Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

az sam si haresal edna rusa barmanka tq moje da e hubava iznenada utre kato doida na retro party-to :P  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

6te te zapoznaia s neia. niama problem

 

iskam da pokania vsi4ki ADMINISTRATORI sle dkato go organiziram

 

—mod note:

Последна забележка! Използвай p_edit.gif!!! И прочети правилата: http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=2383&st=0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

просто постваш редовно 3 мнения едно след друго.. нормално е това да стане веднъж.. дори втори пък, но след като два пъти ти направиха забележка - ти викаш добре и пак продължава хавата :)

 

можеш да отговаряш на трима човека и в едно мнение! а от новата версия на форума (скоро) ще можеш да ползваш и multi-quote, което ще реши проблема с неудобството :)

Link to comment
Share on other sites

просто постваш редовно 3 мнения едно след друго.. нормално е това да стане веднъж.. дори втори пък, но след като два пъти ти направиха забележка - ти викаш добре и пак продължава хавата :)

 

можеш да отговаряш на трима човека и в едно мнение! а от новата версия на форума (скоро) ще можеш да ползваш и multi-quote, което ще реши проблема с неудобството :)

iskreno sujaliavam za tova. ne znaeh prosto. nov sum v foruma i zatova stava taka. izviniavam se. prostete mi molia

Link to comment
Share on other sites

Ще се научиш :) всички се учат, но дано този път наистина си разбрал за какво точно става дума. Ако не си на ПМ ще ти бъде обяснено :)

Link to comment
Share on other sites

Ще се научиш :) всички се учат, но дано този път наистина си разбрал за какво точно става дума. Ако не си на ПМ ще ти бъде обяснено :)

razbrah. niama da se povtori

Link to comment
Share on other sites

razbra ama imash pak dva posta edin sled drug... ima butonche edit :) mnogo e udobno za polzvane

izviniavam se iskreno. za posledno mi e. obe6tavam. a kak moje da se mahne tova WARN ot dolu? kajete da napravia niakoia dobra postupka da si izkupia grehovete

Link to comment
Share on other sites

niama da ima tupci tupci. kakvo predlaga6 da ima?

от всичко по малко :)

ама шефката да не на фани за косите и през терасата (дето я няма) :) или пък онея батковци на входа...бррррр

Link to comment
Share on other sites

от всичко по малко :)

  ама шефката да не на фани за косите и през терасата (дето я няма) :) или пък онея батковци на входа...бррррр

vlezem li v Infinity da si pravim kupona niama da ima nikakvi problemi za ni6to. ima6 li 18 godini?

Link to comment
Share on other sites

О...имам повече от 18  :cry  :P

 

 

P.S. Малко не нарушаваме ли правилата на форума? :)

spirame 4e mai naistina gi naru6avame. ako dide6 v Infinity mi se obadi. radvam se da se zapoznaem

Link to comment
Share on other sites

Ima li oshte DJ-i v tozi forum da si napravat i te malko reklama...a posle shte reshim pri koi shte idem na kupon  :D

P.S. Az zabravix kakva beshe tamata tuk  :confused ...aaaa da! Setix se... razmislix i reshix ,che sa sravnitelno dobri noshtnite klubove v Plovdiv !  :evil

izviniavai ako ti e prozvu4alo kato reklama. temata be6e druga no se otplesnahme. blagodaria ti za mnenieto

Link to comment
Share on other sites

О, да...Милионерки..едно време много често се посещавахме с тоя..."клуб?" :) и яка музика и всичко яко бее...:)ама много дечурлига почнаха да ходят и аз спрях да куфея там :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...