on other sites

До сега съм играл само схема 3:5:2 и ми е стабилна, а тактиката ми е : Атака в средата , стабилна ...

Според теб, разиграване или голов нюх би било по-подходящо за мен?

Има друга алтернатива, да започна да играя с флангови атаки и да тренирам центрирания.. без друго имам играчи с отлично и стабилно ниво на крило :)

 

Пък и смятам да си взема нов тренер (привърженик на атаката) , от това което разбрах.. моя въобще не ми и трябва :lol:

Link to comment
Share on other sites

@Heller12a: Погледни този отбор 531441, става въпрос за предишният му собственик. :) Беше мой приятел, но в началото си играеше сам, после му обясних някой неща и започна със скилтрейд, погледни сезоните след този свършил на 29.06.2007. :) Имаше 2 милиона, даде 648 000 за трениор, даде 1 милион за стадион, останалото за трейнита за скил трейд. :) От -600 000, стана на 4,5 милиона, но после си затри отбора, след като загуби баража за 4та след дузпи. :)

ми не съм впечатлен - посредствен отбор в слаба 5-та група, а и не бих казал че е стигнал до бараж за 4-та след 3 сезона за което всъщност се обадих ;)

иначе аз мога да се похваля с 2 идиотски мача - 161554378 и 161554425 :)

и не говоря за скилтрейд, а за дейтрейд, както и за печалба от ПОНЕ 500к на седмица ;)

 

едит: иначе ако искаш можем да направим един приятелски между сезоните :)

 

пак едит:

Пък и смятам да си взема нов тренер (привърженик на атаката)

привърженик на атаката бута 5% защита и ги дава в атака, привърженик на защитата е обратно, неутрален ти позволява по-голяма гъвкавост като схеми според мен, ма пък аз не признавам играчи които не са мулти :)

Link to comment
Share on other sites

привърженик на атаката бута 5% защита и ги дава в атака, привърженик на защитата е обратно, неутрален ти позволява по-голяма гъвкавост като схеми според мен, ма пък аз не признавам играчи които не са мулти :)

 

Значи ако си взема тренер за атака, трябва да си взема отлични защитници? Значи схемата по която играя 3:5:2 трябва да я сменя, с 4:5:1 или 4:3:3 (примерно) ако си взема такъв треньор защото ще ми отслабнат скиловете на сегашните ми играчи?

 

Хех, недей говори така... май това е единствената игра в която съм честен и си играя без 2-ри акаунт (даже и не наглеждам/влизам в други отбори :lol: :ph34r: )

Link to comment
Share on other sites

Значи ако си взема тренер за атака, трябва да си взема отлични защитници? Значи схемата по която играя 3:5:2 трябва да я сменя, с 4:5:1 или 4:3:3 (примерно) ако си взема такъв треньор защото ще ми отслабнат скиловете на сегашните ми играчи?

 

Хех, недей говори така... май това е единствената игра в която съм честен и си играя без 2-ри акаунт (даже и не наглеждам/влизам в други отбори :lol: :ph34r: )

а) идеята е да си засилиш линията - ако ти е силна атаката, тя ще стане още по-силна, така че ще можеш да побеждаваш в следствие на това че вкарваш повече голове отколкото ти вкарват ;)

 

б) имах предвид мулти скил играчи, а не мулти акаунтъри които в тази игра са изключителна рядкост. а и тези които са такива трудно могат да прехвърлят пари от единия отбор в другия без риск че и двата отбора ще си идат. на практика не е проблем да имаш 2 акаунта ако не правиш странни трансфери между тях, което и обезмисля тоя чийт като цяло :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...