Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Надявам се да се бъзикате. Знаете ли какво означава изобщо война? Сринати домове, убити хора? Алооооо? Я изтрезнейте и не говорете глупости много ви моля. И изобщо не ми говорете как ще се изтрепят ЕДИНСТВЕНО виновните хора и всички ще цъфнем и вържем после.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много добре знаем, дедо. И това е един напълно реален сценарий. Нали вчера беше убеден, че няма да стане, сега изведнъж как започна да се замисляш? Виж Близкия Изток, Турция. Дори тези закостенели държави, които ние презрително наричаме резаци, си извадиха главите от гъзовете и се усетиха как могат единствено да се справят с режима.

Link to comment
Share on other sites

Абее... Хрумва ми един доста интересен, възможен сценарий за такава война. При който, доста бързо пристигат едни омиротворители, дет си имат планове от преди 70 години как точно да ни омиротворят и за колко време да стане това, хем изчислени до минута, дет са вика ;)  Само, дето ние няма да предприемем мерките заложени срещу тези "омиротворители" също от преди кажи-речи толкова време, пък и няма кой да чакаме да ни оттърва. И после глейте кво омиротворяване и гарантиране на мир и спокойствие ще пада в следващите няколко десетки години.

Та, така... Верно сме закъснели с 24 години и момента за такова нещо май е отминал безвъзвратно.

Правилният начин сега е да се пробият полицейските кордони в подбран момент, да се излови всичката гнас от парламента и да се избеси в рамките на няколко минути по околните диреци и фасади. След което следва мирно и тихо разотиване по домовете. Следващите, които ще дойдат на власт (без значение кои) гарантирано ще внимават адски много какви ги вършат. За справка, погледнете към Унгария.

Жалко само, че подобен сценарий пък изобщо няма как да се случи при нас.

Link to comment
Share on other sites

Каква гражданска война сънувате? В Близкият изток се трепят шиити и сунити. Кои ще са двете страни в България при такава война ?

Link to comment
Share on other sites

Каква гражданска война сънувате? В Близкият изток се трепят шиити и сунити. Кои ще са двете страни в България при такава война ?

Що две?

Кратуно-милиционерите ще бъдат срещу всички.

Десните ще бъдат срещу левите плюс ДПС.

Левите ще бъдат срещу десните плюс Кратуно-милиционерите.

ДПС ще правят кръгова отбрана и ще бъдат със всички.

Атака ще бъдат срещу Кратуно-милиционерите и Десните.

Партията на Кунева ще направи коалиция с ДПС, защото имат едно и също поведение: да са с всички, от които имат полза.

РЗС ще бъде посредник: който плати повече.

Второто ДПС ще се коалира с основното, щото в противен случай ще хапне дървото от своите войници веднага след първия изтрел на Аврора.

Жорж ще се коалира с Атака по идейни убеждения.

БЗНС ще се появи от нищото и ще нападне БСП и Кратуно-милиционерите, без да се коалира с никой.

НДСВ ще се коалира с БСП, Атака и Жорж.

Простестиращите в момента, ще се скрият в дупките си, откъде изпълзяха преди месец, защото няма да има кинти, а тези които не са взимали кинти... ще осъзнаят че са били маааалко поутребени от Кратуно-милиционерите, при това безплатно.

===========

Сега и за външните съюзници:

Европа ще продължи да се държи като евреин: ще се опита да вземе всичко, но не и да даде нещо. Възможно е също така да вземе обоз-а: ще продължи с вътрешно-общностните доставки, за да източва парите ни чрез големите си хранителни вериги.

Щатите ще се опитат да си пробутат боклуците от тяхната армия и да продават морално остарели пушкала търд хенд на цени на нови от последно поколение, на кредит, с годишна лихва поне 30%.

Турция ще осъществяват подривна дейност в полза на САЩ, като продължат да печелят търгове и да строят магистрали.

Путин ще погледа сеира и като му омръзне, ще раздаде няколко шамара на всички и нещата ще си дойдат на мястото.

 

 

Ако съм пропуснал нещо, допълвайте.

Link to comment
Share on other sites

Майка им да е*а на тия от Пейпал! Нещастници смотани. 163 евро ми ги таксуват $224. Маааамицата им мръсна, гомнари.

Link to comment
Share on other sites

Тутакси се оплачи на арменския поп!

 

Каква гражданска война сънувате? В Близкият изток се трепят шиити и сунити. Кои ще са двете страни в България при такава война ?

В лошия, но възможен вариант, страните ще са нелогично много. В добрия, но почти невероятен, ще са само две - народа срещу държавната машина.
Link to comment
Share on other sites

Трябва да ме научиш как да си направя такава хава...или пък може би не. Мен продължава да ме е шубе да си регистрирам картата онлайн или там квото се прави :D

Link to comment
Share on other sites

Тутакси се оплачи се на арменския поп!

Писах му вече, ти как я мислиш тая работа!

 

Трябва да ме научиш как да си направя такава хава...или пък може би не. Мен продължава да ме е шубе да си регистрирам картата онлайн или там квото се прави :D

Моята карта е празна и я зареждам само като ще пазарувам. Иначе нямаше да им платя с Paypal и щях да мина през курса на банката, като избегна този КУРс на Пейпал, дето ме ощавиха здраво. Просто не исках да рискувам да чакам до утре вечерта (когато щях да си заредя пари в картата) и да свършат артикулите на разпродажбата.

 

Мама им мръсна и циганите смотани.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ако съм пропуснал нещо, допълвайте.

 

Пропуснал си как идва горския, пише акт на всички и ги гони от гората.

Link to comment
Share on other sites

Писах му вече, ти как я мислиш тая работа!

 

Моята карта е празна и я зареждам само като ще пазарувам. Иначе нямаше да им платя с Paypal и щях да мина през курса на банката, като избегна този КУРс на Пейпал, дето ме ощавиха здраво. Просто не исках да рискувам да чакам до утре вечерта (когато щях да си заредя пари в картата) и да свършат артикулите на разпродажбата.

 

Мама им мръсна и циганите смотани.

 

Аз имам само 1 карта. Как да е. Така или иначе скоро не искам да пазарувам нищо...искам само да трупам :D :D :D Дори съм писал и на Дядо Коледа по случая :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ме научиш как да си направя такава хава...или пък може би не. Мен продължава да ме е шубе да си регистрирам картата онлайн или там квото се прави :D

Аз другия месец ще си адвам германската карта към пейпал,защото май от там преводите на пари ще ми излезнат най-евтино.Пък и се купуват лесно неща от амазон и ебай :D 

Link to comment
Share on other sites

Аз другия месец ще си адвам германската карта към пейпал,защото май от там преводите на пари ще ми излезнат най-евтино.Пък и се купуват лесно неща от амазон и ебай :D

жив и здрав, аз съм фен на кеша и око да види и ръка да пипне :D

Link to comment
Share on other sites

Пропуснал си как идва горския, пише акт на всички и ги гони от гората.

Писах, но няма кой да чете.

 

Путин ще погледа сеира и като му омръзне, ще раздаде няколко шамара на всички и нещата ще си дойдат на мястото.

Link to comment
Share on other sites

От това трио поне за месец-месец и половина го отпиши Мидекс, че го хвана карастанчно и отново се запиля по горите тилилейски. Наздраве от него най-рано края на август. :)

 

Ти пък к'во се обаждаш като черна станция - аз на теб персонално ти давам фалшива информация... :bgrin: ...все още съм си в цивилизацията, макар не и в Пловдив, а горите тилилейски съм ги отложил за август.

Link to comment
Share on other sites

Ся, ако не беше изплюскал ракията, щеше да ти е още по-убаво.

 

 

 

 

България - horror in action. Прекрасен сюжет за братята фантасти. Зомбита са блокирали площадите, върколаци мачкат с коли хора по улиците, вампирите точат зъби в банките, а таласъмите са се окопали в парламента. За колорит в ролята на паднали ангели можем да прибавим - Бойко, Кобурга, Костов и Доган.
Link to comment
Share on other sites

Че кой е казал пък, че съм!?

Аз съм ценител, а не кат него - вредител. И освен това, убий ме, ама кво да е не пия, още повече с мерак ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...