Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да? Само ще те помоля да не започваш отново да ме лишаваш от личното ми мнение.

ПиТч така ли не схвана иронията...  Днеска имаше бая задръствания из целия град - в тунела към 3 часа беше ужастно

Вие боцкате ли си спагети така :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да? Само ще те помоля да не започваш отново да ме лишаваш от личното ми мнение.

 

cce.png

 

ПиТч така ли не схвана иронията...  

 

Явно не!!!  :Facepalm:

 

==========================================

 

Хайде на пресните инсталации! Верни чеда на ИнсталациЙ!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да? Само ще те помоля да не започваш отново да ме лишаваш от личното ми мнение.

Аз не гледам български реклами от повече от десет години, но все пак успях да схвана иронията, а това с "личното мнение" вече е трипъл фейспалм. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Уникално паркиране в двора на ПУ на полето _____________ НадолЕ по пътя има място бол за спиране ама така не е интересно. Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!

 

Винаги се е паркирало така в двора на ПУто. Още откакто аз бях студент. Никога не е имало проблем с излизането.

 

.. а това с "личното мнение" вече е трипъл фейспалм. :lol:

 

Не разбирам какво искаш да кажеш.

 

ПиТч така ли не схвана иронията...

 

Не виждам ирония аз. Човека си изразява позицията.

 

Пак ще има гостуваща няк'ва чалга повърня в чалгаджийница глакси.. шибаната им заря ме подлудява..

 

Ако искаш да се сменим. Ела слушай на W Garden гомнарската музика до 4 и 30 сутринта. Поне Галакси предполагам не се чува толкова силно извън заведението.

Link to comment
Share on other sites

Винаги се е паркирало така в двора на ПУто. Още откакто аз бях студент. Никога не е имало проблем с излизането.

 

 

Не разбирам какво искаш да кажеш.

 

 

Не виждам ирония аз. Човека си изразява позицията.

 

ВИНАГИ е имало проблем още откакто аз бях студент откъм 1995-та. Неведнъж съм вадил чужди коли, предимно на вайкащи се момичета.  

 

GET HELP

 

ULTRAGIGAMEGAFACEPALM  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Браво!

 

yay1.gif

 

Много са ти шарени цветовете. Успях да прочета средното, но другите са си мъчение. И не съм аз тоя, дето трябва да търси помощ.

Link to comment
Share on other sites

Не знам Пешо какво си мислиш, че е очаквал, но съм сигурен, че си надминал очакванията му тоя път.
Честно казано и моите надминаваш.
...

...

...
Такава обявеност срещу различното мнение на останалите - не съм очаквал.

Link to comment
Share on other sites

Днеска имаше бая задръствания из целия град - в тунела към 3 часа беше ужастно

 

Ти да видиш задръстване на какво се вика. Днес беше най-лошото ми пътуване до София от години насам... :sad1:  Още към Пазарджик настигам една спряла поне 5-километрова триредна колона от коли и камиони, а зад мен за нула време се наредиха поне още 5 километра коли и камиони. А колоната си седи...и седи...по някое време с около 5 км/ч  множеството плахо се опитва да тръгне, но след десетина метра "опит" пак спира...и пак още 10 мин. чакане. Така откара поне час, докато минем участъка, дълъг към километър, където беше стеснението заради ремонт. Таман се отпуши и аз, понеже вече закъснявах за една среща в София, реших да компенсирам малко и където няма коли да карам малко по-бързо....и...щрак - "чакайте честитка до дни", на оная камера след Пазарджик...само не видях когато изпиука радар детекторът, дали бях над 30 или под 30 км/ч...дано съм бил под 30, че по ставките с глобите... :notify:  Продължих си вече със 140 и след още 20-30 километра - пак тапа...и пак седяне. Ебаси, то в час пик в центъра на града придвижването е няколко пъти по-бързо от това на тези места на магистралата. Както и да е...наближих София и тогава да видиш задръстване какво представлява - тоя път заради светофара, който е известно време след полицейския пост...там докато мина на зелено се изредиха около 50 червени, че и дълги на всичкото отгоре. Накрая ме довърши една още по-голяма тапа преди Орлов мост - там червените, дето минаха сигурно са били двойно на ония предните - абе...километри коли, автобуси и камиони и никаква пропускливост! :notify:  Накрая ме довърши търсенето на свободно място за спиране (срещата ми беше в центъра) - толкова обиколки около Университета и паметника "Левски" направих, не е истина...че и всичко там еднопосочно...първо по "Шипка", после правиш единствения ляв завой към "Оборище"....и после пак и пак...а зонирането свършило и всеки излезнал на заведение и спрял колата на всяко възможно място. Накрая спрях колата на една супердалечна вътрешна уличка на километър от срещата ми и понеже вече станало тъмно, викам си "я да видя коя е тая уличка, че после няма да мога да си намеря колата" ; гледам - "Мърфи", е ми...какво да е друго освен да е Мърфи - и срещата си изпуснах, и гадно пътувах (забравих да кажа, че по едно време преди София заваля един потоп...чистачките на 2-ра степен не смогваха да чистят)....абе такова пътуване беше...нямам думи. :wtf:

 

П.П. И други "мърфизми" имаше, ама сега не ми се разправя... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Такава обявеност срещу различното мнение на останалите - не съм очаквал.

 

Ангеле, Е ли възможно да си толкова зле?!?!? Какви различни мнения те гонят и какви обявености!?!? Всички тук едно и също разбраха, ако ти още не си го вдянал, значи имаш някакъв много сериозен проблем... 

 

Едно не ми е ясно - колко още ще драпаш срещу течението в лайняната река? Или да кажа на Борис да го напише като за плакат, че да се сетиш? 

 

==============================

 

Пламене, от радар детектор отдавна вече файда няма... 

Link to comment
Share on other sites

Сигурно заради концерта на Слави и Ку-ку Бенд.

Миналата седмица в Петък пътувах към София към 10 вечерта. Задръстването беше 10-15км от София към Пловдив обаче, пак заради стеснението на пътя. Към София беше свободно и нямаше никой.


Ангеле, Е ли възможно да си толкова зле?!?!? Какви различни мнения те гонят и какви обявености!?!? Всички тук едно и също разбраха, ако ти още не си го вдянал, занчи имаш някакъв много сериозен проблем... 

 

Едно не ми е ясно - колко още ще драпа срещу течението в лайняната река? Или да кажа на Борис да го напише като за плакат, че да се сетиш? 

 

==============================

 

Пламене, от радар детектор отдавна вече файда няма... 

 

Не разбирам още за какво говориш и стига си ми обяснявал как не съм разбрал отново. Изчерпа се това.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам още за какво говориш и стига си ми обяснявал как не съм разбрал отново. Изчерпа се това.

 

Тоест твърдо си убеден, че Борис харесва рекламите на Боклукс??? 

Link to comment
Share on other sites

Ами то няма нишо за тълкуване. Момчето си го написа в прав текст.

 

И ти действително не вдяна, че това ТОТАЛЕН бъзик на фона на брилянтната реклама на Хонда? И си помисли, че баба Мара му е 'арна???? 

 

388298_2381682217769_1122112984_32344546

 

Не мога да повярвам просто... 

 

БорисЛАВА, напиши го мила пак в прав текст, моля...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Е как що! Щот'са комунисти!!!

 

Климатът така и никой не го е споменал...

 

Боите, ако си изобщо в час, вече са само на водна основа

Чшшшш, ти не спиш ли бе, мисир? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...