Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

djgorro : на 50 броя постове ставаш член :) ... Само ще е добре да са смислени, а не само да заемат място :) А ако ме вкараш в инфинити-то ще съм ти много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Е, то пианото май не бачка? аз говоря за миналата и по-миналата година, главно лете - петък или събота.

 

Инак по случая - Евро денс вечер по радио Евроком :) започвайки от преди 15 минути.

Link to comment
Share on other sites

ei ako shte pravim :::infinity warez party::: kazvaite nqkolko dena po-rano 4e mi po4vat izpitite sled 3 sedmici i mi e malko natovareno :)

dnes ima studentsko party i e mnogo iako. ela ako iska6

Link to comment
Share on other sites

djgorro : на 50 броя постове ставаш член :) ... Само ще е добре да са смислени, а не само да заемат място :) А ако ме вкараш в инфинити-то ще съм ти много благодарен :)

vutre si niama problem

 

pianoto beshe noo zle horaaa...nito svqstna musika nito ka4estven zvuk....pulna mizeriq :)

 

radio evrocom vladee B)

ne sum hodil tam

Link to comment
Share on other sites

ISKAM DA POJELAIA NA VSI4KI VI PRIATNA VE4ER I DA VIKATE ZA BULGARITE POSLE. AZ SE OPRAVIAM I OTIVAM NA RABOTA V INFINITY. KOITO IDVA DA MI SE OBAJDA. 4AO I LEKA VE4ER NA VSI4KI :D

 

Това е страхотна идея да направим едно парти вареза.Хем да си видим муцуните пък и гаджетата  :D

samo triabva da go organiziram i da vi kaja koga 6te e. suglasni li ste

Link to comment
Share on other sites

hmm... хора, djgorro да вземе да организира някоя вечер едно warez.ru парти в Инфинити? Таман ще се видим, ще поговорим, ще потанцуваме... пушка ми се струва идеята :)

Аз съм навит. Пък и ще взема поне още 2-ма човека с мен, може и повече ;).

Link to comment
Share on other sites

Та за прословутия найт лайф и клубовете,в които се среща в нашия мил град-моята персона най-си обича местата,в които има рок "н" ролл:

1.за танците-Сакс/макар че като беше старит Силвър беше по-яко/,Пианото/преди 3 години някъде,когато ди джей бяха Кирчо и Малкия,а за тогава Voodooman може да потвърди,защото и той беше там редовно/,Сенс-а/и там пускат яка музика/

2.За запиване-Ерофеев/казвам Ерофеев,а не Ред Ай/,Найлона/ама Вожда много дигна цените/,Зевника/колко беше яко с репликата "пусни касетата на Скорпиънс",а тя му беше единствена/,Петното/е там може и да се танцува/,Безистена,Бълборг/няякога/,Пожарната/е там почнах с напиванията си някога/,Блус

 

И айде стига реклама на Инфинити/сега не се заяждам,макар че бах наречен селянин и чалгаджия,а съм много далеч и от двете-ди джея,нормално ли е да пуснеш Клетва на Кирил Маричков,да я спреш брутално с бутона СТОП и да пуснеш нещо адски ориенталско????/Та аз мразя тези дискотеки-там наистина е пълно с разни дебеловрати дечица и пикльовци и пикли,които отиват да покажат,че имат 100 кинта в джоба и тази вечер ще ги похарчат,а може и да не им стигнат,а също и с някакви изпуснати от зоопарка младежи които се чудят на коя девойка да досаждат след като са пили по 2 водки.Е и там ходят нормални хора,които просто харесват музиката,която се пуска там.Така че всяка жаба да си знае гьола:)

 

Мир и любов братя и сестри

Link to comment
Share on other sites

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?

Къде са ? Къде са?

Link to comment
Share on other sites

Това е страхотна идея да направим едно парти вареза.Хем да си видим муцуните пък и гаджетата  :D

фуклйо.

 

аз също съм навит за парти :)

Link to comment
Share on other sites

Какво толкова има да му се организира на това парти?!?

Заплюваме си една вечер и се отиваме! За тези, които са заети - ще повторим!

Какво толкова има да му мислим?!?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм навит за infinity.Идеата е страхотна ама искам да ви попитам някои от вас ходил ли е в PAPАRAZI и харесва ли ви там-какво ви е мнението за това заведение?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм навит за infinity.Идеата е страхотна ама искам да ви попитам някои от вас ходил ли е в PAPАRAZI и харесва ли ви там-какво ви е мнението за това заведение?

Аз ходих веднъж - заспах на една гъбка пред бара дето са!!!

Тогавашното гадже ми се разсърди, че едвам ме накара да отидем.

ха ха

Link to comment
Share on other sites

aa na diskoteka ili kru4ma obi4am da zvu4i 4alga. mersi sam za infiniti-to.v Palmite stava kupona.razdavai giubeci i tva e ;). ei DJ 6efa ne se li kazva6e Nikolai koito raboti v MVR-to? ili mai se barkam...

Link to comment
Share on other sites

Hora za men 4esno nai vajna e muzikata i opredeleno mestata koito predpo4itam sa diskoteki ,v koito da nqma "selski valsove"(4alga),za6toto taq muzika me natovarva mnogo seriozno!Vsi4ko drugo no ne i 4alga!Naprimer mestata kudeto az hodq sa: INFINITY,XXL,NO SENSE.....(da jivee retroto.....)

Link to comment
Share on other sites

Та за прословутия найт лайф и клубовете,в които се среща в нашия мил град-моята персона най-си обича местата,в които има рок "н" ролл:

1.за танците-Сакс/макар че като беше старит Силвър беше по-яко/,Пианото/преди 3 години някъде,когато ди джей бяха Кирчо и Малкия,а за тогава Voodooman може да потвърди,защото и той беше там редовно/,Сенс-а/и там пускат яка музика/

2.За запиване-Ерофеев/казвам Ерофеев,а не Ред Ай/,Найлона/ама Вожда много дигна цените/,Зевника/колко беше яко с репликата "пусни касетата на Скорпиънс",а тя му беше единствена/,Петното/е там може и да се танцува/,Безистена,Бълборг/няякога/,Пожарната/е там почнах с напиванията си някога/,Блус

 

И айде стига реклама на Инфинити/сега не се заяждам,макар че бах наречен селянин и чалгаджия,а съм много далеч и от двете-ди джея,нормално ли е да пуснеш Клетва на Кирил Маричков,да я спреш брутално с бутона СТОП и да пуснеш нещо адски ориенталско????/Та аз мразя тези дискотеки-там наистина е пълно с разни дебеловрати дечица и пикльовци и пикли,които отиват да покажат,че имат 100 кинта в джоба и тази вечер ще ги похарчат,а може и да не им стигнат,а също и с някакви изпуснати от зоопарка младежи които се чудят  на коя девойка да досаждат след като са пили по 2 водки.Е и там ходят нормални хора,които просто харесват музиката,която се пуска там.Така че всяка жаба да си знае гьола:)

 

Мир и любов братя и сестри

napulno sum suglasen s teb priatel4e. vseki 4ovek ima pravo da si izbiramuzikata i zavedeniata kudeto da hodi. SAX e to4no do Infinity i da ti kaja li ne6to. mnogo puti predi rabota ot 22 do 24 4asa sum tam da slu6am muzika na jivo.mnogo mi haresva. uspeh. prosto ti haresvat drug tip zavedenia. MIR I LIUBOV

 

aa na diskoteka ili kru4ma obi4am da zvu4i 4alga. mersi sam za infiniti-to.v Palmite stava kupona.razdavai giubeci i tva e ;). ei DJ 6efa ne se li kazva6e Nikolai koito raboti v MVR-to? ili mai se barkam...

radvam se 4e ti Haresvat Palmite. Tova e drug tip zavedenie. v nego zvu4i 4alga no ne vijdam ni6to lo6o. po princip vaprosa mi be6e kakvo mislite za no6tnite zavedenia na Plovdiv? bez zna4enie kakvi sa. makar 4e rabotia v Infinity niamam ni6to protiv drugite zavedenia v grada.nali znae6, za vseki vlak si ima putnici

 

ae utre shte sigurno shte hodq v infinity na retro party :) koito drug shte hodi da piska :)

kato doide6 na retroto da mise obadi6 nepremenno

Link to comment
Share on other sites

На мен от дискотеките, май най-много ми харесва Калигулката :wub: Въпреки, че все ме водят в Инфинити :pirate :angry: А Калигула ми харесва понеже се слуша всяква музика там. :) Така трябва да са всички дискотеки!!!! Ама..не... :cry

Link to comment
Share on other sites

На мен от дискотеките, май най-много ми харесва Калигулката :wub: Въпреки, че все ме водят в Инфинити  :pirate  :angry:  А Калигула ми харесва понеже се слуша всяква музика там. :) Така трябва да са всички дискотеки!!!! Ама..не... :cry

haha i ako izpusna 10lv tam da se sledq da pravq 4upka v kolenete a ne v krasta.. ne mersi :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...