Jump to content
BulForum.com

Презервативи


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
az izpolzvam samo SPORT TEX za6toto sa po golemi i sa po 6iroki.XXL sa. ako me eazbirate kakvo iskam da kaja. drugite mi sa malki.vie se se6taite :rolleyes:

хехе... тва не го знаех... и аз само такива ползвам :) хм... и са ми тамън ... хубава работа. :)

Link to comment
Share on other sites

Stegnete se malko we Minkovci.Tuka kompleksi li izbivate a...S tiq metro 4anti na centralna gara ako ima s kakvo da gi zapulnite aei zapomni!!! VERE MERE KARA PAR4E MOM4E OBADI MI GO EDNA TURKINQ NA KOQTO I 66...............AN AE.

 

Sportex za analni prikliu4eniq

Link to comment
Share on other sites

VERE MERE KARA PAR4E MOM4E OBADI MI GO EDNA TURKINQ NA KOQTO I 66...............AN AE.

е бати... кво пише тука бе? някой разшифрова ли тоя древен код? аз разбирам само : " **** **** **** парче момче обади ми го една туркиня на която * ******** **.

Link to comment
Share on other sites

Свирка е кондом????/

Да не би да имаш нещо против да ти сложат кондома с устни и после да се позаплеснат малко?!?

Link to comment
Share on other sites

Най добрите и по джоба презервативи са СПОРТЕКС.Пък и доста време карам с тях

и съм много доволен пък и не са ме издънили.

Link to comment
Share on other sites

Имало едно време, ама бая отдавна, един млад момък на име Zerghathul, на който му се наложило да ползва презерватив...И той избрал SPORTEX!!

 

p.s. За всички, които не отбират от чувство за хумор+малко ирония - онова с пазарските чанти беше БАЗИК!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ха- ха... Който ползва Дюрекс или е твърде богат, или прави малко секс, но се гордее с него...

Link to comment
Share on other sites

Цена/Качество, дори и без цена само по качество SPORTEX!

Ползвал съм какви ли не марки като почнеш от онези китайските в тънкото пакетче с червените надписи през Kama Sutra до Life Styles и Durex и смело мога да споделя че SPORTEX са просто чудесни. Но най-хубаво си е без :)

Link to comment
Share on other sites

Така е без капут си е най-добре.А иначе ползвам квит ми паднат,важното е да са с аромат на якода(не знам защо но жените с които съм бил ги кефат).Като ти заговори някоя яка мадама за секс и волканизирана гума да имаш под ръка пак става :rolleyes: ....

Link to comment
Share on other sites

gecata, "волканизираната гума" оставям за теб...

 

И както вече някои споменават- без презерватив си е без презерватив. Но това става само в една дълга връзка, след консултация с гинеколог.

Link to comment
Share on other sites

Дюрекс Екстра Сейф модела, в тъмно синята опаковка. Скъпи са, ама другите много ми стягат  :angry:  и се разваля кефа.

 

 

Ъъъ на мен пък Дюрекс ми стягат. Даже един ми се скъса и от тогава не ги ползвам.

Според мен Лайвстайлс са най-удобни и здрави. Също и Спортекс, но много смазка им слагат деа :)

Link to comment
Share on other sites

bratia i sestri moga da vi kaja samo 4e bez kapyt e nai-toplo,nai-vlajno,nai-tiasno...  opitaite sami :ph34r:  :ph34r:

Най-тясно, ОК ;) . Като я сложиш тая гума деба много широко става B) . Без презерватив... вие за сексуално образование чували ли сте???

Link to comment
Share on other sites

Az sym polzval mnogo i v kraina smetka nikoga ne se e kysal prezervativa, edinstvenoto neudobno bqha nqkakvi NONAME koito stqgaha, s drugo kakvoto sym probval (Durex, Lifestyles, Vitalis ...) vse e dobre, ama da sa aromatizirani :)

No bez si e bez - i da pravish bez prezervativ ne znachi da nqmash sexualno obrazovanie, a prosto da imash dylga vryzka. Pone men me ustroiva i sym se primiril s riskovete.

 

P.S> Nai-qkiq prezervativ koito sym polzval taka i ne razbrah kakyv beshe :) Beshe "Violet" ili neshto takova, no beshe qko :)

Link to comment
Share on other sites

Най-широкият Дюрекс е Екстра Сейф - 54мм, другите модели са им 52 мм номинален диаметър.

 

Лайф Стайлс на мен ми теснеят, а Спортекс много бързо изсъхват, според моите наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

eei,kvo gi hvalite teq Sprotex. Po-smotani prezervativi ot teq prosto nqma-super suhi sa-burzo izsuhvat i sa mnogo debeli.

Az go pravq vseki den s Durex ili Life-styles v nai-lo6iq slu4ai. E,malko povliqvat na finansiite,noo predpo4itam vsi4ko da e ka4estveno.I bez tova Durex sa si nai-dobrite. A samo tezi koito ne pravqt nikakuv sex mogat da govorqt,4e nqma razlika mejdu Durex,Sportex,One touch... -tva sa pulni gluposti-ako pravite sex 1 put v meseca moje da vi e vse edno koi izpolzvate,no tva si e li4no va6 problem.

I v kraina smetka bez kaput si e nai-qko! :)

Link to comment
Share on other sites

Правиш го всеки ден с Durex-е хубава заплата имаш.Ама направо си МастърЕбач.Ние неразбиращите ще продължим да си правим секс с Уан тач,пък ако ще да е веднъж в годинат6а :wir

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...