Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Аааа аз с ултралиски се бия или с void-ове или с имортали. Всичко друго го правят на салата за отрицателно време.

 

Това им е идеята :) да дробят дроба на противника на малки дробчета :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Ах! Как мразя Блистеринг, особено с/у зерг! Добре, че пича прекали с опитите за харас с лингчета и не можа да изкара много мути та накрая ми писна и реших просто да контраатакужам и спечелих. Направо счупят ли ми камъните отзад и ми иде да си пиша ГГ-то.

 

Супер, почнаха се - 40 марини, 6 мародера със стим на 10тата минута пред базата ти от 4 реактор ракс - оправяй се...

Link to comment
Share on other sites

Аз на десета минута ще имам бейнлинги, даже със спийд май, ама ти ще имаш ли сторм/колос? Нормално е всеки да се хвърли да копира най-модерните тактики, както беше с рийпърите на Мороу, но малко ще са тези, които могат да извлекат максимума от съответната тактика. Ще видим де, още не съм имал късмета да срещна батальон марини :)

 

 

Междувременно:

 

Formation of a new Stracraft 2 Pro team led by Boxer is imminent.

 

Sources say that Intel is currently in negotiations with Boxer over personal sponsorship and formation of his own pro team. An agreement is expected to be reached soon.

 

According to the source, Intel will sponsor Boxer personally with $180,000 and will also invest in a new Starcraft 2 Pro Team centered on Boxer to the tune of $270,000.

 

Интересно ми е кои зерги ще привлече Боксер.

Link to comment
Share on other sites

То аз имах по фууд малко повече от него - сталкери, зелъти, 1-2 сентрита, но няма значение - за 5 минути идват 60-70 марини, не знам какво трябва да направя. Е да, не играх перфектно и можех да имам 1 имортал или да съм започнал колос или няколко сталкера повече, но в крайна сметка не виждам какво бих могъл да направя освен ако не бях ръшнал за сторм или ДТ.

А и всичко това от 1 база с 1 гас за терана. Определено стим ще трябва да се барне малко.

Link to comment
Share on other sites

Нестиииииий! Искам ZvT финал!

 

Ай стига вече с тая напаст. ЗЕРГ ! :)

 

Преди няколко поста беше задал риторичен въпрос: кое е по-добре 7 зерга от 16 на осминафинала, или 3-ри терана от 4 на полуфинала. А да те питам кое е по-престижно 3 терана на полуфинал или един зерг шампион ? Миналия сезон зерг шампион, стига толкова за 3-4 години напред поне !

Твърдо залагам на Боксер ! ;)

 

Да видим сега какво е научил !

 

 

Еее, браво на зерга обаче. Отличен тайминг и микс. Това искам да питам многоуважаемите зерг юзъри тук - как се спира ? Зерга определено го ПРЕзасилиха.

Сега да видим как се справят шампионите с голямо напрежение.

 

Еее повече очаквах да е овладял ТвсЗ Слеъра, но колкото толкова. Нестий много лош. Добре поне, че не си заложих имуществото. :)

Ако свърши така както почна, ще има EPICCC финал !

 

---

Добре де, тия корейски коментатори как не късат гласни струни от това крещене ?

Link to comment
Share on other sites

Защо не четеш внимателно какво пиша? :) Искам ZvT финал, нищо не съм казал за шампиона, нямам против Фокси да спечели.

 

ДжиДжииииииииииии! Нестий FTW! :) Няма да е загуба с 4:0, вече съм доволен :D

 

Aaaааааа! Жестока игра! Перфектно макро и транзишън! And SO MANY BANELINGS! :D

Link to comment
Share on other sites

ZergBong FTW, уникална игра. Тоя пич няма загубена дори една игра до сега в ГСЛ-а, сега ако направи 4-0 Боксер и направо не знам. Като го гледам пак ми се играе зерг, но като ги пробвам и ми се отиграва :Д

Link to comment
Share on other sites

Просто трябва да е по-настъпателен и агресивен, то ако играеш теран почти нямаш други опции, особено срещу зерг.

Но засега никак не му се отдава.

 

Така като гледам баш към 4:0 отиват нещата :)

Като разправям аз, че Боксър има да тренира не ми вярват. Ей го на... живото доказателство. Фоксър се справяше вчера далеч по-добре.

 

Специално срещу зерг е много назад, за съжаление.

Сега нямам търпение да дойде финала. Тук всичко свърши, въпрос на време само.

Link to comment
Share on other sites

ДжиДжииииииииииии! Нестий FTW! :) Няма да е загуба с 4:0, вече съм доволен :D

Така като гледам баш към 4:0 отиват нещата :)

Като разправям аз, че Боксър има да тренира не ми вярват. Ей го на... живото доказателство. Фоксър се справяше вчера далеч по-добре.

Link to comment
Share on other sites

- Сиренце?

- Не, благодаря, предпочитам МАРИНСКО НАТЮР! :lol:

 

Нестий заслужава да е на финал, ще бъде изключително брутално, ако отпадне при някакъв извратен обрат на съдбата.

Link to comment
Share on other sites

- Сиренце?

- Не, благодаря, предпочитам МАРИНСКО НАТЮР! :lol:

 

Нестий заслужава да е на финал, ще бъде изключително брутално, ако отпадне при някакъв извратен обрат на съдбата.

 

Абе този студен чай, има ли си отбор ?!? Че се отварят места в нов отбор. Да не станат съотборници ?

 

Two base зерг срещу two base теран и то играеш срещу the Emperor himself и биеш почти без затруднения :confused

Айде пак да ми обяснят, че зерга не е OP.

 

 

...Не е как да е 2бейс вс 2 бейс - виж в началото, боксер беше назад от първата минута, така си и остана.

 

Боксър пусна експанда малко след зерга, освен ако не можеш да експандваш преди зерг. :)

Чисто two base зерг срещу two base теран !

 

 

---

Честито на Нестий !

Link to comment
Share on other sites

Incredible Miracle (Losira, MVP)

 

Не е как да е 2бейс вс 2 бейс - виж в началото, боксер беше назад от първата минута, така си и остана.

Link to comment
Share on other sites

Мечтите на всички умряха - няма да има финал Боксер/Фоксер.

 

Поне и фоксер и нести показаха невероятни умения в играта, така че финала се очертава лудница.

 

"Somebody call the doctor, because this guy is siiiiiick!"

Link to comment
Share on other sites

Да биеш SlayerS_BoxeR с 4:0, дори ако се има предвид факта, че Императорът не е на достатъчно високо ниво в момента, си е баш Невероятно Чудо.

 

Нестий изора половината отбор на oGs - Зенио, ДаУинд, МинЧул - разпиля и легендата Боксер, има общо 13 победи и 0 загуби - финалът срещу Боксер Джуниър ще бъде велик! Събота, 13 ноември!

Link to comment
Share on other sites

...Поне и фоксер и нести показаха невероятни умения в играта, така че финала се очертава лудница...

 

А и двамата дойдоха, като че от нищото. И специално ФоксъР имаше най-трудния бракет и пак е на финал! Луд финал ни чака !

 

Ахах бил вече стар, ама решил все пак да опита, и ей го на финал. Браво ! N1

 

За Нестий говоря, това което слушам на интервюто.

 

---

Мисля си какви срещи ми се гледат.

Nestea vs Nada, Kyrix vs Nada и FoxeR vs Neste, ама това последното вече го имам изпълнено. :lol:

Щях да забравя и FoxeR vs BoxeR.

 

---

И една прогноза за финала от сигурен източник: FoxeR vs NesTea => 4:2

Link to comment
Share on other sites

Преразказ на интервюто с Нестий: "Доста пъти съм срещал Фоксер в ладера, наистина е впечатляващ играч. Но ако на финала ще играе агресивно с марини, не се притеснявам. По-добре да намери друг начин, защото това мога да го контрирам!"

 

IT'S ON, BYACH! :)

Link to comment
Share on other sites

Супер, почнаха се - 40 марини, 6 мародера със стим на 10тата минута пред базата ти от 4 реактор ракс - оправяй се...

 

Като пари това е почти същото като 20 зийлота с чардж... от 3 гейта с chronoboost можеш да ги изкараш за същото време. Междувременно 2-3 сентрита с излишния газ. Все си мисля че това един протос ако успее да се усети какво му се готви може да го спре...проблема е да се усети и да изкара charge-a навреме. Ако имаш и 1-2 колоса става ГГ моментално. Трябва да пробвам за колко време се вадят 20 зийлота, кога точно става charge-a и дали 3 гейта биха ми били достатъчни.

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте, че след около пет часа започва най-големият американски турнир досега - MLG Dallas. Този път играчите ще са двойно повече - 128. Някои от новите попълнения са Socke, Fenix, SEN, AllAboutYou, Zelniq, StrifeCro, TLO, Jinro, NAZGUL (собственикът на TeamLiquid), Haypro и не на последно място - HDStarcraft (точно така, другарчето на Хъски от YouTube). Все още няма готов бракет. Надявам се този път да няма технически проблеми, мамка им техническа!

 

Освен това по някое време ще има и два шоумача - DeMuslim vs HasuObs и KiwiKaki vs Tarson.

Link to comment
Share on other sites

Чарджа ми закъсня, а и голяма работа - не можеш да издържиш на два пуша, пък и може да те кайтва като луд цял ден.

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=166588#tloeurope

 

Прав си. Освен това ако има и стим работата се затяга много а той най-вероятно ще има. Даже пробвах - 20 зийлота с чардж + 4 сентрита срещу 40 марина и 3 мародера. Останаха мародерите + 4-5 марина

Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах част от игрите на Боксера срещу чайчето. Не мога да си представя как ще направиш кайтване с марини :О Браво на младежа, чак се разплака като свърши четвъртата игра :]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...