Jump to content
BulForum.com

Честит Рожден Ден!!


Earthwalker

Recommended Posts

"Пари назаем не давай,

но и не вземай, защото

който дава, често губи,

а който взема, се учи на разхита.

Странй от свадите, по предизвикан,

така постъпвай, че после от тебе да странят.

И най-важното - бъди на себе си във всичко верен,

и като ден след нощ от туй ще следва,

че няма никога да се окажеш

неверен и към другите."

 

Честит Рожден ден!

Link to comment
Share on other sites

Ооо Гримчо, одъртяваш ,а??? :D

Четито, още много години да празнуваш тази дата.

Много щастие ,късмет и успехи.

Link to comment
Share on other sites

Честито бе, Атанасе! Жив и здрав да си първо и второ всичко останало. Пък то останалото, ако може и то да е хубаво...най-добре. И затова такова ти го пожелавам. Празнувай днес, но пък се чувствай специален през цялата година и после пак.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

'Айде тази година аз да съм първият с пожеланията за всичко най-"пещерно" и да не се губиш из дупките! :laughing:

bday03-copy-bday-birthday-party-smiley-emoticon-000130-large.gif

Link to comment
Share on other sites

Ей, Пещераст! Жив и здрав да си, говедо такова! Желая ти здраве, като под здраве имам предвид и физическо и духовно! Бъди ковача на щастието си, Наско и не спирай да пишеш! 

...

Пожелавам ти от тук нататък всяка година да е най-щастливата в живота ти :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси, мерси :D Ако има някой из Сф без планове за вечерта - да пише.Особено ако е от мъжки пол, че се получи аз да съм единственото мъжко в компанията на една камара женки...Поне да има с кой да си говоря за курви, че с жените не върви някак си :D

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден, много здраве ти пожелавам... много пещери да покориш и да радваш форума както винаги.

:)

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден и от мен! Да си здрав, много усмихнат и позитивно настроен и многооооо щастлив! :D

Link to comment
Share on other sites

Мерси, мерси :D Ако има някой из Сф без планове за вечерта - да пише.Особено ако е от мъжки пол, че се получи аз да съм единственото мъжко в компанията на една камара женки...Поне да има с кой да си говоря за курви, че с жените не върви някак си :D

Честит ти рожден ден. Жив и здрав да си. Много щастие и успехи ти пожелавам. Утре се похвали как е минало празнуването в женска компания ;).

Link to comment
Share on other sites

Ето, хваля се....Събудих се с две жени.....Боли ме главата.....Едната жена още се валя в леглото, другата си замина...губят ми се 4 часа/пак добре, като се има предвид, че почнах от обед и свършихме в 4:30 тая сутрин/ и откъде по дяволите се е появил тоя балантайнс в хладилника?!!Аз уиски не пия, бахти...Ама водката знам кой изпи.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...