Jump to content
BulForum.com

За хомосексуалистите


Recommended Posts

Rattlebrain, постът ти е меко казано абсолютна идиотщина.  :sick

О, да, това беше изказване на истински "мъж", нали? Нищо, че има типично женски оттенъци на злоба. Пхахха...

 

Майтапя се, бахти, к'во толкова се палиш. Дразнят ме и т'ва е. Значи не съм дорасал. На кой му пука? И аз, ако разбера, че някой от приятелите ми е гей сигурно ще го приема. С много алкохол и едно приятелско сбиване. И какво ще рече "типочно женски оттенък на злоба"? Като съм мъж не мога да съм злобен ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

ne sym pro4ela cqlata tema,no prosto mi pisna da 4eta tesnogrydi mneniq.po4ti vsi4ki napisaha,4e mrazqt geiovete,4e sa protiv tqh,da gi iztrepqt i t.n.vsi4ki myje se 4uvstvat zastra6eni ot geiovete i zatova tolkova gi mrazqt.a te ne sa po-razli4ni ot vseki edin ot nas.

Аз по принцип не харесвам хора,които парадират с нещо,а в нашата страна е точно така-хомосексуалистите умират да се показват.И ми е малко кофти като си скитам някъде да видя някое момченце,което прави нежни движения като пеперудка и като проговори мед му капе от устата.Мнооого гадно.

tova izkazvane e napravo sme6no.ima mnogo geiove,koito nikoga nqma da si pomisli6 ,4e sa geiove,ne im e napisano na 4eloto.zatova pyk horata vinagi vijdat po-razli4nite,tezi,koito naistina paradirat s tova/primerno azis/pod vypros dali e naistytina gei/ ili evgeni min4ev.

 

ЕЕ,браковете са вече кофти.Преди месец може би минаваха едни по главната,които правеха подписка,за да се разрешат браковете на гейове.

za6to pyk brakovete mejdu geiove i lesbiiki da so kofti.minalata sedmina bqh na gei parad.sybiraha podpisi za ednopolovi brakove.podpisah se.i mnogo drugi hora go napraviha.i za6to NE?i te imat pravo da po4uvstvat trypkata okolo svatbata ili da polu4at istinsko priznanie za liubov.

a za decata?po-dobre li e da te otgleda edin roditel ili da izrasne6 kato sirak ,vmesto da te osinovqt 2 jeni ili dvama myje,koito da te opbichat i da te otgledat s obi4,koqto ne bi polu4il drugade.na gei parada,na koito bqh,ima6e edna mnogo sladka dvoika lesbiiki.te bqha do6li s deteto si.ima6e i dvama geia predi men,koito neprekysnato se celuvaha i pregry6taha i t.n.az li4no ne bqh vijdalapo-sladka dvoika.dori mejdu mom4e i momi4e :love

mnogo lesbiiki si namirat donor i sami rajdat decata si.i tova li iskate da im zabranite?da ne rajdat deca,za6toto 6te gi otglejdat dve jeni???

p.s.imam dosta snimki ot parada.mislq da gi kachaTUK

ako ima nqkoi zaintriguvan,da vleze i da razgleda.

p.s.2ima interesna praktika pri geiovete i lesbiikite.kogato horata po4vat da gi narichat s nqkakvi gadni imena/primerno:pedali,pederasti i t.mn./te po4vat sami edin na drug da se nari4at taka,za da ne e ve4e tolkova obidno.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за всички с: Хиподил - Хора от народа

 

Ако си обратен ти - противоположен,

в музикалните среди си ръкоположен.

Ще те гледат всеки ден,

ще те слушат всеки час.

Нищо, че си извратен, нищо, че си педераст.

 

Рефрен: /2x/

О-о-о, щото днеска е на мода,

о-о-о педерастката порода.

 

А от хомосапиенс, хомосексуализъм

туй ако не е прогрес, ще е дуализъм.

Остров Лесбос е далеч, ние пък сме близо,

но за туй не иде реч, има турска виза.

Рефрен:...

Те са хора от народа.

Нямам нищо лично аз, нямам нищо лично

грозна дума педераст - хич не е прилично.

Ако си обратен ти - противоположен

в музикалните среди си ръкоположен.

Рефрен:...

Те са хора от народа.

 

Няма да коментирам повече в текста се казва достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Ясно ми е,че има и такива,които се покриват и не им личи,че са гейове,но масово се показват.Модерно е да си гей.Аз мразя модерни и показни неща:)А относно браковете-кофти са,осиножяжане на деца от двойка хомосексуалисти-кофти е.Ако толкова държиш да знаеш що-пиши един пм,за да не се задръства темата с писания

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да знам твоето мнение защо така мислиш ! Аз също съм против браковете и даването на деца на такива същества. Ако двама гея си осиновят дете не се знае какво ще правят с него представи си че от мъничко го почнат да го въвличат в своите действия или го изнасилват всяка вечер ... от това няма да стане човек ... ще бъде с лабина психика и ще се самоубие както дават и по тъпите американски филми които повечето гледаме. А за браковете ... дадено ни е от Бог мъж и жена да се съберат за да станат едно цяло никъде не се споменава за мъж с мъж или жена с жена ... това даже е смъртен грях според писанията. Вярно е че е много модерно сега да си педеруга или както там му викате но това е едно изващение а жените които подкрепят гейовете един вид се прецакват ...

Link to comment
Share on other sites

tova izkazvane e napravo sme6no.ima mnogo geiove,koito nikoga nqma da si pomisli6 ,4e sa geiove,ne im e napisano na 4eloto.zatova pyk horata vinagi vijdat po-razli4nite,tezi,koito naistina paradirat  s tova/primerno  azis/pod vypros dali e naistytina gei/ ili evgeni min4ev.

za6to pyk brakovete mejdu geiove i lesbiiki da so kofti.minalata sedmina bqh na gei parad.sybiraha podpisi za ednopolovi brakove.podpisah se.i mnogo drugi hora go napraviha.i za6to NE?i te imat pravo da po4uvstvat trypkata okolo svatbata ili da polu4at istinsko priznanie za liubov.

a za decata?po-dobre li e da te otgleda edin roditel ili da izrasne6 kato sirak ,vmesto da te osinovqt 2 jeni ili  dvama myje,koito da te opbichat i da te otgledat s obi4,koqto ne bi polu4il drugade.na gei parada,na koito bqh,ima6e edna mnogo sladka dvoika lesbiiki.te bqha do6li s deteto si.ima6e i dvama geia predi men,koito neprekysnato se celuvaha i pregry6taha i t.n.az li4no ne bqh vijdalapo-sladka dvoika.dori mejdu mom4e i momi4e :love

mnogo lesbiiki si namirat donor i sami rajdat decata si.i tova li iskate da im zabranite?da ne rajdat deca,za6toto 6te gi otglejdat dve jeni???

Добре тогава, г-не, г-це... Хомосексуализма е психическо заболяване и според мен трябва да се търси метод за лечение. Това е объркана полова принадлежност в психиката и вероятно емоционалната система на един индивид.

Айде едно широкогърдо мнение. Знаеш ли, три пъти са ме зарибявали хомосексуалисти. Два пъти като дете - спомена е отвратителен. И това ме навежда над един интересен философски въпрос - какво сексуално възпитание ще получат тези деца? (осиновените от гейове). Мислиш ли, че децата им ще имат правото да избират дали да са хетеросексуални, би, хомосексуални? Мисля, че ще бъдат възпитани в най-прекрасните хомосексуални ценности... Според мен всеки човек има правото да бъде възпитан нормално, от един баща и една майка и след това сам да си избира сексуалните наклонности. Брак между лесбийки - според мен раждане на дете е по-поносимо. Първо, защото каквото и да си говорим, по-лесно е да израстнеш без баща, отколкото без майка. А една от двете жени НАИСТИНА е родила това дете. Но пак остава въпроса със сексуалното възпитание.

Освен това, представи си малкото момченце отиде при мама Гошо и я попита "мамо, от къде излизат децата?"... или "мамо, ти как си ме родила?". Малко е противоестествено, не мислите ли?

Link to comment
Share on other sites

На сапун. За друго не стават. Пък и се чудя кат не могат д ас е възпроизвеждат как така броят им се увеличава :huh: . И аз съм против браковете и осиновяването но си изразих мнението в една друга, подобна на тази тема. Искам да питам Лорд Гудо откога взе да става модерно да си "педеруга". Според мен не е така. И сега тия наши приятелчета ядат още по-голяма критика отколкото при комунистите. Така че изисквам отговор ( ако може ) Еми горе долу тва е.

Link to comment
Share on other sites

Да правят каквото си искат, само да не осиновявт деца...

 

P.S. Не е психическо заболяване, а е вродена предразположеност... Затова и не се "лекува"...

Link to comment
Share on other sites

Идва ли ви наум (е, на някои от вас, де) че те всъщност нямат избор? :confused Това не е съзнателно решение - да станеш гей или лезбийка, това е просто това, което си ти.

 

Не говоря тука за хората, които просто искат да опитат всичко - с жени, с мъже, по двойки, по тройки (по единици също хехехе :P ) и т.н..

 

За мене това е достатъчно основание да се опитвам да съм толерантна към тях, т.е. да им разрешавам мислено това, което искам да е разрешено и на нас, хетеросексуалните. За браковете между тях съм твърдо за - щом се обичат и искат да живеят заедно, не виждам защо трябва някой да им пречи - нали и аз не искам никой да ми пречи на мен. :excl:

 

Що се отнася до осиновяване на деца - все още имам колебания. :wacko: От една страна, това, че едно дете расте между хомосексуалисти, не може да го направи такова. Научно е доказано, че не можеш да "станеш" хомосексуалист - можеш само да откриеш истинското си "аз", което е хомосексуално - затова понякога откритието става на по-късни години.

 

От друга страна, всяко дете е добре да има модел на мъж и жена в семейството, за да се научи на поведенчески модели - по-дълбоки от това дали да ти е мека китката или не - става дума за бъдещото общуване с двата пола. Тук съмненията ми са доста големи. Обаче, децата на самотните майки също го нямат мъжкия модел така или иначе. Вярно, после това пречи, но никой не забранява да си самотна майка или баща, нали? :love

Link to comment
Share on other sites

В природата подобни "дефекти" се появяват единствено с цел по-добра реализация на даден вид. При човека е най-нормално израждане, така сме зациклили еволюционно, че се появяват всякакви анормални поведения.

Нямам нищо против тях, просто са ми безразлични.

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм против браковете и даването на деца на такива същества. Ако двама гея си осиновят дете не се знае какво ще правят с него представи си че от мъничко го почнат да го въвличат в своите действия или го изнасилват всяка вечер ... от това няма да стане човек ... ще бъде с лабина психика и ще се самоубие както дават и по тъпите американски филми които повечето гледаме.

 

Много вярно - това го има в тъпите американски филми, които повечето гледаме. Иначе ако говорим по принцип и не искаме да се настройваме едни срещу други само защото сме различни, хомосексуалистите всъщност не са престъпници и перверзници. Само са с различна сексуална ориентация.

 

Освен това, знаеш ли колко "нормални" бащи изнасилват дъщерите си или под някаква форма осъществяват сексуален физически контакт с тях? Това става на всяка крачка, ама не знаем, защото най-често е затворено между стените на този дом... :cry

Link to comment
Share on other sites

Дай в такъв случай от толерантност и хуманност да дадем права на психопатите-убийци да вървят на свобода? Те виновни ли са, че не са нормални?

Не бих стигал до такава крайност да затворя гейовете и лесбийките в специални заведения подобни на лудници, но все пак, айде моля ви се! Нека не увреждат повече хора. Те че са се родили такива - ОК, съчувствам им, но Mila, наистина ли мислиш, че ако израстнеш между двама гушкащи се и целуващи се мъже това няма да е нормалното положение за теб?

Иначе съм съгласен с Aquila, че в доста отношения хората сме зациклили еволюционно и заместваме еволюционното си израстване с технологично. Ще ми се да вярвам във идеите на братя Стругацки, че човекът продължава да еволюира (справка "Вълните усмиряват вятъра")

Link to comment
Share on other sites

Дай в такъв случай от толерантност и хуманност да дадем права на психопатите-убийци да вървят на свобода? Те виновни ли са, че не са нормални?

Не бих стигал до такава крайност да затворя гейовете и лесбийките в специални заведения подобни на лудници, но все пак, айде моля ви се! Нека не увреждат повече хора. Те че са се родили такива - ОК, съчувствам им, но Mila, наистина ли мислиш, че ако израстнеш между двама гушкащи се и целуващи се мъже това няма да е нормалното положение за теб?

Иначе съм съгласен с Aquila, че в доста отношения хората сме зациклили еволюционно и заместваме еволюционното си израстване с технологично. Ще ми се да вярвам във идеите на братя Стругацки, че човекът продължава да еволюира (справка "Вълните усмиряват вятъра")

 

Много интересен въпрос, ScorpioN. Не, не трябва да се разрешава на психопатите-убийците да правят каквото си искат, независимо, че не са нормални. Само че хомосексуалистите не са ненормални. Те са просто РАЗЛИЧНИ.

 

Пак ще кажа, хомо-поведението на някой не би могло да направи хомосексуалист друг, който иначе е хетеросексуален. Както ако живееш сред негри няма начин да се промени расата ти. Може би като си малък, ще е нормално да виждаш гушкащи се мъже, но човек започва да обръща внимание и на другия околен свят извън семейството му доста рано - виж малките деца, те си общуват със себеподобни още в яслите или в детската градина, ако ходят там.

 

Абсолютно съм съгласна, че човек еволюира - дори в рамките на един живот, и то непрекъснато - в зависимост от посоката, която пожелае да избере (ако избере да еволюира, де - може да предпочете биричка пред телевизора завинаги ;) ).

 

Хей, тази книга са Стругацки не си спомням коя беше - а имах претенциите, че съм изчела всичко тяхно. Чакай да видя, може да съм я чела под друго заглавие. :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе съм съгласен с Aquila, че в доста отношения хората сме зациклили еволюционно и заместваме еволюционното си израстване с технологично. Ще ми се да вярвам във идеите на братя Стругацки, че човекът продължава да еволюира (справка "Вълните усмиряват вятъра")

 

Ще си съгласен разбирасе, къде ще ходиш :P . И на мен ми се иска да вярвам на братушките, ама... нещата стоят по съвсем друг начин, за съжаление :(

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се иска да вярвам на братушките, ама... нещата стоят по съвсем друг начин, за съжаление :(

 

Защо така мислиш, и защо за съжаление? Според мен е чудесно, че всички имаме право на избор. Пък и в крайна сметка, нали ние си избираме с кого да общуваме? Като не ми е интересно да общувам с някой пещерняк, не го правя :P Той си живее в неговата пещерна епоха, аз - в моята :)

Link to comment
Share on other sites

Защо така мислиш, и защо за съжаление? Според мен е чудесно, че всички имаме право на избор. Пък и в крайна сметка, нали ние си избираме с кого да общуваме? Като не ми е интересно да общувам с някой пещерняк, не го правя :P Той си живее в неговата пещерна епоха, аз - в моята  :)

 

ъъъъъъъъ мисла, че нещо нерзбра, ама карай ;)

Link to comment
Share on other sites

ъъъъъъъъ мисла, че нещо нерзбра, ама карай ;)

 

Може, ама при разбирането има двама - тоя, дето (не) разбира и тоя, дето обяснява :D Ако обясняваш с крушки и с черешки, може би дори и аз ще разбера хехехе ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде и то мен един музикален поздрав за братята в срещуположния лагер.

 

Най-обичам гол да тичам

сутрин покрай НДК

и момченца да събличам

във Спартакус след това

 

А момиченцата малки

аз ги водя за ръка

и говоря им аз нежно

и говоря им така

 

Да живее хомосекса

да живей, живей труда!

 

Най-обичам сутрин рано

мъжко дупе да еба

няма сифилис и трипер

пичи въшки след това

 

Да живее хомосекса

да живей, живей труда!

 

Шушумушушушушу

Шушумушушушушу

Шушумушушушушу

Шушумушучу-ден-съм

 

Да живее хомосекса

да живей, живей труда!

 

Кокоша Глава - Да живее хомосекса

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против обратните. Но, тук мъжете подхождат много егоистично към лезбииките, ако сте забелязали? И в крайна сметка това си е по рождение - няма как да го променят. ;)

Пък и щом се обичат и искат да имат деца - защо не, ми ако на вас някой ви забрани! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Пък и щом се обичат и искат да имат деца - защо не, ми ако на вас някой ви забрани!  :huh:

 

...понеже всеки знае, че да викаш "мамо" на човек, който пикае прав е същото като да викаш мамо на човек, който си пикае клекнал. С риск пак да ме нарекат идиот.

Link to comment
Share on other sites

Да ме прощаваш Mila, но точно средата в която израстваш те прави това, което си. Син съм на инженери и първата си година и половина от живота си съм изкара в студентски град в София - инженерния начин на миснене го улавям у себе си, макар и да не уча (все още) нищо такова.

И нека си представим нещо. Израства детето. Мама Гошо и тати Иван се целуват, обичат и това сякаш изглеждеа нормално. Обаче Митко от детската градина казва, че мама и тати са педали, а при него мама има цици(истински) и пикае клекнала. И изведнъж детето е разкъсано от въпроса кое всъщност е истинското. Може да приеме за нормално това, ставащо вкъщи и да гледа с подозрение момичетата. Обясни ми как хомосексуален родител може да помогне на сина си да си намери приятелка? Сексуално възпитание по обща култура и ученото в училище (защото и родителите едва ли ще са кой-знае колко в час със нормалния хетеросексуален полов живот), или от улицата. И представете си как ще се чувства едно дете, като разбере, че всъщност родителите му са изроди в очите на обществото?

Да помислим и над друга тема - а именно хомосексуалната връзка. Има ли трайни такива? Аз лично не знам, но съм чувал доста за ревността, изгаряща ги. И то не на улицата, а от хора (например майка ми) общуващи с такива.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да е мнението ни,и те са хора,и те имат право на избор как и с кого да живеят.А относно осиновяването твърдо против:Да израстнеш в две мами или двама татковци и няма нужда повече да ти се извърта мозъкът.И е факт,че много от хомосексуалистите са се превърнали в такива именно по свой избор(просто им се струва модно или някаква подобна простотия/.

Link to comment
Share on other sites

Тука няколко човека споменаха че това е вродено.Не съм съгаласен , по въпроса се спори , много учени твърдят че е вродено , но много от тях твърдят че е придобито , в семейна среда.Представете си сега 2-ма гея си осиновяват дете ,какво ще стане с него???Ами ако теорията на тези учени е вярна(за семейната среда) , то тогава и детето става хомосексуалист, а потози начин се увеличава броят им. :sick

Link to comment
Share on other sites

Хайде, стига с тея теории... Детето по-скоро би било с либерални разбирания... Защо пък да стане гей?!

Човек не става гей... Просто трябва да мине през период на осъзнаване на сексуалността си и сексуалната си ориентация.

Има много случаи на хора, на които са им били налагани някакви типове поведение в ранна детска възраст - били са обличани и третирани като същества от срещуположния пол. След време обаче се осъзнава истинската сексуална ориентация, т.е. осъзнава се полът не просто като физически, но и като психически фактор. Хайде, обяснете ми го?!

И защо, по дяволите, си мислите, че двойка хомосексуални родители ще държат детето им да е с такава ориентация?! Я се осъзнайте. Това са хората, които най-добре осъзнават от какво значение е приемането на на собствената сексуална ориентация и НЕ-приемането и от другите. Едва ли някога биха налагали по какъвто и да е начин това на дете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...