Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Евала на Боксер! Напълно заслужено стига до финала. Тоя келеш ХТ беше супер жалък днес, така и не можа да се адаптира на агресивния стил на Боксер. Миналия сезон срещу Ensnare също използваше една и съща стратегия четири игри поред, но тогава Ensnare игра стандартно и си пролича кой е по-добрият. А днес с марините си Боксер направо му скри шапката, шала и ботушите.

 

Глупава, глупава игра на ХТ. Не знам защо ме е яд толкова.

 

 

Светлия, бих =/= ще :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Ако някой може да спре FoxxxeR, това е само непредсказуем и креативен играч като SlayerS_Boxer ! Което мисля и че ще е финала !

Утре Боксър ще прегази Нестии, и на финала ще бие и малкото си братче. :)

 

Но дори и така да стане, фъстъка ще се нареди редом до Императора !

 

---

Аз лично бих заложил цялото си имущество на ХТ

 

Сайкозис (или както там трябва), как е да си homeless ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа яко. Като ви чета и си мисля как ще се пфосна уикенда пред телевизора да ги изгледам тези игри.

 

Btw. На стария старкрафт играх няколко пъти с марини срещу кериъри ... голям смях пада като дойдат 8 кериъра излезат интерсепторите, убият 10-20 марина и заминат в небитието. После кериърите стоят отгоре като прани гащи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ааа яко. Като ви чета и си мисля как ще се пфосна уикенда пред телевизора да ги изгледам тези игри.

 

Btw. На стария старкрафт играх няколко пъти с марини срещу кериъри ... голям смях пада като дойдат 8 кериъра излезат интерсепторите, убият 10-20 марина и заминат в небитието. После кериърите стоят отгоре като прани гащи :lol:

 

Сега очаквам Близард да се самосезират, и да балансират малко маринката (както направиха с рийпърите, нищо че са единици тези, които можеха да играят така с тях както показа Мороу) - мога да предложа даже няколко нърфа: по-малък DPS, по-малко кръв, да махнат комбат шийлдовете, стим рисърча да иска фюжън и да трае наполовина по-малко... май че стигат. :)

 

А-а-а и за малко да забравя, задължително да добавят ъпгрейд за бейнлингите с който да могат да хващат като с ласо/мрежа по 3-4 маринки, че да не им бягат така позорно във всички посоки...

Link to comment
Share on other sites

Започвам да ставам луд фен на Фоксера. Тоз човек ще ме побърка от агресия и микро.

 

А един финал боксер/фоксер ще влезе направо в историята на СЦ независимо от изхода.

Link to comment
Share on other sites

Очаква се да нърфнат стимпак - от него идва лудият дпс. В момента май дава 50% бонус на скоростта на придвижване и стреляне - предполагам, че ще намалят този процент (например на 20% - като adrenal glands).

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че дори и да им смъкнат кръвта на 44 - тераните ще ревнат до небесата...

 

Ако я смъкнат на толкова малко, направо разкарвам играта и прекратявам кариерата си на геймър. Евентуално може да си цъкам на "Не се сърди човече"! :lol:

 

Очаква се да нърфнат стимпак - от него идва лудият дпс. В момента май дава 50% бонус на скоростта на придвижване и стреляне - предполагам, че ще намалят този процент (например на 20% - като adrenal glands).

 

Аз очаквам леко да резнат и бейнлингите, че не може всеки да е Фоксър и да си ги мези за закуска. ;)

PSYCHOSIS ако Близард намалят бонуса на скоростта от 50%+ на 20%+ нали се сещаш, че бейнлингите ще си правят шведски тройки с маринките. Тогава напълно ще изгубят смисъл срещу зерг. Сигурен съм, че това няма да се случи.

 

О, не... недейте! Няма да може да се чете темата от теранско реване :lol:

 

Няма... много !

Link to comment
Share on other sites

Те близард точно така действат, когато някой вземе голям турнир гледат риплея и режат от единичките с които е играл :D

Link to comment
Share on other sites

Уф... хич не им е лесно на Близард... Щото трябва хем да я балансират тая игра, хем и да е равна за всички. Щото това, което аз играя и това, което онези играят са все едно две различни игри...

Link to comment
Share on other sites

Как така имам повече точки от drecky а съм в платината, а той е в диаманта?

 

Имам вътрешен човек в Blizzard :santa:

 

Освен това постоянно ми пуска диамант топ 10-30. Затова и не играя много 1в1. Не става да пиеш бира, да пушиш цигара и да цъкаш 1в1 май май..

Link to comment
Share on other sites

http://tv.esl.eu/de/esltv_stream/stream/55-flv-proxy

 

Малко по-бавноразвиващо се, но все така high level !

 

Today we are going to show you the Monthly Finale oktober and this month lineup is once again one of the best in Europe beside DarKFoRcE we have Tarson, Goody, Sjow, Strelok and some more competing against each other. Benjamin "DemusLiM" Baker will join TaKe s place and commentate some high level Starcraft II Games.

 

http://www.esl.eu/eu/sc2/go4sc2/monthly_finals_october2010/rankings/

 

---

Taмън са запецнали Sjow и Tarson. :)

Link to comment
Share on other sites

То аз наистина имам при това повече от 1 ама не е интересно :P

 

 

Еми говори им да направят HP-то на мародера като на маринката.

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Съвсем на шега се записах за квалификациите за i41 в Англия. Взех, че стигнах 4 кръг - много съм доволен от себе си! :) Една служебна победа и две победи срещу 1600+ протоси, след което загуба от зерг - аз бях с +1 роуч, той +1/+1 линг -> мута. Не е истина колко бързо умряха хлебарките, въпреки че бяха до стената. Определено ще го открадна този билд за ЗвЗ!

Link to comment
Share on other sites

Съвсем на шега се записах за квалификациите за i41 в Англия. Взех, че стигнах 4 кръг - много съм доволен от себе си! :) Една служебна победа и две победи срещу 1600+ протоси, след което загуба от зерг - аз бях с +1 роуч, той +1/+1 линг -> мута. Не е истина колко бързо умряха хлебарките, въпреки че бяха до стената. Определено ще го открадна този билд за ЗвЗ!

 

Браво, пси (аз ще използвам транслитирано съкращение, а не фонетично). Сега вече си имам официално извинение, като ме биеш като мечка у дувар.

Link to comment
Share on other sites

Не е истина колко бързо умряха хлебарките, въпреки че бяха до стената. Определено ще го открадна този билд за ЗвЗ!

 

Какво значи да са до стената?

Link to comment
Share on other sites

Били са заклещени някъде, така че зерлингите на противника не са могли да ги заобиколят на 100%.

 

И айде още малко за Фоксер: Като почнал да играе СЦ2 му казали да играе MMM с терана. Нещо обаче не доразбрал обаче, че става въпрос за Марин, Мародер, Медивак и започнал да играе Марин, Марин, Марин.

Link to comment
Share on other sites

Какво значи да са до стената?

Значи да не можеш да ги фланкнеш и да ги атакуваш от всички посоки, примерно със зиалоти или зерглини. Обикновено се гледа зиалотите ти/марините ти да са до стената, когато се бият с пюр зерглини. Също е хубаво да си до стена, когато се биеш с ултралиски. Т'ва е общо взето.

Link to comment
Share on other sites

Значи да не можеш да ги фланкнеш и да ги атакуваш от всички посоки, примерно със зиалоти или зерглини. Обикновено се гледа зиалотите ти/марините ти да са до стената, когато се бият с пюр зерглини. Също е хубаво да си до стена, когато се биеш с ултралиски. Т'ва е общо взето.

 

Аааа аз с ултралиски се бия или с void-ове или с имортали. Всичко друго го правят на салата за отрицателно време.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...