Jump to content
BulForum.com

Какви дрехи харесвате


HEKTIK

Recommended Posts

Дрехи - няма никакво значение за мен... И найлонов чувал да ми дадете/ ако ми е удобен / ще ми е добре. Нося абсолютно всичко и часовете изгубени в търсене на облекло са най-безхаберно прополяните ми часове / общо има-няма към 2-4 през целия ми живот /. Съгласен съм ,че не дрехите правят човека ... И все пак - всеки си има право на мнение , а в това да носиш качествени дрехи няма лошо / поне няма да си купуваш нови всеки 2 седмици / ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Никога не съм можел да си позволя марково облекло. Хората от компанията се разкарват в маратонки за 150 лв, фанелки за по 40, суичъри за 120...

Затова и от изброените от вас производители са ми познати едно две имена  :cry И все пак мисля, че е по важно дали се чувстваш добре в дрехите си, отколкото колко пари струват или каква марка са.

:cry :cry

TOva za drehite si prav...vajnoto sa ti udobni.

Ne si padam po hora koito si kupuvat skupi drehi s edinstvenata zel da paradirat s finansovoto si sustoqnie...makar ujasno 4esto za sujalenie da stavam svidetel na izhar4vane na zqla mese4na zaplata za opredelena dreha...... :)

 

Lubima marka sneekers-reebok....mnogo sam dovolen ot markata...

T shirt nosq dori i zimata...vajnoto da sa ot ka4estvena materiq i da ne drazni kojata pri dopir

Dunki....leki i po prilepnali

Kusi panataloni za prez lqtoto...dunkovi nai ve4e bez shushlqk

 

Nqkoi da e 4uval za marka o4ila blue bay che naskoro si kupih takiva a neznm vodqt li se ka4estveni.Vupreki che s tqh izglejdam strahotno ;) :)

Link to comment
Share on other sites

awe spored men nqma zna4enie markata na drehata...vagnoto e da e udobna i da ti haresva.drugoto e bez zna4enie spored men.

to4no i az towa mnenie podyrjam i nqma zan4enie kolko pari sa ! :)

Link to comment
Share on other sites

абе колкото и да няма значение марката хората са казали "по дрехите те приемат по ъкъла те изпращат", но най-важното (поне според мен) е да се облечеш с вкус

Link to comment
Share on other sites

А има ли жена , която да се интересува какво имаш в главата и сърцето , а не в джоба. Защото този въпрос аз го разбирам така : кой колко пари има и какви дрехи може да си позволи.

Link to comment
Share on other sites

аз пък нося квито ми паднат. кво ме интересува дали е армани или няква имитация. важното е че се чувствам добре и не ми пука ква марка нося

Link to comment
Share on other sites

za men samo da kaja markata kato cqlo nqma zna4enie nqkoi marki pove4e mi haresvat no

edna dreha haresa li mi ne mi puka kvo pi6e na etiketa ako 6te i 5lv da e 6te si q kupq i to s kef i az mnogo se nervq na horata koito se fukat s dehite si imam takav priatel koito vseki go nenavijda zaradi tova ako ste kato nego da znaete sprete se we hora !!!

Link to comment
Share on other sites

Много рядко ходя да си избирам дрехи. Единствените които ми хващат окото са тениските с различни картинки и надписи. Моята гордост и радост! Имам си една с Darth Vader и надпис The Galactic Empire Wants You! , имам със Spider-Man, Имам една синя със знака на Superman, имам една с надпис IQ 21, имам 2 с Taz, имам с Toronto Raptors, имам една Jurassic Park III (купих си я с първата стипендия :D ) дето пише DIG TEAM Fosil Finder, Dedcated to Dinosaur Science :woot

Link to comment
Share on other sites

Много рядко ходя да си избирам дрехи.

И си ходиш оръфан ?

 

На мен най-често ми се случва да пазарувам от Инфинитив, защото са качествени парцалките и са гот.

Link to comment
Share on other sites

И си ходиш оръфан ?

Ми не точно :D

Просто си имам по кяколко чифта от всичко, което ми трябва. Освен тва МРАЗЯ да се мъкна по магазини за дрехи, МРАЗЯ да меря, МРАЗЯ пробните ... :angry1 още повече МРАЗЯ да давам пари за дрехи (различни от готини тениски)

Link to comment
Share on other sites

Ми не точно  :D

Просто си имам по кяколко чифта от всичко, което ми трябва. Освен тва МРАЗЯ да се мъкна по магазини за дрехи, МРАЗЯ да меря, МРАЗЯ пробните ...   :angry1 още повече МРАЗЯ да давам пари за дрехи (различни от готини тениски)

Е то и аз много мразя, особено частта с парите, обаче се налага :) Пък най мразя циганските сергии на Капитан Райчо и в Тракия където даже и пробни няма.

В Седмочисленици ли учиш ?

Link to comment
Share on other sites

Na men pak nai-golqmo vpe4atlenie pravi ,a i na gostite na grada golqmata snobariq v Plovdiv :devil Zna4i naroda nqma stotinki za kafe v djoba,ama trqbva da e markov :sick To edni markovi dre6ki um da ti zaide.Horata,koito sa jivqli na zapad mogat da potvardqt za markovite ne6ta v BG.Tova 4e nqkoi parcali struvat 150lv ne zna4i 4e sa markovi :confused Obi4am drehata da e dobre napravena,da e udobna i ako si zaslujava moga da dam pove4e pari,no da tarsq ne6to 6toto imalo 6tampa ili etiket na izvestna firma-Zabravi!

Za men horata s kakvi drehi se nosqt nqma nikakvo zna4enie.Stiga da sa 4isti :punk

Link to comment
Share on other sites

mi pove4eto mi drehi sam diesel nai-mnogo tva me kefi ina4e mnoo se kefa na d&g ma ne gadni imitacii moe e skapo no e qko ne 4e imam mnogo takiva d&g de

Единствените магазини в който се продават такива дрехи се намират на центъра - единия е срещу McDonalds (който магазин предполагам всички знаете, другия се намира отляво на Hi-Life-a (магазина дето продават дънки в него и има едно сърце отгоре. срещу тинейджъра) Във втория магазин дрехите са Уникални по единствената причина че са бутикови и се правят по 10 бройки. веднъж реших да влезна. Харесах си едно страхотно яке Icejeans ... като видях цената помислих че нещо въркам и това е някакъв номер .. по простата причина че тя беше 650 лв. после продължих с разглеждането и видях кафява тениска с елипса на нея за - 260 лв. та там един женски комплект (анемична поличка и грозно сакенце) D&G струва 750 лв. евала на такива хора дето имат оригинални дрехи.

а тва за Oakley.. HuK .. абе човек.. ти знаеш ли че цените на Oakley започват от 200 евро? и като за начало даже не съм ги видял да се продават в Пловдив. те може да са яки, трудно чупливи, със страхотни цветове на стъклата, дизайна да е на ръка, но тва са 400 лева минимум. как да ги дам за очила ако не взимам 1000 лева месечно?

 

Доколкото по темата... аз харесвам дрехи (в повечето случай пунтажи на оригинални стоки, но все пак предпочитам да дам 20 лева за нащо което ще взема за 120 от фирмения магазин) много пари давам единствено за обувки и маратонки, макар че последния път като дадох 140 лева за ботуши... 2 пъти ги носих на обущар и сега вече наистина не мърдат. а маратонки за 200 лева останаха с изгърмяни системи на 4 месец. еми... даже и скъпото не е сигурно в тая държава. 1 път не поръчах маратонките от софия.. и те им гръмнаха системите. кво да се прай.

 

П.П. В интернет има фанели Armani за по 40 лева и сега правя планове как да си взема. поне знам че е оригинално и въобще не съм дал повече пари отколкото трябва. пък и малко хора ще имат такова.

Link to comment
Share on other sites

ax:) stranna tema :)

da ne me vzeme sia niakoi za snobar :) ,no ne moga da se sdarja i vseki sezon si pazaryvam (ko da pravia,obi4am da sam v krak s neshtata ) . Originalnite dreshki (ot malkoto mesta deto naistina mogat da se nameriat) sa s otli4no ka4estno,goliam nedostatyk e ,4e sa dosta skapi,koeto ne mi e po djoba :rolleyes: .Kak da dam 100 lv za edna 6i**na teniska kajete :lol: Zatva sam nameril reshenie : pazaryvam si dreshki ot edin magazin v Ku4yka : "Petter". Tam vsi4ko e vnos ili e prozvodstvo na rodni firmi no samo za iznos (neshta deto niama da gi sreshtnete ina4e na magazinite).Samo deto ima edno neshto : tam dreshkite naistina sa ka4estveni,i to mnogo,cenata e se edno ste na normalen magazin ,no sa po -evtini poradi pri4inata 4e za zapadnite standarti se vodiat 2-ro ka4estvo.V smisal novi sa ,no da re4em v partidatata ot iakenca primerno ,sa otkrili 4e na niakolko im lipsvat edno-dve kop4eta,ili sheva na pantalona da re4em nakraia e ostanal konec (drebni,ma naistina drebni i trydno zabelejimi neshta ina4e),oba4e za zapadniacite stokata avtomati4no stava 2-ro ka4estvo :),koeto e hybavo za nas :) Gotin moden pantalon za liatoto ot mnogo ka4estven len (niama nishto obshto s tva deto se prodava po magazinite dori na centara i e vnos ot bratska Turcia),se namira za 30-40 lv - tolkova e i v magazinite,no e naistina dosta po-ka4estven :) ako sravnia nashte magazin4eta (normalnite :) ) , niakoi zapadniak sigyrno bi kazal 4e nosim 3-to ili 4-to ka4estvo drehi :) Ta tva e evtino (sravnitelno) i ka4estveno reshenie :) Da vi svetna samo,4e ot tam pazaryvat i dosta ot barovcite na grada :) ,taka 4e sigyrno ima zashto :) kakto kazvat te: edno e da imash pari,drygo e da znaesh kak da gi har4ish :)

Za tpoa magazin ma svetna edin friend,deto priatelkata mye broker,zima po nad 2000 lv na mesec i si pazaryva ot tam :) Ta ottgoava i az im stanah klient.Ne sam vijdal nekoi koito da se interesyva ot garderoba si,da otide tam,i sled tva da ne ostane klient na magazina :)

Link to comment
Share on other sites

GURU и DIESEL ме кефят като марки, а принципно широките дрехи. Всеки си има вкус, за мен въпроса е не какво носиш, а как ти седи и дали ти се харесваш с въпросната дреха. Защото за да те харесат другите, трябва първо ти да се харесаш на себе си :)

Link to comment
Share on other sites

за жени- прашки, за мъже- ;)  фуражки

Ахахахаха, обади лафа! :lol:

Ама сте прави, таа хава с "оригиналните" дрехи е бая разпространена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...