Jump to content
BulForum.com

Презервативи


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Направо падам като чета как сравнявате презервативите по цена... Ако твърдите че не е все тая дали ще дадеш 1.50 или 3 лв. ще ви кажа че имате много по-сериозен проблем от презервативите...

Link to comment
Share on other sites

Lifestyle,Durex са много добре,макар че аз не откривам голяма разлика между тях.Сега много на мода са и United colors of Beneton,които в действителнбост също са много добри.

Link to comment
Share on other sites

И кво? Искате да ми кажете че е все едно дали даваш 2.70лв или 25ст. - ефекта е същия? Ми то тогава тея компании LifeStyles, Durex, SportEX - няма да съществуват! Аз лично ползвам LifeStyles ултра тънки (тея сивите) и въпреки че са тънки - до сега не ми се е късал, докато тея от 25ст. ги продават с фабрични дефекти и т.н. ( мислите ли че ги мерят за дефекти?) Да не говорим, че като се вгледаш в разпънат си личи ръба от ютията! :D

 

3dfx - Ще ни удостоиш ли с разяснение какъв тогава ни е проблема? За теб все тая ли е? Ми ти като ходиш в тоалетна на заведение 2лв. ли оставяш? Само ще ти кажа, че щом има разлика в цената - има разлика и в качеството!

 

Karaman, защо трябва да се консултираме с гинеколог за без? :blink:

Аз бая съм бил с мойта приятелка без и после докато и дойде - спек! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не трябва да се скъпите за левче. Иначе рискувате после да давате 12 лева за Постинор, да не говорим ако се стигне до по-неприятни последици...

Link to comment
Share on other sites

Както казва един приятел, аз повече от 20 стотинки за е*ане (кондом) не давам. :] Прав е човека, ако момичето иска, то да си вземе better :] С ютия ли незнам си с кфото ги правят, проблеми не съм имал c One Touch.

Link to comment
Share on other sites

abe hora v skapite po princip ima i preparat koito ubiva spermatozoidite taka 4e kvoto da si govorim izpolzvaite skapite. Pak i ne e**6 nqkva prostitutka a priqelkata si i bi trqbvalo malko ili mnogo da vnimava6 za nqkoi fal

 

durex

Link to comment
Share on other sites

abe hora v skapite po princip ima i preparat koito ubiva spermatozoidite taka 4e kvoto da si govorim izpolzvaite skapite. Pak i ne e**6 nqkva prostitutka a priqelkata si i bi trqbvalo malko ili mnogo da vnimava6 za nqkoi fal

 

durex

Не във всички има nonoxynol-9. Това че е durex или друго, не ти гарантира. Просто си има модели и на опаковката си пише дали го съдържат.

Аз лично икономии от такова нещо вече не правя, защото заплатих с няколко побелели косъма и 12 лева за постинора който беше споменат по-горе. Сега ползвам durex и проблеми с тях съм нямал. Смешно е да се гъбъркате с другите, защото не са се спрели на вашия избор. Имат друга логика и по друг начин действат. Нали затова е разнообразието на пазара.

 

ПС: Да не забравяме, че това дали кондома струва 20ст или 1 лев няма никакво значение, когато се употребява неправилно.

 

Пожелавам ви приятен и безавариен секс :)

Link to comment
Share on other sites

Lifestyles - ultra thin!

 

Заставам твърдо зад Sandman!

Цената определя качеството, а това да спестявате от презервативи ми се вижда абсурдно!

Link to comment
Share on other sites

Абе то ако си си майстор и без презерватив ще го правиш. А колкото до приятелката ти , ако си имате вяра и традиции в леглото, нищо не пречи да го правите без презерватив.

Link to comment
Share on other sites

Аз от както съм възмъжал така да се каже съм си свикнал с Durex-ultra thin и не мисля, че като копувам по скъпи това е снобарщина просто те ми харесват.....Аз съм на принципа като е гарга да е рошава ......

Link to comment
Share on other sites

Lifestyles - ultra thin! - Правилно! Докато в къщи се ползваха такива неща, само на Lifestyles карахме!

Само внимавайте като купувате, че стават грешки. Аз веднъж на пияна глава се оказа, че съм купил някакви фосфоресциращи. И като се оказа, че оная ми работа свети в тъмното, почна се един смях, и цялата еротика в ситуацията отиде по дяволите. Та такива работи ...

Link to comment
Share on other sites

Ем кат праите секс веднъж на 3 месеца купувайте кондоми от 4 лева  B)

То по тая малоумна логика следва,че тея,дето карат Мерцедес,шофират по-малко от тези,които карат Лада.И двете коли возят,ама едната е по-скъпа,нали?Просто има хора,които за едно и също нещо предпочитат по-скъпото,защото в повечето случаи цената значи качество.Има хора,които пият Кока Кола и такива,които предпочитат Кока Кола във вид на разтворимо степче:)Амаа нее,ти ползваш one touch и се величаеш с това сякаш го правиш през час и ще ти дойде много да си купуваш по 24 кондома на ден от скъпите:)Хората имат пари,преценили са и ги дават...ти нямаш,или си преценил да минеш по-тънко и това е.Няма лош в случая,както ти се опитваш да изкараш.Всеки според възможностите и преценките си...

И кво? Искате да ми кажете че е все едно дали даваш 2.70лв или 25ст. - ефекта е същия? Ми то тогава тея компании LifeStyles, Durex, SportEX - няма да съществуват!

sandman...го е казал:)

Link to comment
Share on other sites

Ем кат праите секс веднъж на 3 месеца купувайте кондоми от 4 лева  B)

Ех че си оптимист. Де да бяха 3 месеца!!! На 3 години веднъж. С приятелката ми разбираме кога е дошло времето по положението на звездите. Когато настъпи свещения час изкарваме прашасалото сандъче (то се отваря с 2 ключа - единият е в мен и другия в приятелката ми) с безценните три кондома за 2.9лв. и с със специален ритуал отваряме единия. Усещаме невероятна болка в областта на джобовете, но я понасяме, защото през същото време отдаваме почест на бога Durex като му се молим. След като приключим, завързваме го и му се наслаждаваме 3 дена и поднасяме пред него цветя, плодове и палим свещи. След това сме пак в очакване на момента след 3 години....

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

То по тая малоумна логика следва,че тея,дето карат Мерцедес,шофират по-малко от тези,които карат Лада.И двете коли возят,ама едната е по-скъпа,нали?

 

При условие че ще возиш картофи на село, коя би избрал, или тук немалоумната логика няма отговор?

 

@Feyz: мн сте я закъсали тогава.

 

Когато почнат жените да купуват кондоми, тогава може да си говорим :]

Link to comment
Share on other sites

При условие че ще возиш картофи на село, коя би избрал, или тук немалоумната логика няма отговор?

А ти при условие,че ще го правиш с ръката си какъв кондом би избрал?А ако ходиш на гости на съседа от долния етаж коя кола би избрал?Като ми излизаш с частни случаи...така да бъде...

Link to comment
Share on other sites

При условие че ще возиш картофи на село, коя би избрал, или тук немалоумната логика няма отговор?

 

@Feyz: мн сте я закъсали тогава.

 

Когато почнат жените да купуват кондоми, тогава може да си говорим :]

 

Maina ti kartofi li klati6 ili priqtelkata si? :blink: Po tvoita logika, vse ti e taq dali 6te zabremenee momi4eto ili ne, to da si misli.Puk i dali 6te lepne6 ne6to, kwo ot twa, nali ti e kef sega, puk posle kato nikoi ne iska da te dokosne 6toto si bolen "leko" ot SPIN, vse taq a? A i ot kude si tolkowa siguren, 4e momi4eto s koeto si ne e lepnalo ne6to ot nqkoi drug :confused A ve4e, ako si ima6 seriozna priqtelka, kakto bqha kazali nqkoi po gore, purvo ginekolog, posle protivoza4atu4ni i nakraq kefa bez prezarwativ :punk

Link to comment
Share on other sites

Хм, за всеки влак си има пътници.

Който му е кеф да си ползва евтините капути, аз им нямам вяра след като един ми се скъса още докато го слагах.Нямам навика да го вадя да проверявам дали е здрав презерватива, та да не стане така да свърша, хоп ,постинор...

На месец давам 15-20 лева за кондоми, но поне ми е мирна главата.

Купувам си лаифстайлс със ребърцата, защото приятелката ми ги харесва. Или пък дюрекс с лидокаин :)

 

Между другото един презерватив може да има токова малки дупчици, че да са невидими с просто око и да не се скъса при акта. Ха сега познайте при кои е по-вероятно това да стане ?

Link to comment
Share on other sites

DUREX да не би да не могат да се скъсат? Вярно, може вероятността да е по-малка, но я има. И докато не направят 100% safe презерватив, агитирам - NO SEX :)

Както казаха в един филм : "Момичета, не правете секс, ще забременеете и ще умрете" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...