Jump to content
BulForum.com

Коя марка GSM предпочитате и защо


assi

Коя марка GSM предпочитате?  

309 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мда, всъщност телефонът не е чак толкова скъп. ~1000 лева крайна цена, като се има впредвид функциите му, а и че е Нокия (100/200лв отгоре) става нормално ... въпрос на вкус ще е :)

 

Аз лично не бих си го купил, не ме превлича дори и по външен вид (което не е важно де, но все пак ...)

Тук едва ли ще е 1000 палки тук най вероятно ще влезне с цена от порядъка на 2 бона ... Поне аз така го виждеам ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply
Тук едва ли ще е 1000 палки тук най вероятно ще влезне с цена от порядъка на 2 бона ... Поне аз така го виждеам ;)
Е никой не е казал, че трябва да се взима от тук :)
Link to comment
Share on other sites

550евро крайна цена ...тука ще е към 750 евро :) но 2000лв няма да е !

Ти така си мислиш. Не знам дали помниш нокия н93 колко пари я пуснаха. 2000, а пък цитирам:

The Nokia N93, which is based on S60 3rd Edition software on Symbian OS, is expected to become commercially available in July 2006 with an estimated, unsubsidized sales price of approximately 550 euros

http://press.nokia.com/PR/200604/1046557_5.html

 

Ето и за новата N95:

The Nokia N95 is expected to start shipping in volumes during the first quarter of 2007 at an estimated unsubsidized retail price of 550 euros.

http://www.nokia.com/A4136001?newsid=1077775

 

Еднакви планове, а и аз съм сигурен че ще бъде пусната за толкова. Като дойде в България търговците правят пари на гърба на ония, които искат бързо да се гъзареят.

Link to comment
Share on other sites

Защо никой модел на самсунг не може едновременно да вибрира и да звъни. Или едното или другото. Няма ли начин да се направи едновременно

Link to comment
Share on other sites

Защо никой модел на самсунг не може едновременно да вибрира и да звъни. Или едното или другото. Няма ли начин да се направи едновременно

 

Айде бре. :):) АЗ съм със Ц100 и сега си слушкам MOVE BITCH и си звъни и вибрира :)

Link to comment
Share on other sites

Айде бре. :):) АЗ съм със Ц100 и сега си слушкам MOVE BITCH и си звъни и вибрира :)

защото мелодията вероятно е с вградена вибрация. Говороя за тези мелодии, които нямат вградена. А може и да има такива модели с двете функции едновременно, но до сега не съм виждал такива

Link to comment
Share on other sites

От тези който нямат попринцип имат мелодия и вибрация ама се редуват.Поне така е на Ц100 оригиналните, иначе тези за които говори Дон_Чефо са наистина с вградена вибрация към мелодията така, че това е варианта да вървят едновременно мелодия и вибрация :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Първо искам да се извиня ако не съм уцелил темата.Решил съм да си взимам нов GSM, колебая се между Nokia N70 и Nokia N72.Някой ако има опит с тях, да сподели кой е по-добрия от двата :woot

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка реших да си взема N73 :rolleyes: Дано не е някакво дърво в сравнение с K800.

 

N73 е хубав телефон - все още софтуерът за Series 60 3rd edition е малко кът, заради задължителното sign-ване, но малко по малко излизат интересни неща...

Link to comment
Share on other sites

Н73 е луд телефон човек:)Взимай го,юе останеш страшно доволен ,поне аз така бях:)

 

 

БТВ някой да знаве в Пловдви къде продават калафи(кожени за тоя модел ако може без щипка:) или попрринцип къде има най-голямо разнообразие:)

 

Ето линк за ориентировка:)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да помоля някой да ме светне кой е най-високия клас при телефоните Самсунг и Моторола. Някакви серии, от всяка по 10 телефона... мътна и кървава...

 

И аз искам да помоля някой ако знае откъде може да се купи оригинален кожен калъф за колан за N70 да сподели :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да помоля някой да ме светне кой е най-високия клас при телефоните Самсунг и Моторола. Някакви серии, от всяка по 10 телефона... мътна и кървава...

 

И аз искам да помоля някой ако знае откъде може да се купи оригинален кожен калъф за колан за N70 да сподели :)

На Самсунг е горе-долу така

Х - най-ниска серия

Е

Z

D - бизнес серия, аз лично предполагам е между Z и P

P

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко струва в магазините SE W900i?

В Интернет го има за 740 лв. черен и 770 лв. бял. Мен ме интересува черния му вариант, но защо все пак има разлика в цените между двата модела?

Извинявам се ако не съм попитал в правилната тема, но не намерих по-подходяща ;)

 

 

П.С. Моля не ми препоръчвайте Нокии. Твърдо съм се спрял на W900i или в краен случай W810i ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко струва в магазините SE W900i?

В Интернет го има за 740 лв. черен и 770 лв. бял. Мен ме интересува черния му вариант, но защо все пак има разлика в цените между двата модела?

Извинявам се ако не съм попитал в правилната тема, но не намерих по-подходяща ;)

П.С. Моля не ми препоръчвайте Нокии. Твърдо съм се спрял на W900i или в краен случай W810i ;)

пообиколи малките магазинчета по руски.там уж са по евтини.щом в нета е 740-770лв предполагам че по магазините ще е 700-720лв

Link to comment
Share on other sites

S са 1 или 2 тела, F е нова серия и нз, то иначе има и Т де, ама вече не...

А за C - тва се пада май някъде между X и E.

 

Аз съм с C и смятам че C e най-ниския клас. P е доста височък клас но защо ли никъде не намерих да продават :)

Ако няакой намери Д900 да се .....подарява може да ми пише :):):)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с C и смятам че C e най-ниския клас. P е доста височък клас но защо ли никъде не намерих да продават :)

Ако няакой намери Д900 да се .....подарява може да ми пише :):):)

Тфа па D900 е бати калпавия телефон.Един съученик има такъв и като ми го даде иам чувството,че ша ми са разпадне в ръцете :bgrin: .Вярно,че има МНОГО функций,но тфа като го изпуснеш два пъти и да не мойш да му събереш чарковете после-не мерси да си държат многото функций от "великите" Samsung-предпочитам SE или Nokia :) .

 

Vartkes моя (w810i black) го зех лятото(юни месец някъде) и беше точно 700 лева от магазин Vega в началото на главната.Там е едно от местата където продават най-евтино.W900i в момента 90% съм сигурен,че във Vega-та е не повече от 700 лева :) .Най-добре си провери на място обаче :excl:

Link to comment
Share on other sites

От сега вече любим ми е самсунг Ф500. Ама първо много ще е скъп. Второ излиза след 1 година и трето никога няма да събирам пари за купчина пластмаса :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...