Jump to content
BulForum.com

За хомосексуалистите


Recommended Posts

.Лесбийките-мдаааа :tongue -бракове-не бива :sick ,вместо това да се гласува право на всеки мъж по 2 лесбийки :D

Като казваш това се сетих,че ония ден на дисмис по МТВ един пич трябваше да избира между две мадами.И тия двете кучки като взеха да се целуват направо откачих.На момчето мо беше приятно да ги гледа ,но аз до последния момент си мислех,че двете ще се вземат и вместо той да избира ще дисмиснат него :D :D :D :D :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Добре де,аз не разбирам какво ви харесват толкова тези лесбийки!Нещо много еротично и възбуждащо ли има?Аз нямам против гейовете,но да ме превличат сексуално...чак пък.Обяснете ми най-сетне за тези лесбийки! :(

Link to comment
Share on other sites

Не мразите педалците или лезбитата ами различните същите мразят и циганите и турците и еврейте пък и негрите.

Da. Vsichki takiva gi mrazya.

Link to comment
Share on other sites

Az nqmam nishto protiv tqh

 

P.S ako sled tozi moi post vidq oshte edna duma ot roda na pedai pederasi ili neshto obidno shte ima posledici drujte se civilizovano ! tva che sa vi krivi ne znachi che trqbva da gi obijdate basi golemi hora ste ili pone ako ne ste se drujte kato takiva horata ne sa vi vinovni

Link to comment
Share on other sites

Az syshto nqmam nishto protiv tqh.Dori imam i mnogo poznati imenno ot homoseksualnata obshtnost na Kaligula i moga da vi kaja, che te sa hora kato vsichki ostanali s tqhnite si chuvstva, jelaniq, potrebnostta da bydat obichani i da obichat.A tova che si imat razlichna seksualna orientiranost ot nas ne gi pravi izrodi ili neshto zarazno.Vseki ima pravo na izbor v toq jivot vse pak :angry:

Link to comment
Share on other sites

ako sled tozi moi post vidq oshte edna duma ot roda na pedai pederasi ili neshto obidno shte ima posledici

Ami togava napravo zatvaryay topica , shtom shte davash dumata samo na 1-ta strana !!!

 

Vyobshte tazi tema ne tryabva da ya ima !!!

Link to comment
Share on other sites

spazivaite pravila 1 i 2 ! nqma li da se nauchite be ....ne mi prechi da zatvorq temata samo na vaz vi prechi tva...prosto ne obijdaite kolko e lesno nali ?

Link to comment
Share on other sites

spazivaite pravila 1 i 2 ! nqma li da se nauchite be ....ne mi prechi da zatvorq temata samo na vaz vi prechi tva...prosto ne obijdaite kolko e lesno nali ?

Razbira se ZGAN imash pravo.Prosto kato govorite za tqh ne gi obijdaite po-nai brutalniq nachin.Naistina ne e mnogo trudno :)

Link to comment
Share on other sites

Не че ги мразя ама- БИХ ГИ ИЗТРЕБИЛ СИЧКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! :angry1 иначе си обичкам лезбийките :wub:

Link to comment
Share on other sites

Samo edno shte kaja - koi kvoto shte i kydeto shte da pyha samo da ne me zakachat che .... k**a na Tomi Lee malyk shte im se vidi :)

 

Istina e v reklamata na RAiD - iztrebva gi do krak !

Link to comment
Share on other sites

комплексите все още владеят в тази тема :)

 

Официалната статистика показва, че близо 12% от населението на страната е с влечения към собствения си пол... и според същата тази статистика 2-3 от плюещите... :) спете спокойно, деца :) ей сега ще дойде мама с голямата розова паТка :)

 

P.S. Close !?

Link to comment
Share on other sites

mrazq gi! iskam zakoni,zdravi zakoni zabranqvashti homosexualizma.ta da moje pone da ne gi vijdame po ulicite ,a da se kriat i da si praat kvoto iskat.

Просто се изсели в Иран - там е точно така.

Ама нали се сещаш, в държави с такива закони има и закон да не се целува момиче, ако не си женен за нея. Нито може да излизате заедно вечер без... брат й, примерно.

Link to comment
Share on other sites

Харесвате ли или не 2% от популацията са врътнали резбата.

Ако трябва да бъдем коректни - в България за миналата година са 6%.

В САЩ и Австралия - 17%, Канада - 14%, Дания - 13%, Холандия - 11%, Русия и Чехия - 10%. Средното за света е 8%.

Справка - Световно секс проучване 2003

 

Интересно е, че там където гей-браковете са разрешени (Дания и Холандия), процентите не са по-различни (по-високи) от други държави. Което значи, че дори да се разрешат такива бракове това не е страшно за нас и няма да доведе до гей-бум.

Ако има референдум бих гласувал ЗА - щом се обичат, да се вземат.

 

За осиновяването на деца - и аз не съм съгласен, защото наистина ще е тежко на дете от такова семейство да живее в нашето общество.

Но от друга страна, защо е задължително да нарича единия си баща "мамо" или "татко" изобщо? Според мен много по-вероятно е, да му кажат, че само единият му е баща, а другият му е чичо или нещо от сорта. Тогава няма да има проблеми.

И не мисля, че дете на гей-родители също ще стане гей. Както не е сигурно, че дете на хетеро-родители ще стане хетеросексуално - нали днес всички гейове са деца на хетеросексуални семейства.

 

Абе не знам, не виждам защо трябва да мразим или да сме против нещо, което не ни пречи по никакъв начин.

Мен примерно ме дразнят мъже с дълги коси - трябва ли да ги мразя, да искам да ги забранят, да се крият и да не се доближават до мен?

Link to comment
Share on other sites

Prosto ne vijdam kakvo imate protiv homotata. Neznam osven qko izbivane na kompleksidrugop dali sypytstvat povecheto temi tuka v razdel tq i toi. Hora osyznaite se , tova e forum e ne mqsto da se izbivat kompleksi. Vseki trepi, bie, sydi, a ne se pogledne. Neka horata si jiveqt puk bili te i homota.

Link to comment
Share on other sites

Мен примерно ме дразнят мъже с дълги коси - трябва ли да ги мразя, да искам да ги забранят, да се крият и да не се доближават до мен?

Е ти направи много добро сравнение!!!

:punk

Link to comment
Share on other sites

Geyovete sa hubavo neshto... ako mozheshe vsichki mqzhe da sa geyove i nito edna lezbiyka da nyama... :) samo az da sqm normalen... ey tova iskam... e nadyavam se da ne me... geyovete!

 

Kolkoto poveche geyove, tolkkoz po dobre :)... i nikakvi lezbiyki!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Бях се засилила да пиша по темата, но се замислих за това "кажете ми, млади господа"...  :wir

сексистко,а?ми то щото повечко мъже има в тоя форум.пък и като гледам кога е пускана тая тема--->тогава имаше почти само мъже.сега жените са повече.това как да го навържа с темата?нямам против педереастите,само да не сеят зарази.

Link to comment
Share on other sites

Мен примерно ме дразнят мъже с дълги коси - трябва ли да ги мразя, да искам да ги забранят, да се крият и да не се доближават до мен?

 

Точно така! Защото всеки знае, че да имаш дълга коса и да чукаш мъже е едно и също....

 

Аз съм сексуален фашист. Дупедавците - в тубички на Кале :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре, де... Нямам нищо против - нямам право да обвинявам някого за това, което /не/ е.

Повечето хора не са дорасли, за да възприемат това като нещо нормално...

Личното ми мнение е, че парадирането с някаква сексуалност съответства с неистинност, прикриване на дадени черти на характера и пренасочване на вниманието към това поведение.

Да, имам приятели с "анормална" сексуална отиентация и да, това не ми пречи по какъвто и да е начин, защото ги възприемам такива, каквито са, заради това, което са.

И престанете с това деление на "гейове" и "леСбийки!!! :sayjin

Rattlebrain, постът ти е меко казано абсолютна идиотщина. :sick

О, да, това беше изказване на истински "мъж", нали? Нищо, че има типично женски оттенъци на злоба.

 

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...