Jump to content
BulForum.com

Коя марка GSM предпочитате и защо


assi

Коя марка GSM предпочитате?  

309 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз съм доволен от к750, само че се съмнявам да намериш такъв за 300лв. Нов ли?

 

Зависи къде търсиш. Един пич беше гонил топчето, демек играл на рулетка и чисто нов к750 за 230 лева. Ама аз нещЪ. Имам си самсунг Ц100, който ще го смятам за първи телефон, а следващия ще ми е Самсунг Д600. А за Нокиите - ЧЕРВИВ С пари да съм никога няма да си купя такъв

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Ок,де.

 

По въпроса за батериите - аз моя го зареждам на 6-7-8 дена като почти всеки ден слушам по малко музика, радио, играя игри и говоря известно време. Няма такъв телефон, супер стенд-бай вади.

Link to comment
Share on other sites

Мен снощи ми откраднаха поредния телефон. :wacko:

Тва е първия модел, за който ме е яд,че вече го нямам.

Не беше нищо особено - нокиа 2650, но пък ми вършеше перфектна работа.

Беше на един месец, аз съм казвала в тази тема,че преди години си купих самсунг е-700 за 700 кинта и на една седмица ми го откраднаха.

Не ме болеше толкова, колкото ме боли сега за бебчето ми 2650 :(

 

Сега ей така от няма и на къде ( и от нямане на кинта най-вече ) щото е тежко след бар да намериш пари за гесеме :woot си купих моторолка ц115, 50 кинта.

Няма да ме е яд и за него.

 

Обаче при първа възможност си купувам същата нокиа без да се замисля.

 

Халал му да е на тоя,дето ми я гепи.

Link to comment
Share on other sites

Мен снощи ми откраднаха поредния телефон. :wacko:

Тва е първия модел, за който ме е яд,че вече го нямам.

Не беше нищо особено - нокиа 2650, но пък ми вършеше перфектна работа.

Беше на един месец, аз съм казвала в тази тема,че преди години си купих самсунг е-700 за 700 кинта и на една седмица ми го откраднаха.

Не ме болеше толкова, колкото ме боли сега за бебчето ми 2650 :(

 

Сега ей така от няма и на къде ( и от нямане на кинта най-вече ) щото е тежко след бар да намериш пари за гесеме :woot си купих моторолка ц115, 50 кинта.

Няма да ме е яд и за него.

 

Обаче при първа възможност си купувам същата нокиа без да се замисля.

 

Халал му да е на тоя,дето ми я гепи.

 

 

Тц-тц-тц как ги губите тези телефони? Аз съм по баровете от 8ми клас и досега как 1 лев не ми откраднаха, камо ли телефон, ключове или каквото и да било :unsure:

Имам един приятел, кой за 1 седмица изгуби 3 телефона - още му се чудя как го направи :bgrin:

 

 

Едит: Сега си спомних за нещо, което ми "откраднаха" - една вечер както си танцвах и отидох да си допия водката. Какво беше учудването ми, когато видях, че я няма. След едноминутно разследване установих, че извършителят е един приятел и след това получих обезщение в размер на еднa голяма водка от същата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм си за Сони Ерисконите , само 1 нещо не харесвам в тях , нямат експлорер => не могат да пращат игри.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм си за Сони Ерисконите , само 1 нещо не харесвам в тях , нямат експлорер => не могат да пращат игри.

Ъъъъ, какво? Ако си сложиш инсталационния файл в Others може да ги пращаш... И според мен File Manager-а си е доста приличен експлорър.

Link to comment
Share on other sites

Lucky, за първи път нямах джоб и място в чантата.

Телефона цяла вечер седя на масата и никой не е мръдвал от там.

Бяхме 4 човека. В един момент едните двама стават и казват,че ще ни чакат вън. Оставаме с моя приятел. Аз тръгвам да викам сервитьорката, моя приятел тръгва след мен, като изключва,че телефона ми остава сам на масата. Връщам се, взимам си чанта,яке, блуза и там каквото имам и за телефона изключвам.

Сетих се вече на излизане от Асеновград.

И най-ме е яд,че от цялата тая история на изхода се засякохме с полицайте.

Те не,че можеха да пребъркат цялата дискотека, но нали знаеш..

надеждата умира последна.

 

Останалите случай са били паднали в такси, маршрутка и една сутрин към 5:00ч. на спирката от страната на Тримона си вадя телефона да си викам такси, покрай мен минава един мангал , дърпа телефона и тръгва да бяга. Аз с някви ботушки, тънко токче, цела вечер си тормоза краката. Бих ги свалила, ако нямаше сняг.

 

И честно казано - ако някога ми се случи да намеря телефон в дискотека, кафе- бих го върнала,защото знам ква е тръпката.

Link to comment
Share on other sites

Да абсолютно си вярвам защото го виждам от понеделник до петък със собствените си очи!!Един мой колега има Н80 който го купи защото предишната му Н90 караше по 1 ден максимум 2 дена батерия с надеждата Н80 да кара повече!Да ама уви пак не е улучил марката!Сега когато и да му поискам да ми прати нещо по "синиязъб" все няма батерия и мрънка че много честно му пада!!

Еми значи Н80 са го преебали както го разправяш ти!?

За Н73 не мога да се оплача от такова нещо.

 

N73 vs N80

 

EDIT:

N73 N80

Батерия Li-Ion 1100 mAh Li-Ion 820 mAh

Време на разговор 4 ч. 3 ч.

Време на готовност 350 ч. 192 ч.

Link to comment
Share on other sites

Ами имал съм сименс,сони ериксън и в момента съмс кютек.

И от трите телефона който съм имал досега съм доволен...никакви проблеми не са ми правили(да чукам на дърво) и батерийте им си караха и карат прилично време :) .

Link to comment
Share on other sites

<реклама>

 

След като видях SE k700i и следващите SE забравих за друга марка телефони. Просто SE за мен не са най-добрите а единствените :love

 

</реклама>

Link to comment
Share on other sites

Пффф, в началото имах Сименс C35, преди 7 години, беше най-модерния на времето си :), след това Нокийка (7210) и тя беше сравнително доволна, и от тогава съм само със Самсунзи (Е700, сега Е720 и съвсем скоро се надявам D900).Много съм доволен, а и освен това не са няк'ви масови дето секи 2-ри ги има (като К700) ... :)

Link to comment
Share on other sites

Пффф, в началото имах Сименс C35, преди 7 години, беше най-модерния на времето си :), след това Нокийка (7210) и тя беше сравнително доволна, и от тогава съм само със Самсунзи (Е700, сега Е720 и съвсем скоро се надявам D900).Много съм доволен, а и освен това не са няк'ви масови дето секи 2-ри ги има (като К700) ... :)

 

А аз мога ли да кажа че телефона не е нищо повече от това да звъннеш да пратиш един СМС и да ти се обадят. Може още да съм малчуган ама добре че ги надживях тия неща "секи втори да го има" И трябва да имам ГСМ за 700 лева минимум. А и още нещо само така за сравнение защо не искам да зема телефон от тук ВЕЧЕ. Когато излезна МОТОРОЛА В3 Рейзър. Лятото в САЩ беше 69 долара, а тук в Германос и М-тел има няма 650 лв. И за какво за парче палстмаса ;)

Link to comment
Share on other sites

А аз мога ли да кажа че телефона не е нищо повече от това да звъннеш да пратиш един СМС и да ти се обадят. Може още да съм малчуган ама добре че ги надживях тия неща "секи втори да го има" И трябва да имам ГСМ за 700 лева минимум. А и още нещо само така за сравнение защо не искам да зема телефон от тук ВЕЧЕ. Когато излезна МОТОРОЛА В3 Рейзър. Лятото в САЩ беше 69 долара, а тук в Германос и М-тел има няма 650 лв. И за какво за парче палстмаса ;)
Че пък кой е казал, че като си взимаш скъп телефон трябва да е от тук ? Аз мойте или си ги поръчвам от брачедите в САЩ или от Испания ... :) Поне 100 евро по-малко ;)
Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Nokia N70 и мога да кажа, че съм много доволен от батерията. Кара най-малко 5 дни, като се има предвид, че не говоря малко. Супер доволен съм и от камерата на апарата. Преди имах 7610 и от него си бях доволен. На мен ми трябва Symbian и за мен това са телефоните. Иначе - въпрос на избор :)

Link to comment
Share on other sites

А аз мога ли да кажа че телефона не е нищо повече от това да звъннеш да пратиш един СМС и да ти се обадят. Може още да съм малчуган ама добре че ги надживях тия неща "секи втори да го има" И трябва да имам ГСМ за 700 лева минимум. А и още нещо само така за сравнение защо не искам да зема телефон от тук ВЕЧЕ. Когато излезна МОТОРОЛА В3 Рейзър. Лятото в САЩ беше 69 долара, а тук в Германос и М-тел има няма 650 лв. И за какво за парче палстмаса ;)

евала! един трезво мислещ човек да видя :bgrin: общо-взето съм на същото мнение, че основната функция на телефона е да говориш. единствените претенции към екстри са ми да е лек и да му държи батерията поне седмица. затова съм си все още с nokia 8310, която абсолютно отговаря на изискванията ми :) и като се развали сигурно пак ще си купя същата

Link to comment
Share on other sites

А аз мога ли да кажа че телефона не е нищо повече от това да звъннеш да пратиш един СМС и да ти се обадят. Може още да съм малчуган ама добре че ги надживях тия неща "секи втори да го има" И трябва да имам ГСМ за 700 лева минимум. А и още нещо само така за сравнение защо не искам да зема телефон от тук ВЕЧЕ. Когато излезна МОТОРОЛА В3 Рейзър. Лятото в САЩ беше 69 долара, а тук в Германос и М-тел има няма 650 лв. И за какво за парче палстмаса ;)

 

69 долара с двугодишен договор и поне 200 глоба ако го прекратиш предварително :)

Link to comment
Share on other sites

69 долара с двугодишен договор и поне 200 глоба ако го прекратиш предварително :)

а тоя договор колко ти е месечната такса?

Link to comment
Share on other sites

Стенли, ако щеш ми вярвяй, но ти няма да си купиш същия телефон ако ти се развали. Много често и аз това съм чувал, но досега винаги излиза обратното. Пример: един приятел с доста добър телефон - Самсунг П510 (65к дисплей, втори външен без връзка с първия, камера 0.3мп, автоматично капаче) и твърдеше, че няма да си го сменя никога и може да си търси пак същия като го строши. Само дето един ден се появява с нов телефон без на стария да му има нещо. След това пък и си взе втори телефон за другата карта и пак не искаше стария - нищо че работи.

 

С други думи - разнообразието е голяма работа. Лично според мен има само 1 телефон който е велик и няма по-добър от него - Samsung Z710. Не знам дали при него има проблем с инсталацията на JAVA, ама през wap може със сигурност.

Като цяло аз търся в един телефон основно функции, но не обичам стартове. Бавни са и сложни, пък и не бих използвал изобщо капацитета им. Искам телефон като сегашния ми SE k750i в "дрехите" на Мото v3 Razr Black Limited Edition. Супер важно е да има радио, мп3, камера - хубава горе-долу, че не мога винаги да нося супер цифровия дето го нямам. На второ място е дизайна - в случая е бар, но флиповете са по-готини. Усещането при прекъсване на разговор и при вдигането с просто движение на капака е супер, ама....само за това не си струва да изоставиш mp3, radio, bluetooth, 2mp autofocus, 38mb + 64mb Memory Stick и възможност за 2 GB.

Link to comment
Share on other sites

това, което искаш SE k750iв дехи на Мото v3 Razr , го има в лицето на Motorola V3x, само без радиото. И аз първоначално си мислих, че радиото ще ми трябва, но след като си взех нокия 6230 за 1 година съм слушал 2-3 пъти и то главно защото само със слушалки може, друг е въпроса, че не можеш да слушаш радио въвейки, защото постоянно прекъсва

Link to comment
Share on other sites

Пффф, в началото имах Сименс C35, преди 7 години, беше най-модерния на времето си :), след това Нокийка (7210) и тя беше сравнително доволна, и от тогава съм само със Самсунзи (Е700, сега Е720 и съвсем скоро се надявам D900).Много съм доволен, а и освен това не са няк'ви масови дето секи 2-ри ги има (като К700) ... :)

 

Да бе ама Е700 пък баш го нямаше всеки втори и хич не беше масов всичко кьораво и сакато него имаха.То като погледнеш реално тук с почти всеки модел става така който и да е той!

Link to comment
Share on other sites

Да бе ама Е700 пък баш го нямаше всеки втори и хич не беше масов всичко кьораво и сакато него имаха.То като погледнеш реално тук с почти всеки модел става така който и да е той!
Aз с Е 700 познавам точно 2-ма (освен мен). Не знам, според мен Самсунг-а попринцип не е масов телефон, за това го предпочитам ...
Link to comment
Share on other sites

@slay, не знам дали си пробвал радиото на к750. Всъщност знам че не си. Супер върви и не накъсва, явно не е като на 6230.

А за V3x - има минуси

1) не е толкова тънък, а е направо дебел в сравнение

2) няма автофокус и снимките са леко кофти. Основно панорамните яко горят.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, според мен Самсунг-а попринцип не е масов телефон, за това го предпочитам ...

 

Да бе, особенно D-серията и Д600 по-специално.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, особенно D-серията и Д600 по-специално.

Според мен Самсунг телефоните не са много масови поради доказаната си издръжливост и нечупливост :lol: .Хората си знаят-искаш ли да не изгориш след 2-3 по-сериозно изпускане(не от 4 етеж де) купуваш Nokia,Sony Ericsson.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...