Jump to content
BulForum.com

Презервативи


Recommended Posts

Мии грешно го правиш.Дори и да усетиш,че идва "влака" и извадиш "композицията" от "релсите" пак може да има изтичане на "пътници".Ако знаеш само колко много са забременили партньорките си по този начин,мислейки,че перфектно владеят,знаят и контролират разписанието на "влака".Точно за това ми се струва безмислено слагането на гумата при втория път в твоя случай...

 

п.с.И после...защо имало много аборти?Ми...ето защо...

Хихи, това беше много развеселяващо :) И по мое мнение вярно. Особено това за преждевременното изтичане на "пътници". Някакси се губи идеята за предпазване, ако единия път си без, другия с.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
@w00x kvi sa teq gluposti deto pi6e6?1viq put,2riq put ne znam si kvo...ako produljava6 taka ne se sumnqvam skoro da si tatko  :lol:  :bgrin:

 

не се съмняваш скоро да съм татко? като са ти глупости карай с по 2 презерватива и тва е. аз не карам никой да го прави. само споделям опит. преждевременно изтичане знам че има.... затова се стяга мускул, затова се притиска и канал. ясно че така не може да се подсигури 100%, но след като го очакваш... то няма достатъчно време да изкочат тия пътници от влака особено при притиснат канал. аз споделям мнение.. и като се замислите... защо пък да няма втория път смисъл? пак ли трябва да се контролираш? при по-продължителен акт могат да излезат повече отколкото при 2-3 "хода". не е ли така? или щом първия път съм рискувал.. давай и втория. ми то по тая логика... 1 път месечно ако си го направил без презерватив.. до следващия менструален цикъл все без трябва да караш. ако дойде.. хубаво.. ако не... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Kreideiky отново оцвети сивото ежедневие...хохохо

и разби битовите ни разговори на пух и прах :D :D

 

...put on your red shoes and dance the blues... :P

Link to comment
Share on other sites

Мда презервативите са хубаво нещо няма спор, Дурекс са си скъпички, ам като ми трябват по три на нощ какво да правя??? Трябва да ограбя банката пред нас сигурно. За сигурноста не знам и те се късат и то доста. За ширината след 20- тата минута стягат много, това е за всички презервативи. За влажноста ами постарайте се момичето да помогне тук. За дължината още не съм го развивал до края :)).

 

Приятелката ми ползва контрацептиви след като три пъти се скъса презерватива. Сега се гушкаме когато както си искаме.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...