Jump to content
BulForum.com

Dovolni li ste ot interneta si


BLADE

Mislq che Neta mi e :  

299 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ако няма екшън то поне ще има адреналин ;)

Самият факт че някой пуска тема "Доволни ли сте от интернета си" и че в нея има толкова постове (макар и 50% безмислени) е достатъчно показателен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Доволни ли сте от интернета си-da zadaljitelno triabva da badem dovolni i naistina sme dovolni.Kato vlezem v evropa shte ni ибът maikata na wareza.Vsi4ko tova deto si teglem filmi i igri za bez pari shte izchezne.Vseki den svaliam igri i gi prashtam na moi priatel v Los Angelis(L.A).Ne zabraviaite 4e tam vsichko se plashta i niama nishto FREE.Nai evtinata igra e okolo 45$.Taka che mislia 4e triabva da se saobraziavame kato kritikuvame.E niakoi shte kajat che nie ne sme v USA no neshtata se promeniat taka 4e.......................................

Link to comment
Share on other sites

Да ама докато влезнем в ЕС има о6те 3 годинки.Пак и няма да ни **** маминката(внимаваи че щи лепнат warm за цинизмите :)) само на нас.

Link to comment
Share on other sites

@vasil088

а ти откъде мисилиш че идва тоя warez- от космоса ли? за тва ли аз имам IRC канали само за warez? Мнооу я че идва точно от там дето е най забранен ;)

Link to comment
Share on other sites

днес примерно цял ден bg peeringa хич го няма, обадих се на 635063..имали проблем с това и до вечерта щели да го оправят. В момента е 12:10 и все още ако изобщо ми тръгне download-a от mp3-bg.com е с 1,5к/с max

Дано утре сутринта всичко да е ОК

Link to comment
Share on other sites

днес свалях international с 45 Kb/s направо пощурях като го видях и не си измислям

Link to comment
Share on other sites

Доволни ли сте от интернета си-da zadaljitelno triabva da badem dovolni i naistina sme dovolni.Kato vlezem v evropa shte ni ибът maikata na wareza.Vsi4ko tova deto si teglem filmi i igri za bez pari shte izchezne.Vseki den svaliam igri i gi prashtam na moi priatel v Los Angelis(L.A).Ne zabraviaite 4e tam vsichko se plashta i niama nishto FREE.Nai evtinata igra e okolo 45$.Taka che mislia 4e triabva da se saobraziavame kato kritikuvame.E niakoi shte kajat che nie ne sme v USA no neshtata se promeniat taka 4e.......................................

"шъ знайш"

Link to comment
Share on other sites

Аре някой модератор да затвори темата, че да не се почнат пак тъпите спорове ...

 

 

 

и какъв е смисъла да се затваря?

нали някой ще я напише пак...

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно кога ще се въведат най-новите скорости на интернет за които Veno говореше.Не че съм от нетърпеливите ,но просто вчера на вратата намерих бележка на която пишеше "Гигабит нет , и-нет за 18 лв ,128-256 интер и 100 локал и т.н...".Вече си мисля дали има смисъл да ползвам Евроком като и Гигабит ми предлагат същия warez сървър но с по висока скорост но на по ниска цена?

 

Veno кажи дати и скорости ако можеш ,че мойте хора вече драпат към този Гигабит нет!!!

Link to comment
Share on other sites

Ami gigabit e ek...so i da idesh pri tqh :) ....men me interesuva toq localen koga she go opravqt...Ot sumati vreme mi e 15-20 k vmesto 30.A uveli4enie? :)

Neska e pod 10 :(

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ползвам тази тема вместо да търся или да отварям нова - днеска установих, че ми било сменено ИП-то, установих го след няколко часа бърникане наляво надясно и най-накрая звъннах на съпорта и след като си казах моето много учудено ме поправи и ми каза, че при него е друго и ИП се сменяло само при смяна на тарифата. За постоянно ли са тези неща ?

 

[EDIT] : сега забелязах и че от време на време лампичката "онлайн" или не свети или премигва и аналогично нямам нет тогава, ама тва за десетина секудни само ...

Link to comment
Share on other sites

Ot kakto Evrocom v Plovdiv sa pusnali I-net az polzvam.

Za vremeto, ot koeto polzvam sam SUPER dovolen

za 3 god samo vednaj mi se naloji da zvannq na support-a prosto si bqsh zabravil da platq neta i analogichno go bqsh OFF

 

Moga samo da kaja edno .... Interneta na Evrocom e SUPER !!!

kojto ne e dovolen ima drugi ISP-ta.

 

Za sajaleni skoro ste mi se naloji da go OFF no tova e riska ot jiveene i rabota v drug grad.

 

pozdravi na all ot Evrocom :)

Link to comment
Share on other sites

Не може да ни забранат warez. Може дата, арена, мп3-бг, но не и warez, щото е локален. Поне така си мисля  ;)

 

Napravi edin tracert na warez.ru i vish prez kade minava i kade se namira .

Za interneta ima oste kakvo da se napravi da dochakame uvelichenieto na skorostite i da vidim koi e po dobre.

Link to comment
Share on other sites

Napravi edin tracert na warez.ru i vish prez kade minava i kade se namira .

Za interneta ima oste kakvo da se napravi da dochakame uvelichenieto na skorostite i da vidim koi e po dobre.

мдааа tracert е хубаво нещо обаче има разлика между TCP и ICMP протоколите ;) , в случая не е от особено значение от къде ти върви pinga :P

Link to comment
Share on other sites

Skromnoto mi mnenie,a i ne samo moeto e 4e neta e varha

no neka EVROKOM otpusnat pove4e LOKALEN na vsi4ki

i togava naistina 6te e TREPA4 :punk :punk :punk :punk :punk

 

Napravi edin tracert na warez.ru i vish prez kade minava i kade se namira .

Za interneta ima oste kakvo da se napravi da dochakame uvelichenieto na skorostite i da vidim koi e po dobre.

 

Molia obiasnete na neprosvetenite

KADE SE namira warez>ru

blagodaria predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Утре явно ще се звъни на съпорта .. два дена подред само вечер интернета е ползваем. През другото време отнема между 30 и 60 минути проверка на поща в abv, а за международен не смея и да мечтая. Гадна работа, явно пак ще трябва да намилам на съпорта ;)

Link to comment
Share on other sites

Ot kakto Evrocom v Plovdiv sa pusnali I-net az polzvam.

Za vremeto, ot koeto polzvam sam SUPER dovolen

za 3 god samo vednaj mi se naloji da zvannq na support-a prosto si bqsh zabravil da platq neta i analogichno go bqsh OFF

 

Moga samo da kaja edno .... Interneta na Evrocom e SUPER !!!

kojto ne e dovolen ima drugi ISP-ta.

 

Za sajaleni skoro ste mi se naloji da go OFF no tova e riska ot jiveene i rabota v drug grad.

 

pozdravi na all ot Evrocom  :)

Първо здравей "беше се потопил някъде" и второ....абе приятелю....ами то и в София има ЕК ;) .

Link to comment
Share on other sites

mi az puk do kolkoto znam si4ki drugi LAN-dostav4ici imat po dobri skorosti na sushtite ceni. edinstvenite predimstva na evrocom sa: po-dobra poddrajka(blagodarenie na po-visokite ceni), po-golqm localen server sus poveche potrebiteli da ka4vat(ma kuf e smisala kat vrazkite sa v kb a ne v mb)

 

edimstvenata prichina da ne si smenq dostav4ika e che ne mi se zanimava i ne mi se davat nqkvi pari za prekarvane na LAN, puk ne mi e 4ak tolkova vajno da mi e malko po burz neta ,edinstveno filmite mnogo vreme gi svalqm

 

mislq che nqma smisal da si govorim kolko qki sa evrocom kato znaem che lipsata na konkurenciq vinagi oshtetqva potrebitelq

 

vse pak osnovnata mi kritika e kum localniq - mislq che "+" tarifite moje da se vdigne oshte(naprimer da se udvoi), a na ostanalite da se dobavi skorost okolo 4xmejdunaroden za locale i 2x za bg-peering spored men taka shte e spravedlivo vse pak localniq dostup ne im struva nishto na evrokom za razlika ot mejdunarodniq i na praktika te realizirat nai-golqma pe4lba imenno ot negov momenta

 

znam che tozi post nqma da promeni nishto no pone se nadqvam 4ast ot potrebitelite da se osvedomqt i da imat po kriti4na precenka, vse pak vie plashtate i ako ima vazmojnost za podobrenie a vie ne se oplakvate i ne go iskate nqma da vi go dadat

 

tova e moeto mnenie po vaprosa moje i nqkoi da e izrazil podobno mnenie no ne sum 4el vsi4kite post-ove nqmam mnogo vreme

Link to comment
Share on other sites

Да бе пука им - нали ти прибират парите.

Като не ти харесва - айде аут.

Ще додат нови балъци.

Проблема в България е точно такъв , че на никой не му пука за клиента (макар че ти ги храниш).

В общи лиини клиента е овца която е за стрижене.

  :devil

:beerchug :beerchug :beerchug :beerchug

Dano v novite im uslugi figurira tarifa podobna na:

FTP - Skorost dostatuchna za gledane na filmi online

Peering - 64 kb/s

International - 16 kb/s

I vsichko tova da ne nadvishava 100 lv s vkluchena taksa za kabelna televizia.

:lol: :lol: Ахахаха само така пич ;>

По темата:

Един беше казал "Колкото толкова"

Е верно дерат кожите ЕК но това си е нормално за монопола.Ако вие бяхте на мястото на боса какво щяхте да направите?Да смъкнете цените и да не си купите новото Мерцедесче?:> Не се излагайте моля ви кой в България ще се навие да ти дава пари безплатно...е то постепенно ще се дигат скоростите цените ще падат(да не забравяме че сме в България :>)

А така и така сме станали нахални аз викам да ми дигнете скоростта на uploada в дата.бг ахаха че ми трябва много спешно само за 3 месеца :>

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...