Jump to content
BulForum.com

Какви дрехи харесвате


HEKTIK

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Днес видях едно гадже в ТУ-то с оранжев чорапогащник и си нямате напредстава ква лудница е на хубавите крака.Препоръчвам го на всички момичета с хубави крака  :punk

 

Не само и оранжева блузка също ;) Даже и името и знам ама няма да е издавам мадамата (все пак е от мойта група ;) ) :P

Link to comment
Share on other sites

Не само и оренжева блузка също ;) Даже и името и знам ама няма да е издавам мадамата (все пак е от мойта група ;) ) :P

И аз я познавах, но забравих как се казваше :( .
Link to comment
Share on other sites

Не само и оранжева блузка също ;) Даже и името и знам ама няма да е издавам мадамата (все пак е от мойта група ;) ) :P

jozo кой ти е на големия приятел във форума?Нека оранжевото момиче да е за мен?Може ли? ;)

 

по темата:харесвам дрехите на MADOC

Link to comment
Share on other sites

jozo кой ти е на големия приятел във форума?Нека оранжевото момиче да е за мен?Може ли?  ;)

 

За теб винаги ;) За другите обаче с пари ;) Ако някой има пачки да свирка ще го уредя :)

Link to comment
Share on other sites

jozo голям сводник си станал, ей :bgrin:

По темата харесвам удобните дрехи, а за обувки - тези които ми станат :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nai-nakraq imah vyzmojnostta da posetq HOT TOPIC....i ve4e znam otkyde 6te pazaruvam dre6ki

 

Hot Topic

 

Ааааааааааа, могат ли да се поръчват от България!??? Има супер маниашки неща! А магазин да има случайно тук?

Link to comment
Share on other sites

DSL :punk

 

Защо да давам торби с пари за маркови неща? Братовчеда цака 40 лева за някаква тениска, била бенетон :huh: За ме не важно да носиш дрехи, които да те карат да се чувстваш добре в тях и разбира се, да изглеждаш добре ... марково или не :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...