Jump to content
BulForum.com

Коя е най - голямата пакост която сте извършвали ?


Recommended Posts

Аз попринцип си правя пакости на поразия :rolleyes: И ми стана интересно коя е вашата най - голяма пакост :ph34r: Също така ще е забавно да прочетем за вашите подвизи :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Връщам всичко, което казах в другата тема и се отказвам. :lol:

Ваньо, ти си педофил и долен лъжец!

Link to comment
Share on other sites

Лексикон хава?

 

"Пакости" не съм правил от 20 години има няма. :)

 

Я кажи ти, коя е най-голямата "пакост", която си правил/а? :D Сигурен съм, че не ми е само на мен интересно да разбера.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ти имаш ли толкова години?

 

Имам колкото си искам години. Стига разводнява сега, че детето ще се притесни и няма да иска да отговори.

Link to comment
Share on other sites

То какво се разбира под пакост?

 

Иначе...

Да изпревариш 3 тира през насрещното - полицаите да са на банкета от дясната страна (твое дясно) и да не те видят.

Да си покараш в насрещната лента 100-на метра - от Шел до Била, защото иначе трябва да обърнеш чак в Столипиново.

Да оповръщаш на някой леглото и да кажеш, че не си бил ти.

Да пробуташ някаква "готова" психоПАТКА на добър твой познат, щото не ти се тровят нерви, а той не подбира?

 

Ама зависи какво е пакост...

 

__________________________

 

(тази тема след колко време ще се оспами и затвори? 6-7 поста?)

Link to comment
Share on other sites

Да спреш интернета на 50 човека, щото си написал правилната команда, но на грешен терминал брои ли се?

Не, Пешо, не се брои. Нарича се бездарие!

 

П.с. И стига спами темата, тя е на Ваньо и То.

Link to comment
Share on other sites

Понеже единствените, които биха писали онтопик в темата са котора и малкото стенли - да си кажа.

 

Гадине, некадърност! Бездарие е това, което Куельо доказва с писаниците си :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък вместо да направя нов архив съм възстановявал такъв отпреди седмица и безвъзвратно съм изтривал на клиент данните за цяла седмица с 1 грешна команда :)

 

НО не може да се сравнява със search & replace което направи един приятел изтривайки интервалите от сорс кода на ВСИЧКИ ПРОЕКТИ директно на сървъра... но който няма "source control" система...

Link to comment
Share on other sites

Правила съм много гадни пакости .. Като например взех от аптеката презерватив счупих яйце в него и замерих една бабичка :D :woot Или пък когато с една фр в даскало сложихме кошчето на вратата а тя беше леко отворена. Класната влезе и коша като и падна на главата :lol: Беше много весело .. Ето още една гадна пакост :grin: В магазина ни пробутаха развалено кисело мляко. Но после не искаха да ни го сменят. По едно време продавачката излезе и аз взех киселото мляко и омазах всичко - прозорцие, вратата и фрийзера със сладолед :lol: После викаше на майка ми че отглежда едно диване без спирачки ..

Има още мнооооого покости но ме мързи ся да пиша :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

После викаше на майка ми че отглежда едно диване без спирачки ..

 

Като пораснеш още малко ще разбереш, че не е била далеч от истината...дано само и тогава не бъдеш горд/а от тоя факт...:inqn

Link to comment
Share on other sites

Иван не уцели с небивалицата тоя път :D :D :D :D

Ама пък, поне наистина се постара.... Обаче кофти се получава когато настъпиш сам мотиката, която си заложил за някой друг :lol: :lol: :lol:

 

П.с. Обаче скиваш ли го, как се поката гъзарчето !? Само седи и чете... и се прави, че го няма.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...