Jump to content
BulForum.com

Какви дрехи харесвате


HEKTIK

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

az predpo4itam sk8-modata.kefq se i na razni teniski na grupi ama teq grupi det gi slu6am gi nqma iz metulshopovete :cry i sa se skupi4ki :cry makar 4e s tekstilna boq i (ima edno folio det se zalepva sus iutiq) mogat da stanat dosta interesni raboti ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Интересува ме дали някой знае къде (ако) има фирмен магазин на Quiksilver в Пловдив, защото си харесах едни шорти в един магазин и като отидох ги нямаше, а други хубави никъде не мога да намеря.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз се обличам с дънки, блузки, маратонки и обувки Diesel, Replay, Levi's, Energie, Nike, а чат пат кат си харесам нещо си го взимам без да ми пука ква е марката...

Тия марки Benetton и Guru са ми най-отвратителни... Всичките са почти еднакви смешни моделчета, само дето са различни цветове... Не виждам нищо гъзарско в тия две марки... (някой беше казал така)

Link to comment
Share on other sites

Аз през лятото обичам да нося бермуди 7/8 или 3/4, и некви фланелки с къс ръкав(да не са некви супер фалшиви), иначе за другите сезони много се кефя на блузи по тялото дълъг ръкав, от тънка материя и еластични, е тва е върха.Дънки само Дизел, или ако много ми харесат и не са Дизел, пак ще си ги взема.За обувките...Пума, много готини и здрави(само да не попаднете на някое менте).

Link to comment
Share on other sites

Важното за мен е дрехите да ме кефят, да са удобни и да са качествено направени, цената няма значение - в разумни граници разбира се, 5000 за яке не мога да дам

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме дали някой знае къде (ако) има фирмен магазин на Quiksilver в Пловдив, защото си харесах едни шорти в един магазин и като отидох ги нямаше, а други хубави никъде не мога да намеря.

Ами...на главната има магазин на Quiksilver обаче не се сещам къде беше точно-той не е само на Quiksilver-има Пума Рокси и други неща и е голям....мисля че беше някъде около Фадо и Дарис обаче от другата страна(за това че е от другата страна съм сигурна)

Link to comment
Share on other sites

ZA MEne MANGO RUllz i DKNY.. Ina4e se slu4va da si kupq i nekvi 4ehli4ki na Versace,ama.. si namiram mn mn trudno.. :(

Да ви таковам в гъзарите!!!Всички ли сте толкова фрашкани с пари ли бе :confused

Link to comment
Share on other sites

Имам риза на Армани за 4 лева. Маратонки Найк за 10 лева! Ако искате и Levi's за 15 лева ще намерим :)

Ауууу-сигурно си хванал някоя разпродажба B)

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме, че има магазини, където маркови стоки се купуват евтино!

 

Имам риза на Армани за 4 лева. Маратонки Найк за 10 лева! Ако искате и Levi's за 15 лева ще намерим :)

made in china обаче ;)

Link to comment
Share on other sites

made in china обаче ;)

to da ti kaja vsi4ko e made in china.az imam nqkolko markovi parcala,sestra mi mi gi kupuva ot usa i pak pi6e made in china,oba4e ka4estvoto e mnogo nad tova,koeto go ima po na6ite pazari.skoro si kupih edna pola ,na koqto pi6e made in usa i dvete sys sestrata si ostavihme o4ite tam.tova rqdko se sre6ta.vse pak trudyt tam e mnooooogo po-skyp ot tozi v china.

ima edna marka-EXPRESS-ne sym q sre6tala v bg,no pravqt prosto strahotni ne6ta.dosta sa skypi,no puskat neveroqtni razprodajbi i moje da si nameri6 izkliu4itelno ka4estveni i hubavi drehi na normalna cena.edinstvenoto,za koeto me e qd na tazi marka e,4e ne puska sale na dynki,a imat super qki modeli:((

Link to comment
Share on other sites

Бе хора!!!Като е "Made in China" да не мислите,че става въпрос само за "Китайски буклуци"???Там е евтина работната ръка,затова големите фирми си правят фабрики там и почват да произвеждат бързо и евтино...

Иначе съм фешънче :)

Link to comment
Share on other sites

Харесвам дрехи,които са удобни,стоят ми добре и за предпочитане да са от естествена материя.Не ми пука,какво пише на етикетчето.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък обичам да гледам мадами "облечени" с трикини ;) Демек това преставлява шапка,очила и джапанки :love :wub: :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Харесва ми да се обличам спортно-елегантно, дрехите да изглеждат като че ли стоят на тялото, а не тялото да бъде някъде из дрехите. За материя ме кефи ликрата, но ми става много топло през лятото, затова взех да минавам на 100% памук. Като стил бих носил всичко стига да ми хареса, за съжаление същото важи за покупката на дреха(много трудно си избирам), но хареса ли ми нещо трябва да го имам(надявам че не звучи прекалено снобистко). :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес видях едно гадже в ТУ-то с оранжев чорапогащник и си нямате напредстава ква лудница е на хубавите крака.Препоръчвам го на всички момичета с хубави крака :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...