Jump to content
BulForum.com

Dovolni li ste ot interneta si


BLADE

Mislq che Neta mi e :  

299 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ами Вели като има недоволни почва да се цитира "задната вратичка" на ЕК а това не е добре,значи нещо накуцва (а дано не счупят крак),никой който се е подписвал,не го прави със съзнанието че нета ще му е 0-ххх (а дано да се случва само като правят профилактика) А ако се случва често, хората се чувстват прецакани..Аз лично хич не обичам да съм прецакан,а ВИЕ ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Договора е "задна вратичка"?!? Когато аз го подписвах, прочетох го изключително внимателно. И не съм си правил илюзии - бе то така пише, ама няма да е така... Това е документ все пак.

Link to comment
Share on other sites

Договора е "задна вратичка"?!? Когато аз го подписвах, прочетох го изключително внимателно. И не съм си правил илюзии - бе то така пише, ама няма да е така... Това е документ все пак.

 

off/

Абе аз си спомням как навремето в договора за кабелната пишеше 3.6 $ ако не се лъжа (беше отдавна) на месец (плаща се в лева) и за известно време беше толкова ама като взеха да дигат таксата и стигна двойно без на никой да му пука какво пише в договора. ;)

off/

Link to comment
Share on other sites

А значи тогава не сте си мислели, че то така си пише, ама няма да е така? Искаш като пише 3,6 долара - толкова да е, нали? Е как тогава искаш като пише негарантиран, да е гарантиран?! В единия случай едно ни си мислим, в другия друго... Интересно.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако ЕК заприлича на ланките-тука има тука нема,и постояно ми натяквате :погледни си договора: за кво да стоя при вас ?? За същите пари ще имам по добър скапан нет..И едва ли щеше да подпишеш ако беше така ;)

Аре стига че почнахме да си говорим тинтири-минтири :)

Link to comment
Share on other sites

Колеги юзъри искам да се обърна към вас и по точно към тези които са гласували за отрициателните отговри в темата. Не си правете илюзии че всичко което получавате на сребърен поднос ще бъде винаги пред вас. Представяли ли сте какво ще правите без всички тези Free BG Servers? Колко от вас ще могат да се "докопат" до нещата който сега получават от въздуха? Аз съм минавал по този път и мога да ви кажа, че ще се почувствате в друга вселена. За това съвета ми към вас е - Вие получавате това за което сте се договорили, а не това което искате и все пак това което получавате е доста повече от колкото много от вас заслужават. Не бъдете нахални.

Знам че сега ще започнат нападките срещу мен, но аз не съм човека който може да отвърне. Затова приемам всякакъв вид обиди и човешка простащина.

За тези които ме познават знаят защо такова внимание обръщам на темата и защо се отнасям така към нея. И отново казвам макар и да се повтарям или потретвам - бъдете благодарни за това което получавате и не го приемаите за даденост...

Link to comment
Share on other sites

@Veli choveka koito kaza za 4estoto zitirane na dogovora e absolutno prav.Vse pak che sum go podpisal ne ozna4ava che mogat da te durjat sumati vreme bez net nali?A i ne e pravilno , ne e pe4elivshata strategiq za EK da se pozovavat na dogovora po kakavto i da e povod.

Zitiraneto na dogovora napodobqva do bolka poznatiq izturkan laf "mi kat ne te kefi hoi se grumnesh , sire4 idi pri drug" :)

 

@Se2Ker e dobre de , ne moga da sum blagodaren na EK za tva che ima data ili arena.bg

Ne moga da ne priema ne6to koeto mi e obe6tano za dadenost.

Ako vsi4ki si mul4aha i se praveha na dovolni sega steshe da si svalqsh s 4 k mejdunaroden na D+ , nqmashe da ti zavishavat localniq....Iskai za da ti dadat.

 

Btw gigi d'agostino r0x :)

Link to comment
Share on other sites

Ako vsi4ki si mul4aha i se praveha na dovolni sega steshe da si svalqsh s 4 k mejdunaroden na D+ , nqmashe da ti zavishavat localniq....Iskai za da ti dadat.

Абсолютно съм съгласен с теб, но всичко трябва да си има мярка, а това не е първата и няма да е последната тема от този характер. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм. Мисля че 6:1 или 7:1 е твърде много ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам (не тези дето са на заплата при големия брат ЕК) ...

паралелна структура - Гигабит-верно, че е от типа духна вятър падна жица но за 18лв получавате неща дето "баламите с модемчетата" и аз в това число, ги вземат за към 50лв :)

не знам кои са на заплата в ЕК ама по скоро кой на каква "далавера" е ;) , ще е интересно който казва дали е доволен или не да уточнява на каква тарифа това и кой всъщност му плаща нет-а, то и аз ще съм доволен ако съм на оптика в някой офис или зала и друг плаща

 

пък за тая lan-ka явно ние с модемчетата сме яко прецакани, с такава фирмена политика ЕК много ми паднаха в очите :angry:

Link to comment
Share on other sites

пък за тая lan-ka явно ние с модемчетата сме яко прецакани, с такава фирмена политика ЕК много ми паднаха в очите :angry:

 

И на мен ми паднаха в очите.Бях на достъпна+ 9 месеца,сега минах на достъпна и чакам с нетърпение да дойдат до нашия блок.Баси набутката.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам (не тези дето са на заплата при големия брат ЕК) защо ме убеждавате, че нета си е супер за тая цена, като даже ГБEK(големият брат Евроком кабел) разбра, че не е точно така и си направи паралелна структура - Гигабит-верно, че е от типа духна вятър падна жица но за 18лв получавате неща дето "баламите с модемчетата" и аз в това число, ги вземат за към 50лв :)

То вярно, че наше лошо нема, ама стига глупости.  Айде peace и със здраве

P.S. Друг е въпроса дали големия наблюдаващ ме брат (да се слави името му :D ) ще пусне тоз пост :)

пич не че нещо ама Гигабит изобщо не са от типа духне ветър падне жица ... мрежите както казах в темата за Гигабит са под земята .. пак се замисли какъв тип мрежи са !?

Link to comment
Share on other sites

не знам кои са на заплата в ЕК ама по скоро кой на каква "далавера" е ;) , ще е интересно който казва дали е доволен или не да уточнява на каква тарифа това и кой всъщност му плаща нет-а, то и аз ще съм доволен ако съм на оптика в някой офис или зала и друг плаща

 

пък за тая lan-ka явно ние с модемчетата сме яко прецакани, с такава фирмена политика ЕК много ми паднаха в очите :angry:

То по тая логика всички дето са недоволни трябва да са хора на лангейм, нетвизио, бтк и останалите пловдивски доставчици.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer имам въпрос към тебе специално.Някъде преди 2-3 дни пак бях писал по тоя проблем.Аз съм на оптичен кабел(в инет зала)-нормално ли е трафикът ми да падне дотолкова,че да си е чиста 100% нула?При положение,че в квартала няма поправки на линиите,няма горели ретранслатори и не е имало буря?

На какво се дължи това?

:angry: :confused

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай не би трябвало да е нормално, независимо каква е услугата. Трябва съппорта да каже, защото аз не работя във фирмата и не знам подробности за този случай.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря.Гореизброените неща бяха част от причините с които те се оправдаха.

Link to comment
Share on other sites

Но на практика ти няма как да знаеш дали нещо се прави и КЪДЕ се прави. Това, че не го виждаш не значи, че няма нещо, което се поправя в момента. Такива неща както могат да се правят remote, така и на място.

 

Ако някой от support-а сметнете, че не прави достатъчно усилия за да ви обясни или помогне питайте за името и го пишете на Вено. Не става дума обаче за неща, които са ви казани, но не ги вярвате...

 

И бтв, те не се оправдават - просто ви казват какво е състоянието и къде е вашият проблем в случая (или техният). По-добре ли е да ви кажат "не знам" вместо да ви обяснят, че има проблем и къде е той?

Link to comment
Share on other sites

Kato gledam kolko gluposti sa izpisani moga da kaja kucheto si lae kervana si vyrvi. Ne moga da razbera tiq deto se oplakvat kato imate izbor zashto ne se vyzpolzvate ot nego? Nqma smisyl da pishete gluposti i da pluete po hora koito hem ne rabotata za EK hem ni ugajdat na nas userite. Taka che pyrvo proverqvaite ili pitaite sled tova pishete i pravete izvodi.

Link to comment
Share on other sites

Drebnia...takiva postove kato tvoq gi ima mnogo....ima li kapka smisal da kajesh ne6to koeto e kazano ve4e za stoten put?

 

Horata si izlagat problemiete , tursqt pomo6t,resheniq ,davat mnenieto si , spori se po nai razli4ni aspekti na problema.

MI kato ne ti haresva kakvo se pishe nedei go 4eti :) (analogi4no s tvoito)

Link to comment
Share on other sites

Не сам грамотен по вапроса, но в дата-та пишеше за изграждането на някаква нова мрежа с достап до интернет 1 гигабит. Не сам компетентен по темата и искам да ви попитам за вашето мнение. Благодаря!!! :)

Link to comment
Share on other sites

SHARK btk se e zaela s tozi proekt.

Zenite obe6tavat da sa niski , skorosta mnogo visoka , no vsi4ko s vremeto si.Nqma da e skoro.

Nqma da se iziskva potrebitelq da zakupuva kakvito i da e suorajeniq :)

Mislq che shte si struva no btk sa mnogo al4ni btw :)

Link to comment
Share on other sites

Drebnia...takiva postove kato tvoq gi ima mnogo....ima li kapka smisal da kajesh ne6to koeto e kazano ve4e za stoten put?

 

Horata si izlagat problemiete , tursqt pomo6t,resheniq ,davat mnenieto si , spori se po nai razli4ni aspekti na problema.

MI kato ne ti haresva kakvo se pishe nedei go 4eti  :) (analogi4no s tvoito)

Az dosega ne vidqh izlojen problem a samo mrynkane i nedovolstvane. A za tova che povtraqrqm shte ti kaja che ima nujda na mnogo ot potrbitelite da se povtarq zashtoto zabravqt koi hora im davat neshta koito te poluchvat ot nishtoto.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...