Jump to content
BulForum.com

За хомосексуалистите


Recommended Posts

сякаш комплексите са повечко...

 

иначе, обективно погледнато, лесбийките са ГЕЙ жени... и като попрегледах предишните постове... един куп противоречия. Баш на комплекси СМЪРДИ

 

 

не, не ми пречат :devil :evil

 

 

EDIT: Пречи ми, че живея в държава, в която най-продаваният изпълнител и респективно идол на масите е един изрусен до бяло педераст. Ама това е тема за друг разговор.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
в крайна сметка се получава оплодена яйцеклетка, като имаме само XX

полови хромозоми, тъй като Y няма от къде да дойде. Правете си изводите сами.

след 50 години мъжете ще са излишни!:(

нямам нищо против педерасите и те са хора. но се дразня на тези, които само се правят на такива, за да впечатлят някого, и най лошото е че им се връзват. псевдо гейовете са голяма напаст! твърдо съм за бисексуалните жени, кефят ме, но извратеното ми съзнание не е интересно. всеки мъж понякога си мечтае за една сочна тройка(с две жени разбира се)

за браковете- не! както каза karaman- да бегат в Холандия.

за осиновяването - по принцип нямам против, но представете как ще се чувства детето - всички си имат мама и татко, а той двама татковци(или две мами), в други общества би се приело нормално, но в България все още не може да се възприеме нормално. колко ли ще му се подиграват на това дете...

Link to comment
Share on other sites

"Кой е баща ти бе?"

"Кой от двамата - мама или тате?" :sick

 

А оня ден отивайки към даскало двама пред мен викат: "Глей я оная със синьото." Аз гледам и отдалече - няква висока руса. Като я подминавах глеам то било травестит (нямаше фалшиви цици де :woot ) и онея отпред почнаха да издават звуци като от близка среща с кенефа.

Link to comment
Share on other sites

Приемам гейовете, но това не ми пречи да ги ненавиждам, дори мразя. Звучи странно, нали? :) Имам предвид, че нямам нищо против да съществуват гейове, стига да не ми се навъртат наоколо. Но всеки е свободен да прави каквото си иска, да спи с когото си иска и така нататък. В крайна сметка не можем нито да забраним гейството (хехе, нова дума), нито да ги изтребим...Така че защо да не се женят? Защо да не си осиновяват деца? Стига да се грижат за тях както трябва , какъв е проблемът? Вярно, че това дете после може да има много проблеми с децата на своята възраст, ще го гаврят , че е дете на гейове...абе сложна работа.

Link to comment
Share on other sites

Кофти за детенцето на двама педераси или лесбийки.Както и да се грижат тези хора за него,дори да са най-добрите родители,това дето ще бъде разбито психически.Щото децата като малки са кофти-ще дойде един ден един мъж да вземе това дете от детската градина и когато то му каже "мамо" не искам да ви казвам другарчетата му какво ще го направят.Лошо,лошо,драги,айде да не осиновяват деца поне

Link to comment
Share on other sites

A бе да правят каквото искат,само деца да не осиновяват.Какво ще излезе от това дета според вас в тази среда?Ами зависи от пола му-ако е момче-педерастче,ако е момиче-лесбийче.Нека не им позволяваме да се множат по този начин.Тя природата си го е измислила-ти си мъж,ето ти пишка,ти си жена,не ти тряя пишка.Нещо не ги разбирам тях по принцип-кво им пречи да са си мъже? :confused

Link to comment
Share on other sites

Не че имам нещо против тези хора, ама вижте следния надпис, който забелязах в градската тоалетна:

Като станем повече от вас, ще видим тогава кои са обратни!

Без коментар.

Link to comment
Share on other sites

в един сръбски сайт видях следния надпис извлечен от сръбски ученически кенеф:

"Пешо(примерно) е педерас"

с дру почерк отдолу:

"не е, бе!"

и най-отдолу с трети:

"педерас съм, бе!"

Link to comment
Share on other sites

awe dea znam...sq vse pak i homuseksualistitei te sa hora,ama tfa za decata naistina e po-dobre da ne si osinovqvat ili ne6to takova.kvo 6te kaje tfa detence kato sled vreme go popitat"koi e ba6ta ti" :confused awe nz...da se spasqvat kakto mogat.

Link to comment
Share on other sites

i te sa hora neka badat takiva kakvito se 4uvstvat :) samo da sa po-dale4 ot mene :) za lezbiikite nishto sexy ne vijdam, a pove4eto fantazii sa za zasukani blondinki dokato realnostta e malko po-razli4a :tongue :wir

Link to comment
Share on other sites

PEDAL4ETATA SA SI NAPRAVO NAPAST.Gadna rabota a tva kaligula napravo triabva da go butnat deiba svartali6teto na obratni,a nai lo6oto e kogato se praviat na proud to be a gay.napravo ne gi traia.v daskalo si imame edin takav i napravo go skasvame ot bazici.pedal4eta---- :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

mrazq gi! iskam zakoni,zdravi zakoni zabranqvashti homosexualizma.ta da moje pone da ne gi vijdame po ulicite ,a da se kriat i da si praat kvoto iskat.

tva za men e absurdno re6enie i ne e 4ove6ko da zabrani6 na nqkoi da izliza po ulicite samo za6toto e s drugi razbiraniq

Link to comment
Share on other sites

tva za men e absurdno re6enie i ne e 4ove6ko da zabrani6 na nqkoi da izliza po ulicite samo za6toto e s drugi razbiraniq

4e e absurdno znam!no vse pak tova iskam.te neka izlziat.do pred hora da ne se otkroqvat mnogo.toest da im budat zabraneni geisktie proqvi :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ненавиждам ПЕДАЛИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Един приятел казва : "Педалът е мъж с мека..." :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Един приятел казва : "Педалът е мъж с мека..."  :devil  :devil  :devil

да, бе, мека! как мислиш с меки си порат дупетата? нищо не им е меко на тия, само движенията. а к'во ще кажеш за рокрите педали? или черните?

Link to comment
Share on other sites

Ех деца, деца Ама като си затваряте очите тва нищо няма да промени. Харесвате ли или не 2% от популацията са врътнали резбата. Мразите ги глупости, та вие не ги познавате. Малките лигьовци дето с тва намират начин да се правят на интересни или да печелят точки може би тях мразите. Не мразите педалците или лезбитата ами различните същите мразят и циганите и турците и еврейте пък и негрите. Ама да кажеш нека си жевеят ама по далече от мен тва е все едно да кажеш, че не съм против тях докато не ми се изправят пред очите. Хайде стига живеете в 21век. :inqn

Не ме разбирайте погрешно, не ги защитавам. Хора са както "педитата", така и "дрогите" пък и "ченгетата", не ги мразете /което не значи че трябва да ги обичате ;) / айде Peace :inqn

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...