Jump to content
BulForum.com

Dovolni li ste ot interneta si


BLADE

Mislq che Neta mi e :  

299 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

S neturpenie 4akam da vlezem v EU !!! I togava 6te mahnat vsi4ki free servers .MUXAXAXAXAXAXAXAXAXA nqma da ima WAREZ DATA i takia drugi 6a si kupite DVD i 6a si pusnete HBO MUXAXAXA  :devil  :devil  :devil

Мислиш ли че това ще ми попречи да си намеря най - новия филм или най - новата игра(за пиратски копия говорим)? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Neska opredeleno ne sum dovolen ot neta si.

Za zeliq den mi prekusna 20 puti nai malko....ne mojah da svalq nito 1 film za6toto vruzkata mi s warez prez vremeto kogato imam net e 5-10 k a mnogo 4esto i 0. :(

Datata ne raboti....

Mnogo zle naistina....A ot supporta kazaha che imalo nqkvi remonti v zentura am to seki put taka kazvat :)

Link to comment
Share on other sites

S neturpenie 4akam da vlezem v EU !!! I togava 6te mahnat vsi4ki free servers .MUXAXAXAXAXAXAXAXAXA nqma da ima WAREZ DATA i takia drugi 6a si kupite DVD i 6a si pusnete HBO MUXAXAXA     

 

Дрън дрън та пляс!!!Че няма пиир ту пиир.Аман от диванета :angry1

 

караман за книгите съм много съгласен с тебе:)

 

 

Бтв,писна ми,като правя опит да отварям определени сайтове да ми казва:Достъп отказан.!!!! :angry1

 

ето това е един от сайтовете.Линк

 

А съм с оптичен кабел.Това човешко ли е? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Neta е мноо як , момчета, обаче има един проблем - Тези пичове си правят каквото си искат - ту го има ту го няма. Постоянно се оправдават с някви такива изрази: в момента се прави профилактика еди къде си и ше дойде след "Х" минути. Като тръгнеш да Upload-ваш не е ясно колко време ще го правиш (не говоря за Upload към Warez). изобщо тва е нестабилна работа. Не може да си сигурен какво ще стане. А както знаем липсата на сигурност е 99% несигурност.

Link to comment
Share on other sites

Само дето аз работя в зала.И какво?Да кажа това на клиентите?Нали ще ме удушат!!!

Ако беше у нас -е************ ,ама не е.

Link to comment
Share on other sites

Аве ненормални ли сте?Какви freeta изчезнат, на запад всички доставчици имат такива.Ей братчеда в Канадна на Bell Labs имат съща, ха пиратлъка никога няма да изчезне, защото винаги ще има бедни хорица и тарикати.Май като чета пак ялови мохабети се заформят.Ха-ха.А HBO е в гъза.Ама толкова много, че нямам думи.Сега от септември ще стартира tv1000 със субтитри на български и ще върви свободно без да се иска да има абоната декодер, кабелният оператор не може и да го кодира по собсвено усмотрение, така че HBO бъдещето няма да му е хич розово. :wir

Link to comment
Share on other sites

:love Аз съм си доволен от evrocom.net :wub: . Плащам 18лв на месец и за момента получавам най-доброто което е зя тия пари :D . Тука няма GiGaBIT net. Пък и не ми се дават още пари за инсталационна такса ;) :wacko: .
Link to comment
Share on other sites

:love Аз съм си доволен от evrocom.net :wub:  . Плащам 18лв на месец и за момента получавам най-доброто което е зя тия пари :D . Тука няма GiGaBIT net. Пък и не ми се дават още пари за инсталационна такса ;)  :wacko: .

Ами виж, далеч за 18 лв не са най-добрите скорости. Но пък ги направиха поне постоянни. За което съм много доволен.

Link to comment
Share on other sites

Neta е мноо як , момчета, обаче има един проблем - Тези пичове си правят каквото си искат - ту го има ту го няма. Постоянно се оправдават с някви такива изрази: в момента се прави профилактика еди къде си и ше дойде след "Х" минути. Като тръгнеш да Upload-ваш не е ясно колко време ще го правиш (не говоря за Upload към Warez). изобщо тва е нестабилна работа. Не може да си сигурен какво ще стане. А както знаем липсата на сигурност е 99% несигурност.

TO4no tova e problema...pravqt kakvo si iskat bez da im puka za ni6to.

Az moga da si vadq primerno hlqba s Inet...vsqka ve4er kum 10 da proverqvam statusa na akziii,kompaniii i t.n

Oba4e v4era i dnes neta nikav go nqma....idva spira....idva spira....ne mi otvarq nito 1 site...I opravdanieto e..."mi pofilaktika....nqkva avariq ima..."

A az moga da gubq mnogo pari prez tova vreme no na nikoi ne mu puka.

Pitam az tova li im e support-a na Ek?

TOva li im e proslovutata stabilnost na Ineta prez kabelnata im mreja?

Link to comment
Share on other sites

Az moga da si vadq primerno hlqba s Inet...vsqka ve4er kum 10 da proverqvam statusa na akziii,kompaniii i t.n

 

Ako stabilnostta na i-neta e tolkova zhizneno vazhna za teb, moga samo da ti kazha che sushtestvuvat naeti linii i garantiran dostup. No opredelno cenata nqma da ti se haresa.

Link to comment
Share on other sites

Az nqmam internet ot EK i ne moga da komentiram. Tova, koeto znam, e che v dogovora ti pishe che uslugata ti ne e garantirana, taka che ne vizhdam rezon da se oplakvash.

Link to comment
Share on other sites

....Tova, koeto znam, e che v dogovora ti pishe che uslugata ti ne e garantirana, ....

Абсолютно вярно.Мога само да добавя ПРОЧЕТИ СИ ОТНОВО ДОГОВОРА. Негарантиран означава "и другаде беше казано" от "0" до "ХХХ" кб/с .ХХХ ти е по договор максимално възможната скорост която може да се постигне при твоя тарифен план.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам (не тези дето са на заплата при големия брат ЕК) защо ме убеждавате, че нета си е супер за тая цена, като даже ГБEK(големият брат Евроком кабел) разбра, че не е точно така и си направи паралелна структура - Гигабит-верно, че е от типа духна вятър падна жица но за 18лв получавате неща дето "баламите с модемчетата" и аз в това число, ги вземат за към 50лв :)

То вярно, че наше лошо нема, ама стига глупости. Айде peace и със здраве

P.S. Друг е въпроса дали големия наблюдаващ ме брат (да се слави името му :D ) ще пусне тоз пост :)

Link to comment
Share on other sites

... (не тези дето са на заплата при големия брат ЕК) ...

 

Кои са тези дето са на заплата към Евроком.нет... Щом съм доволен - значи съм на заплата там, така ли? Ми те много бе, тия дето са на заплата там...

Link to comment
Share on other sites

Много се цитира тоя договор..Работите не отиват на добре ;)

 

 

Slagaiki podpisa si na dogovora, ti se suglasqvash s usloviqta mu. Ne vizhdam nishto losho da se citira...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че ясно казах - "Аз искам да попитам (не тези дето са на заплата при големия брат ЕК)..."

 

Прав си, разбира се - не съм в час нещо. Но кои подозираш, че са на заплата в Ек.нет и кое те наведе на тая мисъл?! Мен? Вели? Дриймър? батко32? bl8, groover, The_Devil? Да знаем кои да си мълчат и да не ти отговарят... Понеже не искаш отговора им. Без да си сигурен, че работят в съответната фирма при това. Аз ако ти отговоря сега - ще приемеш ли отговора ми?

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че търсиш някакъв подтекст в поста ми. Идеята ми е, че има нека ги наречем една прослойка, която си умира да хвали нещата както са си не за друго ами защото си е тяхно. Абе идват ми на ум и по груби епитети за тях, но тук не е мястото. Аз лично от края на месеца ще премина от модем към кабел, верно пак еврокомски. Но за 1/2 парички ще имам х2 нет. Не намирам лощо в това хората дето работят за ЕК да го хвалят. В крайна сметка това е техния труд и е логично да го ценят. Даже сериозно бих се разтревожил ако те говореха обратното. Но има в тези 17 странички на тази тема - специално си дадох труд да я изчета цялата- доста хора дето откровенно се "мазнят" и го карат по течението на масовото удобрение. Ами стана много дълго и многословно уви не съм добър, че да пиша кратка/май някой го беше казал ;) / :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...