Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

WHAT HAVE I MISSED !?!?!?!?!  :laughing:

 

T0VunhT.gif

 

oG2XsvC.png

Как ДРГ беше смазан от друг зерг, т'ва пропусна. 

 

A Naniwa че е все още в турнира, ми причинява мини инфаркт и инсулт. 

Link to comment
Share on other sites

A Naniwa че е все още в турнира, ми причинява мини инфаркт и инсулт. 

 

FML

 

Спрях да гледам при 2:0 за Хюнстопабъл, за да сготвя най-яките спагети. Сега загубих всякакъв апетит...

Link to comment
Share on other sites

Хах, какво му е станало на Нани-на ? Полудял е ! Да му се ненадява човек, но браво на него, заслужава аплодисменти.

Ще има значи какво да се види на водовете.

Link to comment
Share on other sites

Хах, какво му е станало на Нани-на ? Полудял е ! Да му се ненадява човек, но браво на него, заслужава аплодисменти.

Ще има значи какво да се види на водовете.

има топки тоя лайнар, да вкара прокси гейт в последната игра. Мамицата му мръсна, как го мразя.

 

Carmac: You think Dark Artosis better than Nestea?

 

wtf.png

Link to comment
Share on other sites

Този човек ме кефи абсолютно !!! Дори и само с това, което до момента показа е N1, пък ако вземе да бие...

Голям е !

 

А пък Лайфчето с тия неговите manner хетчрита леко се поизложи - да не бърза толкова друг път.  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не съм се радвал толкова на ПвЗ досега... тия двамата правят извънземно шоу... наистина черешката на тортата !

 

След тази 5-та игра при 3:2 за Лайф... Лайф е готов да загуби турнира ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако питаш мен, готов е да заиграе сериозно :)

 

Мисля че е на предела на силите си. Убеден съм, че се чувства изненадан колко устойчив и колко настоятелен се оказа Нани.

И сега моментума е на страната на тосса ! Дано да съм прав ! :)

 

...позна, мамка му - добре че не гледах последния сет ! :( 

Въпреки това Нани се качи на най-високия протоски пиедестал !

 

Лека нощ !

Link to comment
Share on other sites

Едно нещо не се е променило от излизането на играта насам - церемониите по награждаване са трагични.

 

Лайф да вземе да се стяга и да си върне печелившата форма, аман от незерги шампиони :P

Link to comment
Share on other sites

Едно нещо не се е променило от излизането на играта насам - церемониите по награждаване са трагични.

 

Лайф да вземе да се стяга и да си върне печелившата форма, аман от незерги шампиони :P

:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ZvT final WOTWOTWOT Terran champion WOTWOTWOT

 

 

 

Да, в бронз терани може и да бият зерг от време на време. УОООТ. Когато играем истински ГСЛ обаче, зергчетата и протосчетата си доминират.

 

Ez6X9PX.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако на някой му се гледа най-скучната игра евър да кликне на: http://www.teamliquid.net/video/streams/WCS%20Europe%202

Firecake vs Mana ZvP boring boring boring -> пo 20k ресурси и за двамата

 

Зерга така може да се окопае, че протос не може да го бутне каквото и да прави, освен ако не изчака зерга да заспи. Близо 100 спайна и незнайно колко спори...  :sick

Не може зерга да е толкова loseproof

 

Само 1 час и 10 минути и... нищо !!!

Има нужда от ново правило: ако след 90 минути игра няма победител се брои за равен и се играе наново.

 

Не може толкова да е куца тази игра, двама играчи на пълен лимит да не могат да си направят нищо. Близ да се самосезират и да вземат да попрепишат от СК 1.

Link to comment
Share on other sites

Здрава логика :) Ако се стигне до трета световна война и след 90 дни няма победител, всички трябва да си стиснат ръцете и обявяват равенство

Link to comment
Share on other sites

Здрава логика :) Ако се стигне до трета световна война и след 90 дни няма победител, всички трябва да си стиснат ръцете и обявяват равенство

 

Слава богу е само игра, чието основно предназначение е да... забавлява и играещите и публиката.  В момента не забавлява никой, освен дето е повод в чата всеки да се присмее на Близ. 

Кажи ми, че я гледаш вече... 1 час и 20 минути и ти е интересна ?

 

---

Баси зерга: изобилие от безплатни енергийни единици... има нещо сбъркано. От най-ресурсоемката раса в Брудуор, стана на ресурсо ефективната раса, почти няма нужда от ресурси /говоря за лейт лейт частта, веднъж като си билдне хостове, лордове, коруптори и малко инфестори и вайпъри и нуждата от ресурси изчезва/. 

 

Протоса е загубил над 40к ресурси, зерга малко над 10к ?!?!?!?!? Кой ще ме убеди, че това не е сбъркано ?

Link to comment
Share on other sites

Не е само игра. Това е професионален спорт и някои хора така си изкарват хляба. Ако класирането ми напред в даден турнир зависи от търтълване, ще търтълвам цял ден, ако трябва :)

 

Иначе някой опитва ли се да те убеди, че не е сбъркано, та се нервиш? :)

Link to comment
Share on other sites

Не е само игра. Това е професионален спорт и някои хора така си изкарват хляба. Ако класирането ми напред в даден турнир зависи от търтълване, ще търтълвам цял ден, ако трябва :)

 

Иначе някой опитва ли се да те убеди, че не е сбъркано, та се нервиш? :)

 

:) Първо да, забавно ти е на теб щото зерга е в по-изгодната позиция...

 

Второ, да прав си, ако си играча търтълвай си и играй на нерви - важна е победата преди всичко.

 

Но трето забравяш кой храни екосистемата, а именно публиката. И ако започнат двучасови игри като тази, напълно лишени от забавление, икономическата част ще се срине.

Иначе тази игра е забавна по своему, но само защото е изключение, ако се превърне в правило е лошо.

 

П.П. То даже и игра на нерви не е , щото тосса е обречен. И Мана го знае щото зерга трейдва единствено енергия. Т.е. ако зерга не се предаде играта на такъв етап е ВИНАГИ предрешена и няма елемент на състезателност, камо ли на феър плей...

Link to comment
Share on other sites

Tempest?

Недей, коръптърите ще ги изринат след малко. Темпестите са полезни само в тази игра специфично, иначе са доста слаби.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...