Jump to content
BulForum.com

Star Wars™: The Old Republic™


kotora

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Нямах Права, за да попълня информацията в guild notes, но Миро поправи тази неправда и сега всичко си го пише.

 

Остават няколко часа до пускането на играта и за тези, които не са я преордърнали. Сега нашия сървър си е Full, не знам какво ще стане тогава, но определено ще си припомня дните на пускането на WoW. Поне няма да чакам един моб да се появи с още 200, които и те чакат за същото.

Link to comment
Share on other sites

Пфф, тази гадна игра започна като WoW-а да прилича. "Мило, хайде да направим и този куест." "Скъпа, виж колко близко е този куест, дали да не го направим и него?" "Ха, и тук сме имали да правим нещо" и така... добре, че хората решиха да пуснат играта за останалите фенове, че спряха сървърите в 2 вечерта.

 

Харесва ми, че от 20 + левъл нещата започват по-бавно да се протакват и левълването не е толкова бързо. Днес ще заредя АХ-то с нещата, които събирах толкова дни. Моята половинка започна да продава и тук доста добре, направо се замислям да не й ли взема Диабло и да почне да си прави търговийка с реални пари. Тя поне няма да е отрязана за тази нова опция на Близз, както сме ние в България.

А сега почнах да се замислям, че ние май трябваше да сме от фамилията Хът ;)

 

Както и да е, Ситката започна да получава визуални белези от това, че постоянно лъже и убива. Лицето й започна да се променя. Не знам дали ще ми хареса на какво ще се превърне кразивата ми Инквизиторка, добре че има опция да си изключвам тези ефекти.

 

Та, честита игра на тези, които не си я бяха преордърнали и не влезнаха по-рано. Дано се насладите на играта, защото определено си заслужава според мен. Поне знам с какво ще си запълня времето докато не излезне Титан!

Link to comment
Share on other sites

Пфф, тази гадна игра започна като WoW-а да прилича. "Мило, хайде да направим и този куест." "Скъпа, виж колко близко е този куест, дали да не го направим и него?" "Ха, и тук сме имали да правим нещо" и така... добре, че хората решиха да пуснат играта за останалите фенове, че спряха сървърите в 2 вечерта.

Имаше едни лепенки/знак - децата нямат спирачки :laughing: Трябва да си я сложиш за wallpaper :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от снощи съм първи левъл Light Side, 14-ти в играта и постоянно имам търкания със спътника си, щото хич не го кефи, че съм милостив, честен и добър. Добре, че дипломацията дава разни подаръчета, та да го залъгвам.

Мародера обаче обмислям да го правя злобар.

Link to comment
Share on other sites

Пфф, тази гадна игра започна като WoW-а да прилича. "Мило, хайде да направим и този куест." "Скъпа, виж колко близко е този куест, дали да не го направим и него?" "Ха, и тук сме имали да правим нещо" и така... добре, че хората решиха да пуснат играта за останалите фенове, че спряха сървърите в 2 вечерта.

 

OMFG - Get it on! Yeah, I mean - HAVE SEX! Б'ах маа му - убихте ме...

Link to comment
Share on other sites

Ти ни се смееш, ама поцъкай малко и ще си говорим. Определено като фен и то голям, на Star Wars, не мога да не съм грабнат от играта или историите, в които се забъркваме. Хем е нещо ново, хем е нещо, което ти се струва познато. Хубавото тук е, че ти взимаш някакви решения, които НАИСТИНА имат последици върху героя ти, върху бъдещи истории. Определено са направили нещо добро и определено ни задържат като семейство пред PC-то. :rolleyes:

 

Моята половинка се е развилняла вече доста в Галактическия пазар, купува - продава, направо е страшна работа. Ама то в тази игра парите хвърчат като едното нищо. Клас скийл на лвл 25 е 5,5к, да научиш да летиш със скутери - 40к. А от куестовете взимаме към 500 - 600 макс.

 

Единственото лошо нещо е, че танка ни слаква и все по тъча бяга. Банкетчета, вечеринки... но какво да се прави - живот!

Link to comment
Share on other sites

Аз след кратка консултация с брат ми осъзнавам, че тайм билинга умира, вие си плащайите - нема лошо. Идва времето на безплатните MMORPG, където всеки играе без пари когато поиска. Пазарът обаче вече е с истински кеш. Ето така ги харесвам аз нещата. Не разни келемета да ми взимат парите и да ми ангажират времето и разни малоумници, дето не стават по 8 часа от машините да ми владеят игралния свят. АЗ когато и каквото си купя ще определя статуса ми в съответния Rеalm... devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе някой от вас влиза ли? На мен упорито ми обяснява, че съм нямал активен акаунт... А уж в цената на едно копие се съдържаше един месец?!

 

Много фейлове взеха да им се събират...

Link to comment
Share on other sites

Пешо ние сме вече към края на Глава едно от Клас Историята с Кики. Лвл 29 сме и си играем всяка вечер. Както и Crazy_Hamster ти писа - трябва да си имаш активен абонамент, за да можеш да ползваш правото на 1 месец безплатна игра.

 

Това си го има във всяка една игра от този вид. WoW е по същия начин, ама явно не помниш. Не зная също дали си си сложил и новия код, който трябва да си го получил на 19 - 20 този месец. В ACCOUNT SUMMARY почти всичко трябва да ти е активно, за да можеш да се логваш иначе ще си мишлиш, че е фейл от страна на фирмата разработчик, ама уви - не е.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ама доколкото видях - ме чарджнаха за game time. А не виждам да се е увеличило времето, което имам право да играя :/

Link to comment
Share on other sites

Даже не дават да си инстална андроидското приложение за кодове, щот не съм в разрешена страна. Баси малоумниците - това е програмака, не е играта. :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ключовата думичка тук е кое Миро?! А да,

андроидското приложение
Определено някой в андрахит маркета е малоумен, да не говоря, че май всички!
Link to comment
Share on other sites

Ключовата думичка тук е кое Миро?! А да, Определено някой в андрахит маркета е малоумен, да не говоря, че май всички!

Нещо не ти се получи тоя път.

Link to comment
Share on other sites

Баси, вчера или они ден видях, че вече има 10-на 50л вече на нашия сървър. Поне толкова бяха в Imperial Fleet. Може по другите области да има още.

Link to comment
Share on other sites

Аз докато си дигах с мага, един пич, 18-19-ти левъл мимоходом спомена, че имал един инквизитор 50-ти левъл, full dark side, разправя, че било забавно... Т'ва беше преди 4-5 дена... Бахти nolifer-ите...

 

Е не е честно! Баш когато мога да зацикля - тогава ше решат да си правят maintenance! Не могат ли нощно време, да ги web-a...

Link to comment
Share on other sites

Пфф цял ден я правят тая профилактика. Кво толкова намериха/промениха, че още не могат да се оправят.

Link to comment
Share on other sites

До колко кой, къде играе – не знам и не мога да кажа, но пък мога да поканя всеки, имащ профил в играта ИЛИ тепърва мисли да си я закупува (някога и то от не random unknown site) да се присъедини към официалната българска SWTOR Failb00k (сурат ферман/тефтер) група, а именно: facebook.com/groups/swtorbg/.

 

 

N'joy B).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...