Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

На мен от дискотеките, май най-много ми харесва Калигулката :wub: Въпреки, че все ме водят в Инфинити  :pirate  :angry:  А Калигула ми харесва понеже се слуша всяква музика там. :) Така трябва да са всички дискотеки!!!! Ама..не... :cry

nie personala ot Infinity pri 4estite ni napivania sme V kaligula da se dovur6im. hubavo e 4e tam se slu6a vsiakakva muzika no hubavoto v Infinity e 4e niama 4alga i horata idvat to4no zaradi tova. po princip Infinity ostana edna ot malkoto diskoteki na Plovdiv koiato se zapazi 4ista ot kum 4alga vulnata. ne vijdam ni6to lo6o v tova. a ina4e v Kaligulka si e iako. i nie personala 4esto sme tam. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply
nie personala ot Infinity pri 4estite ni napivania sme V kaligula da se dovur6im. hubavo e 4e tam se slu6a vsiakakva muzika no hubavoto v Infinity e 4e niama 4alga i horata idvat to4no zaradi tova. po princip Infinity ostana edna ot malkoto diskoteki na Plovdiv koiato se zapazi 4ista ot kum 4alga vulnata. ne vijdam ni6to lo6o v tova. a ina4e v Kaligulka si e iako. i nie personala 4esto sme tam.  :punk

to se govorishe 4e edin ot dnite v infinity imalo probno 4alga :( :wir :tongue

Link to comment
Share on other sites

to se govorishe 4e edin ot dnite v infinity imalo probno 4alga :( :wir  :tongue

tova sasamo sluhove. niama da ima 4alga v Infinity. garantiram ti brato

 

az rabotia v Infinity no po princip pitah vsi4ki vi za mnenieto vi za vsi4ki no6tni zavedenia na Plovdiv.

Link to comment
Share on other sites

много обичам когато във въздуха на форума се носи любовта и разбирателството. видя се, че всички си падаме по така наречените "ретро" хитове. според мен не са много "ретро" затова така пиша.

anyway, нощният живот в Пловдив е оукей. няма да го сравнявам с варненския, защото там нещата са други - моренце, пясък... обичам дискотеките, обичам dance, обичам чалга, всичко което прави купона. също обичам кръчмите, а кръчми бол в Пловдив. а до нас (Панаира) има една квартална, дето е просто невероятна - жива музика, ала- бала:)

а за warez party гласувам с всичко, с което се гласува. само дето колегата groover не е пълнолете, но ако се организираме мисля,че нашият ДиДжей djgorro ще ни осигури една нощ само за нас, на която и малки "пишлимета" като мен ще могат да дойдат. абе, колеги, откога искам да ви видя физиономиите и да се запозная с вас!

 

сега идва моят ред да кажа МИР на тези, с които спорех за глупости! айде и дано суи направим яко парти в близкото време!

Link to comment
Share on other sites

много обичам когато във въздуха на форума се носи любовта и разбирателството. видя се, че всички си падаме по така наречените "ретро" хитове. според мен не са много "ретро" затова така пиша.

anyway, нощният живот в Пловдив е оукей. няма да го сравнявам с варненския, защото там нещата са други - моренце, пясък... обичам дискотеките, обичам dance, обичам чалга, всичко което прави купона. също обичам кръчмите, а кръчми бол в Пловдив. а до нас (Панаира) има една квартална, дето е просто невероятна - жива музика, ала- бала:)

а за warez party гласувам с всичко, с което се гласува. само дето колегата groover не е пълнолете, но ако се организираме мисля,че нашият ДиДжей djgorro ще ни осигури една нощ само за нас, на която и малки "пишлимета" като мен ще могат да дойдат. абе, колеги, откога искам да ви видя физиономиите и да се запозная с вас!

 

сега идва моят ред да кажа МИР на тези, с които спорех за глупости! айде и дано суи направим яко парти в близкото време!

obe6tavam 4e 6te napravia vsi4ko vazmojno za warez partito i 6te vlizat vsiakakvi i malki i golemipriateli.`pi6lemetta` az 4esto hodia na u4astia v drugi gradove stara zagora, haskovo,varna,blagoecgrad,burgas,sofia i varna i viuveriavam v edno. za no66ten jivot Plovdiv e mnogo napred s materiala. ne iskam da kazvam na koe miasto sme no imat da u4at mnogo ot nas. DA JIVEEEE KUPON AV PLOVDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIVVVVVVV

Link to comment
Share on other sites

много обичам когато във въздуха на форума се носи любовта и разбирателството. видя се, че всички си падаме по така наречените "ретро" хитове. според мен не са много "ретро" затова така пиша.

anyway, нощният живот в Пловдив е оукей. няма да го сравнявам с варненския, защото там нещата са други - моренце, пясък... обичам дискотеките, обичам dance, обичам чалга, всичко което прави купона. също обичам кръчмите, а кръчми бол в Пловдив. а до нас (Панаира) има една квартална, дето е просто невероятна - жива музика, ала- бала:)

а за warez party гласувам с всичко, с което се гласува. само дето колегата groover не е пълнолете, но ако се организираме мисля,че нашият ДиДжей djgorro ще ни осигури една нощ само за нас, на която и малки "пишлимета" като мен ще могат да дойдат. абе, колеги, откога искам да ви видя физиономиите и да се запозная с вас!

 

сега идва моят ред да кажа МИР на тези, с които спорех за глупости! айде и дано суи направим яко парти в близкото време!

dano dano :)

a nai-dobre e kra4ma+disco :)

parvo na masa da si kajete lafa i posle na dansinga da se razglobite :)

 

 

djgorro em dano si prav :-)

Link to comment
Share on other sites

dano dano :)

a nai-dobre e kra4ma+disco :)

parvo na masa da si kajete lafa i posle na dansinga da se razglobite :)

 

 

djgorro em dano si prav :-)

ми за т'ва хората правят "домашни купони". обожавам ги! редуваш се в кухнята да пиеш с всеки приятел, а след като се изредите отиваш в хола и се разцепваш! ако някой праи нещо такова да свирка:P

Link to comment
Share on other sites

В сенса и текила става също купон. Музиката е доста добра, като сякаш в сенса е по-добра. Преди ходех редовно и в Infinity и в папараци ама ми писна да се набутвам всеки път по 3 лв. за вход и вътре да давам сумати пари за една две бири и като се вземе в предвид, че вътре всички са с вирнати носове и не можеш да си кажеш две приказки с никой, мерси много!!!

Но според мен работата с клубовете, както и всичко в нашия град е занемарено много. И както някой каза 'Къде са?' наистина къде са??? Няма да сравняваме какво е в София и по морето, защото няма смисъл. Тук повечето 'клубове' са пълни дупки от страна на обстановка. Може и хубава музика да се пуска но повечето са си дупки. Затова предпочитам повече на домашно ама и като няма условия за такова :) се излиза навън какво да се прави :rolleyes:

Дано се пооправят нещата тука малко ;)

 

Хубавото е поне че знаем как да се веселим независимо от всичко!!!

Link to comment
Share on other sites

ми за т'ва хората правят "домашни купони". обожавам ги! редуваш се в кухнята да пиеш с всеки приятел, а след като се изредите отиваш в хола и се разцепваш! ако някой праи нещо такова да свирка:P

da no tiq party-ta sa gotini samo za gostite.. a ina4e takiva mizerii sam vijdal 4e prosto ako ne bil pqn stopaninat :) shte polu4i udar ... ta tova kru4ma disco si e 4ista rabota

Link to comment
Share on other sites

groover, коя е таз кварталната ?

"Кондора", намира се на улица "Брезовска, но тъй като тя е разделена на две от бъл"България, "Кондора" се намира на страната на "Матинето", не на РПУ-то. малко объркващо:)

Link to comment
Share on other sites

abe po planeta mi davat niakvi klipove deto sa snimani tochno v Infinity

znam 4e davat 4alga klipove ot infinity. ne otri4am.togava ara music ni dadoha ludi pari da napraviat koncert v Infinity za6toto mnogo im haresa obstanovkata. no togava edna ve4er zavedenieto izob6to ne rabote6e i ne puskahme klienti. ne mojem da tormozimklientite ni s 4alga. po do bre da ne vliazat ama da ne se tormoziat

 

В сенса и текила става също купон. Музиката е доста добра, като сякаш в сенса е по-добра. Преди ходех редовно и в Infinity и в папараци ама ми писна да се набутвам всеки път по 3 лв. за вход и вътре да давам сумати пари за една две бири и като се вземе в предвид, че вътре всички са с вирнати носове и не можеш да си кажеш две приказки с никой, мерси много!!!

Но според мен работата с клубовете, както и всичко в нашия град е занемарено много. И както някой каза 'Къде са?' наистина къде са??? Няма да сравняваме какво е в София и по морето, защото няма смисъл. Тук повечето 'клубове' са пълни дупки от страна на обстановка. Може и хубава музика да се пуска но повечето са си дупки. Затова предпочитам повече на домашно ама и като няма условия за такова :) се излиза навън какво да се прави :rolleyes:

Дано се пооправят нещата тука малко ;)

 

Хубавото е поне че знаем как да се веселим независимо от всичко!!!

navsiakud v Plovdiv stava kupona. i to iako. ti da ne misli6 puk 4e v sofia vsi4ki kru4mi sa iaki. znae6 li kakvi dolni dupki ima. znae6 li kakva narkomania e tam? da jivee doma6nia uiut. az predlagam da razviem nova twma za doma6nite kupni. mislia 4e vseki ima kakvo da kaje :P :D :punk

 

da no tiq party-ta sa gotini samo za gostite.. a ina4e takiva mizerii sam vijdal 4e prosto ako ne bil pqn stopaninat :) shte polu4i udar ... ta tova kru4ma disco si e 4ista rabota

naistina stavat golemi mizerii ama e iaki4ko.

Link to comment
Share on other sites

naistina stavat golemi mizerii ama e iaki4ko.

nqma spor 4e e qko ama ne trqbva da sme egoisti i da si napravim kupona na 4ujd grab.. no sega ako nqkoi se navie shte go uvajim nqma na4in :)

Link to comment
Share on other sites

nqma spor 4e e qko ama ne trqbva da sme egoisti i da si napravim kupona na 4ujd grab.. no sega ako nqkoi se navie shte go uvajim nqma na4in :)

viarno bre. eeeeeeeeeeiiiiiiiiii ako niakoi pravi kupon da se obajda. obe6tavame 4e niama da capame

Link to comment
Share on other sites

идеята да се омажем не ми се нрави, щото земе да си налитаме един на друг и такива подобни изцепки. жени във форума има, ама са малко и едва ли някоя ще се навие да иде на парти с 50 коча! ма що пък не, бе!?

Link to comment
Share on other sites

идеята  да се омажем не ми се нрави, щото земе да си налитаме един на друг и такива подобни изцепки. жени във форума има, ама са малко и едва ли някоя ще се навие да иде на парти с 50 коча! ма що пък не, бе!?

nedei 4e moje da se okajat takiva 4e i pqni da ni se struvat grozni :) hehe a za nalitaneto spoko sega nqma da sme v kaligula

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeeee priatel4eta, mnogo podceniavate jenite bre. koi znae moje da sa manekenki i da si glutnem ezicite. ako niama jeni ot foruma 6a sa obadia na `na6i momi4eta` hahahahahahaha ama ako ima jeni ne e zle da gi vidim. 6te budem vazpitani. NALI!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

не, не се е изчерпала, просто е активна само от няколко часа и не са я видели много хора. все пак някои са втора смяна на училище или просто са на работа. имай малко търпение, ще се развие темата. щом темата за дрехите се разви така, значи и тази ще я последва, пък и нали парти ще правим :P

 

и за твое добро се научи да използваш бутона EDIT, защото модераторите прекалено дълго търпят:)

Link to comment
Share on other sites

и за твое добро се научи да използваш бутона EDIT, защото модераторите прекалено дълго търпят:)

moje bi sega e vremeto da se podmajem malko na Moderators s edno thanks

Link to comment
Share on other sites

идеята  да се омажем не ми се нрави, щото земе да си налитаме един на друг и такива подобни изцепки. жени във форума има, ама са малко и едва ли някоя ще се навие да иде на парти с 50 коча! ма що пък не, бе!?

е то няма да сме само ние. нали все пак там има посетители. пък и ще си земете приятелките. къв е проблема :)

Link to comment
Share on other sites

е то няма да сме само ние. нали все пак там има посетители. пък и ще си земете приятелките. къв е проблема :)

az mislia da organiziram partito bez drugi posetiteli. v niakoi den v koito Infinity ne raboti. vijdam 4e ima mnogo jelae6ti za warez party no neka da pokanim i administratorite. koito niama gadje da ne se pritesniava. imam ne6to v predvid

Link to comment
Share on other sites

az mislia da organiziram partito bez drugi posetiteli. v niakoi den v koito Infinity ne raboti. vijdam 4e ima mnogo jelae6ti za warez party no neka da pokanim i administratorite. koito niama gadje da ne se pritesniava. imam ne6to v predvid

az sam si haresal edna rusa barmanka tq moje da e hubava iznenada utre kato doida na retro party-to :P :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...