Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

gay9...

 

Боре, според мен е крайно време да пуснеш и ти някакъв мач с твой коментар. Болен мозък си (доказано) и смятам, че познаваш играта на прилично ниво. И не ми се оправдавай с fraps, можеш да инсталираш една игра, не можеш да нацвъкаш пет настройки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Болен мозък си (доказано)

Преди малко превеждам за muscular imbalance и първото нещо, което ми дойде на ума, беше: "Пак за терани ще става дума..." :)

Иначе се оправям с Фрапс, имам няколко клипа на мои игри, качени в YouTube, но са ужасни и нямам намерение да ги споделям, даже не знам защо още не съм ги изтрил. А и вчера настолният компютър май умря - на сервиз е в момента - така че може в скоро време въобще да не докосна играта, ако се наложи скъп ремонт или направо нова машина.

Link to comment
Share on other sites

[spam]

Искам мнението на геймъри. До 100 лева в момента се чудя между две мишки - Logitech MX1100 и Gigabyte M800. Ще ми се плъха да е по-едричък и да не се губи между пръстите...

Благодаря

[/spam]

 

П.П. Ако не желаете да спамите тук - ще се радвам на мнение в тази тема. Извинявам се за нахалството.

Link to comment
Share on other sites

[spam]

Искам мнението на геймъри. До 100 лева в момента се чудя между две мишки - Logitech MX1100 и Gigabyte M800. Ще ми се плъха да е по-едричък и да не се губи между пръстите...

Благодаря

[/spam]

 

П.П. Ако не желаете да спамите тук - ще се радвам на мнение в тази тема. Извинявам се за нахалството.

 

Млако в страни, аз пък бих ти предложил - Razer DeathAdder.

 

Наскоро си я купих - много е удобна с модифициран захват, много удобна за големи ръце (и аз съм с такива). 1000Mhz рейт, 3500 дпи, макроси, промяна на чувствителността в движение и 5 различни профила.

Не искам да чуя за друга мишка откактво видях какво е с нея.

Link to comment
Share on other sites

[spam]

Искам мнението на геймъри. До 100 лева в момента се чудя между две мишки - Logitech MX1100 и Gigabyte M800. Ще ми се плъха да е по-едричък и да не се губи между пръстите...

Благодаря

[/spam]

 

П.П. Ако не желаете да спамите тук - ще се радвам на мнение в тази тема. Извинявам се за нахалството.

 

Тук всеки освидетелстван старкрафтаджия може да си пише. според мен. Пък и е директно свързано с играта. :)

Между горните две, никога не бих заложил на новак в тая област. Лоджитеците са се доказали отдавна, гига тепърва ще го правят.

 

Иначе и аз съм с Razer (Copperhead), 100 годишна, но желязна. Най-хубавото й, освен техн. характеристики, са големите грапави бутони, които май всички Рейзъри имат. Е, при мен се поизтърка грапавото, но не пречи.

 

---

A aз на твое място бих се замислил, за мишка с топче :confused По примера на нашия патрон, бате Слеърс. :lol:

 

---

Сай това да не си ти: http://www.youtube.com/watch?v=cNFU8gjpd0U ? Друго не можах да открия. :) Пусни все пак един линк, нека да чуеш странично мнение.

Link to comment
Share on other sites

Гад такава :) Не ми трябват странични мнения, знам, че е плачевно положението. :D

 

:) Нищо де да си кажа все пак. Като за първи или почти първи път, искам да кажа, че е супер. Ти нали не мислиш, че първите пъти на Дей9 (примерно) са били по-добри.

По-важното, е че се чувства голям потенциал, от теб си зависи дали искаш или не искаш да го развиеш, мисля и ч на теб ще ти е забавно, а и за нас ще е удоволствие да те слушаме и гледаме. Това че си зерг все ще го преглътна някак си. :lol:

 

---

Да не вземеш да го изтриеш сега, тамън го дръпнах с някакъв лоудър. :)

Link to comment
Share on other sites

Борисе, съвсем, съвсем, съвсем официално и пред публика заявявам, че искам да ме поканиш като гост коментатор! Обещавам да ръся простотии!

 

btw, доста смело да тръгнеш да кастваш на живо. Когато вниманието ти е раздвоено между плямпането и играенето! Аз бих опитал някакъв риплей, по-скоро!

Link to comment
Share on other sites

[spam]

Искам мнението на геймъри. До 100 лева в момента се чудя между две мишки - Logitech MX1100 и Gigabyte M800. Ще ми се плъха да е по-едричък и да не се губи между пръстите...

Благодаря

[/spam]

 

П.П. Ако не желаете да спамите тук - ще се радвам на мнение в тази тема. Извинявам се за нахалството.

 

Иди в магазина и пробвай мишките които си харесал. Изобщо не гледай характеристики и функции. Взимай тази, която ти е най-удобна. Това е субективно, за мен мишката е razer diamondback 3g, за теб може да е друга.

 

Излезло е малко ново пачле. Да видим какви бъгове ни носи този път :>

Link to comment
Share on other sites

TERRAN

 

- Thor

 

+ This unit will now prioritize attacking ground combat units over Medivacs.

 

Тоя пач баш пачле се оказа. :)

 

Антарес, трябва да се уговорим как и кога да го направим това нещо, намирисва ми на EPICNESS MONSTER!

Link to comment
Share on other sites

Тоя пач баш пачле се оказа. :)

 

Антарес, трябва да се уговорим как и кога да го направим това нещо, намирисва ми на EPICNESS MONSTER!

 

Тоя жизнено определящ пач е само докато се чудят откъде да подхванат зерга пак. :)

Определено им е най-трудно да се справят с баланса на зерга. В 1.1.4. или по-скоро 1.1.5. очаквам промени точно там.

 

---

И вече чакам продукти с марката Сайтарес. :)

Link to comment
Share on other sites

Млако в страни, аз пък бих ти предложил - Razer DeathAdder.

 

Наскоро си я купих - много е удобна с модифициран захват, много удобна за големи ръце (и аз съм с такива). 1000Mhz рейт, 3500 дпи, макроси, промяна на чувствителността в движение и 5 различни профила.

Не искам да чуя за друга мишка откактво видях какво е с нея.

Взех си дет адъра преди една година, за да играя Уаркрафт. Когато излезна старкрафт 2, видях, че мишката е направена ИДЕАЛНО за всяко РТС. Ползвал съм около 10-на други, Рейзъри, Логитекове, Стийлсерийз, но Дет Адърът е единствената с правилната форма и големина.

 

Имай предвид, че е бърза мишка, тежка е и е доста надута, така че дори и да държиш мишката по crow's foot начина, както аз я държа, ръката ти си почива върху нея. Имам и Мамба, но изобщо не можем да говорим за същото усещане.

 

За мен това е най - добрата мишка, произведена досега.

 

П.С Мишката работи добре и без пад, но като че ли Мамбата се държи по-добре на пластмаса и дърво.

Link to comment
Share on other sites

Тоя жизнено определящ пач е само докато се чудят откъде да подхванат зерга пак. :)

Определено им е най-трудно да се справят с баланса на зерга. В 1.1.4. или по-скоро 1.1.5. очаквам промени точно там.

Ако ще подхващат зерга то ще е пак някой бъф, защото да се каже, че зерга е по-добре от теран в момента е грехота. Зерг да вземе игра на теран определено трябва да е по-добър от терана.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще подхващат зерга то ще е пак някой бъф, защото да се каже, че зерга е по-добре от теран в момента е грехота. Зерг да вземе игра на теран определено трябва да е по-добър от терана.

Ми как, прав си, разбира се. Трябва да си уникално добър със зерг, за да победиш дори и най - мизерния теран. Нека да бъфнат инфесторите да почват с 25+ енергия. Муталиската се нуждае от още 20 кръвчица отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Аа, ясно. Но по тази логика, който и да беше я минал значи щеше да е нещо съмнителна расата :) Следващите 3, които ще минат са 2 терана и един протос :)

Link to comment
Share on other sites

Е, когато се съберат няколко ивента, в които все терани да са лидери, тогава работата определно намирисва. Защо примерно нямам проблеми срещу протос и зерг, а само срещу терани? От последните ми игри почти всички съм ги спечелил, освен тези, които са били срещу теран. Една единствена игра взех и то защото противника не видя скрития спайър и ми влезе с 5 баншита, точно когато ми излезнаха муталиските и тя играта беше ясна след това...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...