Jump to content
BulForum.com

Презервативи


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
Искам да ви питам какви презервативи ползвате(като марка).Абе не е ли все едно дали си взимаш Дюрекс или Уан Тач от 25 ст.В смисъл мисля си ,че вероятността да се скъсат е еднакакво голяма/малка-не мисля,че по-евтините кондоми са по-некачествени,защото ако беше така нямаше да ги пускат на пазара въобще..

 

В нашата аптека са по 18 стотинки :]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
тези дето са разни релефни и тем подобни глупости са пълна простотия

Daje dosta 4esto mi se slu4va da draznqt i da predizvikvat vuzpalenie u momi4eto pri po-dulug sex-za tova ne gi odobrqvam.

Ina4e DUREX i Life Styles sa nai-dobrite.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете, колко е срока на годност на един презерватив?

На всеки презерватив трябва да пише дата на производство срок на годност. Това е задължително!

 

п.п. Кофти е да стои годинка, но какво да се прави... Случва се и на най-добрите! Ти поне имаш само един... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ползвал съм и Durex, Lifestyles и Vitalis - късали са ми се и от трите. После пробвах SPORTEX, и оттогава (преди 5-6 години) съм си само с тях и нямам никакви проблем. Така че - :punk SPORTEX :punk

Link to comment
Share on other sites

какво да ви кажа? аз за какво спя само с каки? ми щото дават без презерватив. май Lifestyles са най-културни, но не непременно 100% сигурни. какъвто и презерватив да си вземете, дупето го къса като входно билетче.анален секс с презерватив е само за големи оптимисти.

Link to comment
Share on other sites

аз за какво спя само с каки? ми щото дават без презерватив

Направи си снимка на топките, щото скоро и те ще ти окапят. :evil Най безотговорното нещо, което можеш да извършиш към себе си е да правиш секс без презерватив. Това отдавна не е нещо, което да пази от бременност (и 15 годишните вече са редовно на хапчета), а е нещо което те пази от венерически болести. А, ако си мислиш, че след като постоиш малко на антибиотици, спина ше ти мине като трипер..... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

виж сега, каките не са като малолетните мръсници да се чукат всеки ден с различен.поне аз не ходя с такива. те са отговорни жени които знаят как да се пазят и как да ме пазят,затова го правим без.освен това зрелите жени не обичат презервативите. пък и няма 100% гаранция че презервативът ще те предпази. ако някоя болна кака те целуне, а твоите венци кървят, ще и правиш компания :evil

Link to comment
Share on other sites

xiT, аз говоря за жени около 40 год. ти на колко си, та са момиченца за теб? с презерватив, без, все тая. най-добре със,ама не с презерватив, а с ръка,хаха

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ползвам LifeStyles или Sportex черни и съм доста доволна от тях :>

А и тези Уан Тач не ми допадат много,защото поне при мен лесно се късат ;)

Въпреки,че презервативите не предпазват със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

xiT, аз говоря за жени около 40 год. ти на колко си, та са момиченца за теб? с презерватив, без, все тая. най-добре със,ама не с презерватив, а с ръка,хаха

Ти си геронтофил бе. Баси, добре че си имам ръчички :P

Link to comment
Share on other sites

A аз си мислех, че съм извратен , щом ми се иска да бъда с 28-30 годишна :D

ivoru, дерзай, мой човек! Я като си почнал така, що не минеш през някой старчески дом, да ощастливиш някоя "какичка" там :) Сигурен съм, че няма да държи да ползваш презерватив! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ами, нека попитам кои са най-широките презервативи? Чух че Durex са, но(без да се хваля) на приятеля ми му е твърде голям за тях и сега се чудим какво да правим.

Link to comment
Share on other sites

К'во имаш в предид с това не му става. :confused Ти к'во искаш да му е широк и да му се изплъзва ли. Т'ва да не са ти некви си ботушки дето требва да ти прилягат точно по крака. Много ясно, че члена трябва да е по-широк от презерватива, иначе :sick :sick :sick

 

 

 

П.С> Не се заяждам! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами, нека попитам кои са най-широките презервативи? Чух че Durex са, но(без да се хваля) на приятеля ми му е твърде голям за тях и сега се чудим какво да правим.

ами идете в секс-шоп. там има гуми ХХL за такива аномалии.

а и приятеля ти лъже че не му става според мен - явно му е по-кеф без. щото латекса на презервативите има някъде към 150% еластичност без разкъсвания, т.е. ако е с диаметър на отвора 4-5 см (тва са стандартните капути), спокойно може да се разтяга до 10-12 см диаметър, а тва си е повече от половин педя на нормална женска ръка (жена 165 см/56 кг, примерно). не че е невъзможно, но си е трудно за вярване да е чак толкоз голям.

а и погледни подписа ми - ако е искал е щял да намери начин да те пази.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...