Jump to content
BulForum.com

Dovolni li ste ot interneta si


BLADE

Mislq che Neta mi e :  

299 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply
slushai veno qj pironi ;)) iskam si ali G AII koi mi go iztri bee az edin pyt shte resha da si svalq neshto po-golqmo a teq vednaga shte go iztriqt slushaite iskam si filma na staroto mu mqsto syshtiq film da e eiiiiiii..... shte me qdosate i shte otida da si go svalq ot syseda za 5 minuti i shte si go zapisha za oshte 10 na disk .... iskam da gledam ali g i filmi ot 40-desette da si prolichi moqta kultura nali taka ??? Kazvam im az iztriite nqkoi drug ot 40-te i slojete novi filmi te mi zeha mi iztriha ALI G maliii sram....

 

PI4 are teia raboti gi pishi v druga tema a? :)

 

A az veche po taia tema se izcherah . . .samo LALA pravim... nishto smisleno. Shteli da uvelichat tva , da namalat onova,,,, katochili kato go napishem neshto shte stane!

Kato pochnem da se mahame ot EK shte ima promiana--- VERVAIITEEEMIIII

Link to comment
Share on other sites

Adi pak bg peeringa padna na 15 k.E kvo staaaaaaa s toq net we.Po4na da mi pisva , vseki den zapo4na da go pravi ......Ne stiga che 30 k e ni6to...ami ti pada oste.Edna pesen q svalqm 10 min!Ako resha da svalqm film maleeeee otide zeliq den.I vse pak ostavam s nadejdata che naistina pravqt nqkvo podobrenie ta zatfa neta nikaf go nqma :)

I ne , nqmam nqkolko Terabaita hard disk , mnogo po malko mi e (20) oba4e e prazen stoto neta e "ultra burz" (za svedeniq ot reklamata na EK po info kanala------>Evrocom . net - ultra burz internet po kabelnata mreja) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Interneta ot peeringa e ujasen ot dosta vreme veche, samo wareza e dobre ;)

 

Остава ни само да си поплачем и това е! Имах проблем преди около 3 месеца с нета . Обадих се сигурно 20 пъти като всеки път свързването си беше изпитание и най-накрая дойдоха и ми сложиха някаква джажа на входа и се родих.

Познай те иначе преди това колко пъти обаче ми обясниха че съм малоумен едва ли не?

 

Иначе както бях чел някъде - за толкова пари толкова! Като всяко нещо в БГ! :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...