Jump to content
BulForum.com

За хомосексуалистите


Recommended Posts

Хаха, juji направо ме разби.

Аз имам само един кратък коментарец....Познавам хомосексуалисти и смятам, че тези, които не се крият, са по-свестни, защото не им пука от общественото мнение. Нека си ходят по съответните заведения и да си живеят живота. Той си е техен и те решават с кого да се ..............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
Питайте една майка на момче какво мисли за хомосексуалистите...

Чудно ми е къде е майчиния инстинкт на момиченцата в този форум, които така усилено защитават гейските бракове и осиновяването на деца от тях... И да си представят тяхното дете 'в ръцете' на гейове... Това е противоестествено и антисоциално и бих стрелял по всеки защитаващ правото на едно дете да израстне в изкривена и противоестествена среда.

Повечето от гореспоменатите дамите-защитнички са далече от термина 'жена' и бих се радвал евентуалната бъдеща майка на моите деца да не е като тях, даже ще стигна по-далече, надявам се да е тяхна противоположност!

Link to comment
Share on other sites

Скорпи, това беше грубичко... :bgrin:

Ако някой ден синът ми е гей, не вярвам това да го направи по-малко мой син. Вероятно баща му би мислил по съвсем друг начин, но...мъже. Какво да ги правиш....

 

edit:

Обичай ги

хайде пък сега....

не може ли друго? :P

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми,млади господа,своето скроно мнение за тази 'прослойка' на нашето общество!Мразите ли посетителите на Калигула,питате ли се като ги видите:"Отгоре ли са или са отдолу?"Защото аз да.

 

e az kato sam xodil 1-2 pati v kaligula sam pederast taka li ?! ili ti prosto nikoga ne si xodil tam i nqma6 nikva predstava kvi xora xodqt tam ?! verno e ima i pederasi ama ima i lezbiiki ima i normalni az se smqtam za 1 ot normalnite !!!!! :angry1 :angry1 :angry1 zatva kvo si 4ul ot priqtel4etata si kvi xora xodat v kaligula men ne me interesuva..... :sayjin

 

edit: i az gi mraza principno ama pod vliqnieto na alkoxola sam xodil tam nqkolko pati....

Link to comment
Share on other sites

e az kato sam xodil 1-2 pati v kaligula sam pederast taka li ?! ili ti prosto nikoga ne si xodil tam i nqma6 nikva predstava kvi xora xodqt tam ?! verno e ima i pederasi ama ima i lezbiiki ima i normalni az se smqtam za 1 ot normalnite !!!!! :angry1  :angry1  :angry1  zatva kvo si 4ul ot priqtel4etata si kvi xora xodat v kaligula men ne me interesuva..... :sayjin

 

edit: i az gi mraza principno ama pod vliqnieto na alkoxola sam xodil tam nqkolko pati....

 

 

И аз съм ходил в калигула веднъж не съм педал ама съм ходил много си е яко дори става шоу никой не те закача.Нямам против педалите само да не ме закачат мен или да се вартят около мен да си правят каквото си искат само да не са с мен! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

e az kato sam xodil 1-2 pati v kaligula sam pederast taka li ?! ili ti prosto nikoga ne si xodil tam i nqma6 nikva predstava kvi xora xodqt tam ?! verno e ima i pederasi ama ima i lezbiiki ima i normalni az se smqtam za 1 ot normalnite !!!!! :angry1  :angry1  :angry1  zatva kvo si 4ul ot priqtel4etata si kvi xora xodat v kaligula men ne me interesuva..... :sayjin

 

edit: i az gi mraza principno ama pod vliqnieto na alkoxola sam xodil tam nqkolko pati....

И не само че има нормални в Калигула ами те са и булшинството. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Разликата м/у гей и педераст:

Гей се викало на хората с леви обеждения в сеферата на искуството.

 

Питали и един художник:

Ти къф си бе?

той казал:

Аз съм Гей.

 

След т'ва видели някав друг човек и го питали:

Ти къф си бе?

Той казал:

Аз съм гей.

А с какво се занимаваш?

- Зидаромазач съм!ю.

- Ми начи ни си никаф гей ми си педераст!

Link to comment
Share on other sites

gnaa.png

GNAA

 

About GNAA:

GNAA (GAY NIGGER ASSOCIATION OF AMERICA) is the first organization which gathers GAY NIGGERS from all over America and abroad for one common goal - being GAY NIGGERS.

 

Are you GAY?

Are you a NIGGER?

Are you a GAY NIGGER?

 

If you answered "Yes" to all of the above questions, then GNAA (GAY NIGGER ASSOCIATION OF AMERICA) might be exactly what you've been looking for!

Join GNAA (GAY NIGGER ASSOCIATION OF AMERICA) today, and enjoy all the benefits of being a full-time GNAA member.

GNAA (GAY NIGGER ASSOCIATION OF AMERICA) is the fastest-growing GAY NIGGER community with THOUSANDS of members all over United States of America and the World! You, too, can be a part of GNAA if you join today!

 

Why not? It's quick and easy - only 3 simple steps...

 

останалото прочетете ТУК

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...