Jump to content
BulForum.com

Какви дрехи харесвате


HEKTIK

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Кефа се на оригиналните дрехи, но не винаги имам възможност да си купя такива, или в повечето случаи предпочитам вместо да дам 50лв за дънки да дам 30лв(дънки)+20(тениска). Но за маратонки винаги давам повече пари (120-150лв), защото мразя да изкарвам по 2 месеца с някви боклуци или да зема нещо, което като го понося малко повече (2-3ч) и започва да ми убива.

Link to comment
Share on other sites

prochetoh dosta mneniq i stignah do izvoda che pochti vsicki si izmislqte nqkakvi prichini na narugaete tezi koito si kupuvat po-zdravi dreshki.Neznam kakvo da vi kaja no az predimno predpochitam da si kupuvam kachestveni neshta otkolkoto bokluci koito trqbva da smenqm prez 5 dena.Tova che sa 2 pati po evtini ne me primamva.Kato nqmam pari prosto ne si kupuvam.Inache markata koqto predpochitam e REPLAY i za maratonkite NIKE

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха много яка тема!!!!

Аз харесвам памучни дрехи за лятото и предимно вълнени през зимата !!!!!

 

как ви идват на акъла такива простотии!! Главата ми не го побира.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха много яка тема!!!!

Аз харесвам памучни дрехи за лятото и предимно вълнени през зимата !!!!!

Хахахахахах. Ари уе?

 

Между другото... даже и марковите маратонки са боклуци в тая държава. тия турци на напълниха с пунтажи. повечето маратонки по главната (да не казвам всички) са 2 и 3 качество, което не е доста обещаващо.. както сами можете да се досетите. Nike Shox NZ последен модел 130 лева. о боже. миналата година.. когато излезе този модел.. исках да си го поръчам от представителството на Nike в софия .. и хората любезно ми отвърнаха, че в момента не могат да ми кажат точна цена, но тя ще е някъде над 200 лева.

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае къде има магазин в който продават по-спортни дрехи? Търся си едни къси гащи Nike, но без особен успех.

ama istinski ili izglejda6ti kato NIKE?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Аз лично залагам на качеството и моделите,цените не ме интресуват до толкова до колкото да не е обир,имам предвид магазини Форило и Дизел кадето цените са надути до небето без да има нормален аргумент.Ако има марки които предпочитам това са 4YOU,Lee Copper,Blend,Kenvelo а и MAZE имат доста хубави модели и са доста качествени,като се има на предвид че е българска марка.

Link to comment
Share on other sites

Kefq se na BENETON.Imat  li magazin v Plovdiv?

 

На бенетон магазин няма,можеш да намериш отделни дрехи в магазина до севън секондс или как беше там(онова за фибичките) не в него а до него.

Link to comment
Share on other sites

Ем аз не съм от най-заможните и вобще претенциозните, пък съм остановил, че няма стил в който да се вписвам и си носа квот падне: половери, ала, бала... напоследак са разкарвам с ризи тип скейтър/пънк а за марка: ако сте чували марката "Chervo sports"(има такова нещо :D )

Link to comment
Share on other sites

Спортно , удобно , практично , здраво (имам дънки на fishbone и на miss sixty , не са мръднали почти 4 години , за модела - боли ме ... , че бил стар) ...

O.G. Gear (много солени , но не са от дрехите , които си купуваш всеки месец),Пума ,Фила и Капа.

Мъжо мре за Найк , на мен ми се видят безбожно скъпи , но той пък си ги пази повече от мен.

Link to comment
Share on other sites

emi da si priznaq se hva6tam, 4e se radvam na markovi dre6ki,no se staraq da ne sum snob v tva otno6enie(dokolko mi se otdava ne znam).drehi ot BG ne sum si kupuval prez poslednite 3 godni...

ina4e kato vidq oranjevoto kvadrat4e na orange labela na BOSS leko se raztrepervam i mi se e sluvalo da izpadam vuv finansov kolaps sled podobni pokupki.ina4e me kefi mn i sportnite ne6ta na armani , no po4ti ne sum vijdal v BG takiva.obli4am se glavno s fanelki s kus rukav i nqkvi dunki.

kefqt me pulover4etata na TOMMY....AAAa i zabelqzah 4e v magazina na diesel ima6e puhenka(mi6elin) kato moq,koito si kupih za $110, a tam be6e 380lv.

 

malko offtopik,no sum 4el v spisanie , 4e Vito6ka e na 8-mo mqsto v sveta po ceni(t.e. magazinite)...e kak da si kupi6 takiva drehi ot tuk ....

Link to comment
Share on other sites

Sportno elegatni.....tezi,koito sa neglije,no v sashtoto vreme imat v sebe si nqkakav char i nai-veche-da mi stoqt dobre......

Link to comment
Share on other sites

Като видях името на темата си помислих,че по какъв тип дрехи си падам,ама ако говорим за марки Quicksilver много ми харесват...Ако ще се правим на баровци няма как да не спомена Бенеттон :laughing:

Дизел им харесвам повече обувките и аксесоарите,Реплей няма в България...

Но една от любимите ми марки е ETNIES....имала съм само една фланелка от тях :laughing: ама те просто нямат магазин в България....ама наистина повечето неща са наистина страхотни..Ако искате вижте това,за да се убедите :)

 

Малок тъп пост :bgrin: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

emi da si priznaq se hva6tam, 4e se radvam na markovi dre6ki,no se staraq da ne sum snob v tva otno6enie(dokolko mi se otdava ne znam).drehi ot BG ne sum si kupuval prez poslednite 3 godni...

ina4e kato vidq oranjevoto kvadrat4e na orange labela na BOSS leko se raztrepervam i mi se  e sluvalo da izpadam vuv finansov kolaps sled podobni pokupki.ina4e me kefi mn i sportnite ne6ta na armani , no po4ti ne sum vijdal v BG takiva.obli4am se glavno s fanelki s kus rukav i nqkvi dunki.

kefqt me pulover4etata na TOMMY....AAAa i zabelqzah 4e v magazina na diesel ima6e puhenka(mi6elin) kato moq,koito si kupih za $110, a tam be6e 380lv.

 

malko offtopik,no sum 4el v spisanie , 4e Vito6ka e na 8-mo mqsto v sveta po ceni(t.e. magazinite)...e kak da si kupi6 takiva drehi ot tuk ....

 

това ти говоря тук в някой магазини е по скъпо отколкото в други фирмени магазини по Европа а цените в една държава се определят според стандарта и,в Гърция си купих яке Zara за 100 euro,a в магазина на Витошка подобно яке но друг модел,от същата колекция, беше 300лв, коети мисля че е смешно,а все пак не може да се сравнява стандарта в Гърция и този в България същото е в Дизела и редица пловдивски магазни.

Link to comment
Share on other sites

haresvam drehi v koito izglegdam dobre nqma zna4enie kakva marka sa estestveno se kefq na qkite marki no mislq 4e v BG trudno moge6 da si nameri6 ne6to za koeti da si siguren 4e e originalno a ne porednoto mente ot Turciq ili Dubai

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...